Sign in to follow this  
grecicho

Mi 9 Lite - kilka pytań do posiadaczy

Recommended Posts

Witam, mam kilka pytań odnośnie tego modelu.

- Czy ekran jest znacznie lepszy od ekranu w Pocophone F1? Mam ten telefon i niestety dotyk jest tragiczny. Na rogach ekranu nie zawsze działa... Często pisząc smsa trzeba dotykać 2-3 razy palcami w miejscach gdzie są umiejscowione klawisze "p" i "l", żeby załapało.

- Czy podłączając Mi 9 Lite do komputera i chcąc sobie np. przegrać zdjęcia nie ma problemów z wyświetlaniem miniaturek zdjęć i filmów na komputerze? W Pocophonie F1 niestety miałem z tym problem i były wyświetlane tylko ikony, zamiast miniatur... Screen poniżej: tvcV5pK.png

- Ile realnie wytrzymuje bateria w tym modelu?

- Czy da się już kręcić filmy 1080p przy 60 klatkach?

- Czy Mi9Lite posiada jakieś wady, o których powinno się wiedzieć, zanim kupi się telefon?

Edited by grecicho

Dotyk jest bardzo czuły, nawet ze szkłem. Ekran bardzo dobry amoled (taki sam jak w Mi 9). Miniaturek nie ma jak w każdym (chyba) Xiaomi. Wideo 1080 kręci z 60 fps. Na ile dni wystarczy baterii to co nie powiem, bo ładuję codziennie. Wieczorem podłączam, rano odpinam od ładowarki. Da się spokojnie uzyskać  ponad 9h sot jednego dnia z mieszanymi danymi, LTE i WiFi, bez żadnego oszczędzania, włączonym bt i gps na stałe. Wady? W tej cenie chyba trudno się do czegokolwiek przyczepić. Wolałbym żeby czytnik palca był z tyłu. Działał by szybciej i w sumie dla mnie było by wygodniej.

- u mnie bez problemu łapie na brzegach ekranu, zresztą mam włączone gesty pełnoekranowe to jakby coś nie działało to bym wychwycił

- niestety tak, pewnie najlepiej zaopatrzyć się w jakiś zewnętrzny problem

- u mnie z włączonym trybem ciemnym bez problemu jeden dzień intensywnego użytkowania (około 7-9h SoT albo nawet więcej, bo nie udaje mi się go rozładować w ciągu jednego dnia, ale mimo to ładuję codziennie)

- da się

- czytnik w ekranie nie jest jakiś rewelacyjny, najlepiej mieć bardzo cienkie szkło albo w ogóle nie korzystać z dodatkowej ochrony ekranu

Edited by cincin27

Wielkie dzięki za odpowiedzi, właśnie o to mi chodziło! Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to na pewno się tutaj zgłoszę.

Edited by grecicho

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this