Skocz do zawartości

Pierwyj Aprila


Marvinka

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że dziś jest zwariowany dzień, może komuś chce się pokazać od trochę mniej poważnej strony?

 

Powiedzcie no panowie, czy posiadacie jakąś dziwną, niespotykaną zdolność, umiejętność, supermoc czy inne cuś, co sprawia, że jesteście trochę inni niż taki typowy ludek spotykany na ulicy?

UWAGA, umiejętność bezbłędnego instalowania MIUI na dowolnym telefonie po pijaku i po ciemku się nie liczy. :P

 

Marvinka zacznie.

 

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Marvinka potrafi powiedzieć jak się nazywa każda z postaci wymachujących kopytami w tym klipie, podać kilka innych filmów, w których występowali, a także w przybliżeniu powiedzieć o czym śpiewają.

 

https://www.youtube.com/watch?v=G_mCIeEb6cM

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropelko moja droga...Naprawdę nie spodziewałem się iż będę musiał to kiedyś wytłumaczyć ale proszę bardzo: "dwójka" to inaczej ekskrementy czyli odpadowe produkty procesu trawienia. Składają się z celulozy, włókien elastycznych, śluzu, białych krwinek, masy bakteryjnej, enzymów itd...

Domyślam się iż domyślałaś się o czym mowa, jednakże Twoja kobieca elegancja stawia pewien opór. I dobrze. Chociaż teraz to już nie ma znaczenia... Liczyłem że większą uwagę zwrócą ludzie na drugą umiejętność.. Ta pierwsza miałabyć tylko tłem. Ehh..nikt mnie nie docenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropelko moja droga...Naprawdę nie spodziewałem się iż będę musiał to kiedyś wytłumaczyć ale proszę bardzo: "dwójka" to inaczej ekskrementy czyli odpadowe produkty procesu trawienia. Składają się z celulozy, włókien elastycznych, śluzu, białych krwinek, masy bakteryjnej, enzymów itd...

Domyślam się iż domyślałaś się o czym mowa, jednakże Twoja kobieca elegancja stawia pewien opór. I dobrze. Chociaż teraz to już nie ma znaczenia... Liczyłem że większą uwagę zwrócą ludzie na drugą umiejętność.. Ta pierwsza miałabyć tylko tłem. Ehh..nikt mnie nie docenia.

Ahahahahaa, ahaha, aham, ehem, tego... No tak, no tak, to wiele tłumaczy i w ogóle. Ehehehee. Hm. Heh.

Tego...

 

Ehehe.

To ten, tego, może dla rozluźnienia i taktycznego odwrócenia uwagi, kawał z brodą:

 

Idą sobie schizofrenik i paranoik. Ten drugi mówi

- O faken szyt, stary, tam idzie ekipa dresów, spadamy, bo nam wklepią.

- Luz, ziom, nie wpadaj w paranoję, damy sobie radę.

No ale nie było gładko, bo dresy się przypierpapier. Wywiązała się bójka, paranoik prawie zawału dostał ze strachu, a schizofrenik nie. Więcej nawet - takie wciry spuścił dresom, zę o mamo - pozamiatał nimi ulice, prozrzucał po ścianach i do kosza na śmieci.

Paranoik nie może wyjść z podziwu.

- Ej stary, ale czad, co ty jakieś karate, czy coś?

- A gdzie tam, miałem przewagę. Ich było tylko czterech, a mnie dziesięciu. :lol:

 

P.S.

To stanie i spanie to chociaż jakieś takie możliwe, czy na zasadzie drzemania i kontrolowania otoczenia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tymi żartami widzę sypiesz jak śnieg mi za oknem...(no mi we Wrocławiu na ołtkach sypie bardzo ładnie, jutro bałwan.)

Miewasz złe dni? Bo chciałbym jakąś dawkę czarnego humoru, masz tam coś w zanadrzu?

---

No a co do spania to powiem Ci ze raz jak ze znajomym, po całym dniu zapieprzania na jego chacjendzie, musieliśmy w ciastoramie dokupić materiału. On gadał z tymi żółtymi ludzikami, a ja (nie wiem czy mimowolnie czy nie..) uznałem że czas odpocząć i zrobiłem to w tak błyskawiczny sposób iż głową opadła na klate moją potężna (jestem chłop żelazo, boją się mnie, 3 metry w górę 8 w szerokości) tak szybko iż odbijala się od niej, jak monster trucki na monster jamie, dobre 10 minut a ja już w tym czasie spałem...

