Jump to content

Mi 9 Lite - kilka pytań do posiadaczy


grecicho
 Share

Recommended Posts

Witam, mam kilka pytań odnośnie tego modelu.

- Czy ekran jest znacznie lepszy od ekranu w Pocophone F1? Mam ten telefon i niestety dotyk jest tragiczny. Na rogach ekranu nie zawsze działa... Często pisząc smsa trzeba dotykać 2-3 razy palcami w miejscach gdzie są umiejscowione klawisze "p" i "l", żeby załapało.

- Czy podłączając Mi 9 Lite do komputera i chcąc sobie np. przegrać zdjęcia nie ma problemów z wyświetlaniem miniaturek zdjęć i filmów na komputerze? W Pocophonie F1 niestety miałem z tym problem i były wyświetlane tylko ikony, zamiast miniatur... Screen poniżej: tvcV5pK.png

- Ile realnie wytrzymuje bateria w tym modelu?

- Czy da się już kręcić filmy 1080p przy 60 klatkach?

- Czy Mi9Lite posiada jakieś wady, o których powinno się wiedzieć, zanim kupi się telefon?

 

Edited by grecicho
Link to comment
Share on other sites

Dotyk jest bardzo czuły, nawet ze szkłem. Ekran bardzo dobry amoled (taki sam jak w Mi 9). Miniaturek nie ma jak w każdym (chyba) Xiaomi. Wideo 1080 kręci z 60 fps. Na ile dni wystarczy baterii to co nie powiem, bo ładuję codziennie. Wieczorem podłączam, rano odpinam od ładowarki. Da się spokojnie uzyskać  ponad 9h sot jednego dnia z mieszanymi danymi, LTE i WiFi, bez żadnego oszczędzania, włączonym bt i gps na stałe. Wady? W tej cenie chyba trudno się do czegokolwiek przyczepić. Wolałbym żeby czytnik palca był z tyłu. Działał by szybciej i w sumie dla mnie było by wygodniej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...