Skocz do zawartości

Zdjęcia po prostu zniknęły


kokosowaa123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od sierpnia 2019 posiadam redmi note 7. Problem w tym, że ostatnio chciałam przejrzeć pierwsze zdjęcia na telefonie i jakimś sposobem zupełnie zniknęły - od właśnie sierpnia, do grudnia 2019 - wszystkie wyparowały. Próbowałam już aplikacji, które mają na celu przywrócić usunięte zdjęcia i owszem - znajdowały one wszystkie, które usunęłam w przeciągu kilku dni, lecz po wcześniej wspomnianych nie było śladu. Czy ktoś miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillm nie używam żadnych cleanerów, a wszystkie programy, które instaluje, są z google Play i nie są podejrzane. Z pamięcią jest w porządku, 64 pamięci wewnętrznej, tylko niestety nie mam karty sd. Gdyby usunęły się właśnie z niej, problem bylby rozwiązany, ale schody zaczynają się dlatego, że kazde zdjęcie było zapisane na pamięci wewnętrznej... Dodatkowo miałam kopię zapasową na zdjęciach google, żeby było śmieszniej - identyczne zdjęcia usunęły mi się z tej chmury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Pytałam już znajomych osób, które również siedzą w tym temacie, ocenili to w taki sam sposób. Co prawda mam blokadę na google (przychodzi mi zawsze powiadomienie o logowaniu się na innym urządzeniu, które muszę zatwierdzić), ale jeśli 4 osoba mówi mi o takiej opcji, to coś musi to znaczyć. Pozdrawiam! 

13 godzin temu, Ziomek999 napisał:

Zobacz w koszu zdjęć w Google, jeśli tam nie ma to podejrzewam czynnik ludzki..choć i tak to dziwnie wygląda.

Kosz również sprawdziłam. Kompletnie nic :/ 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...