Nie no, a tak serio to bez tego odbijania, po prostu zasnąłem, nie wiem kiedy. Moje chrapanie usłyszał jakiś klient i mnie zbudzil i po chwili usłyszałem głos kumpla że już wracamy. Więc happy-end, wyciskacze łez jak w Hollywoodzkim filmie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tymi żartami widzę sypiesz jak śnieg mi za oknem...(no mi we Wrocławiu na ołtkach sypie bardzo ładnie, jutro bałwan.)

Miewasz złe dni? Bo chciałbym jakąś dawkę czarnego humoru, masz tam coś w zanadrzu?

 

U nas, na Pomorie, też trochę posypało, ale  w sumie tyle co łupieżu z głowy kogoś, kto zainwestował w Head&Shoulders. Nie wróć, po takiej kuracji to może cały skalp odpaść, niahahahaa. :-P

 

Marvinka ma dużo smutnych dni, jak każdy. Wtedy siada, gra na kontrabasie i ogląda ponure filmy Davida Lyncha czy podobnych szaleńców, zamiast udzielać się na forach. Z tego też powodu korzysta z dobrych momentów na full!

 

Cholera, taka umiejętność to bardzo przydatna! Jak znalazł do pociągów, albo coś. Wyuczone, wrodzone, czy wymuszone warunkami?

 

 

moje czoło...

 

Czyżby kolega miał trepanacje i dziurę zastąpiono hiszpańską monetą ze złota? Albo tatuaż może jakiś? :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA WGL NIE WIDZE TWOICH EMOTIKONEK...Tylko jakieś litery między dwoma dwukropkami..czy to ten szyfr o którym mowa :in_another: wątku?

 

Hmmmmmmmmm, dziwni. Najwyraźniej na mobilu (bo podejrzam, że oglądasz na Xiaominku jakimś) forum nie zamienia emotek na ikonki.

 

Miało być coś w rodzaju emotki z okularami odblaskowymi, a'la 8-) czy B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @marvinka czy to nie jest spełnienie Twoich marzeń o mitu? http://m.aliexpress.com/item/32270648666.html

 

Hie,hie, przypomina taki serial animkowy "Serial Experiment Lain":

Serial_Experiments_Lain_by_x_Moosaka_X.j

 

Ale Marvinka myślała o takim bardziej klasycznym:

 

02.jpg

 

25 to malutki, widziałem większego na zdjęciu, obejmowała go Chinka z Xiaomi, jakieś 40 cm ;)

(Marvinka odmierza palcami tyle ile jej rozsądek podpowiada, że to będzie 25 cm, hiehie)

...

Nie no, nawet tyle wydaje się całkiem sporo. Wiesz, takich rozmiarów Mitusiątko można by do torby wsadzić, nosić wszędzie, sadzać, robić zdjęcia. "Ło tu byliśmy z Mitu", "Tu Mituś jadł z Marvinką pierożki", "Niegrzeczny Mituś znowu naciąga na 6 browarów..."

 

O fak... Musze z Hjugem Barro zagadać, może sypnie jakimś telefonem jak mu się zaproponuje taką serię "Mitu na wakacjach w Polszy". JEST PLAN!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 to malutki, widziałem większego na zdjęciu, obejmowała go Chinka z Xiaomi, jakieś 40 cm ;)

Właśnie 25 jest idealny... 40 cm by musiał w domu leżeć. Na (sr)Ali(w)Express widziałem nawet 75 ;).. 75... To dopiero jest okaz, co @Marvinko ? Edytowane przez avish
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 25 jest idealny... 40 cm by musiał w domu leżeć. Na (sr)Ali(w)Express widziałem nawet 75 ;).. 75... To dopiero jest okaz, co @Marvinko ?

@down

To jest właśnie ten!

 

Z takim Marvinka może chodzić po barach http://m.aliexpress.com/item/32242133062.html

Panowie, do takiego to Marvinka potrzebowałby wózek!

Z drugiej strony, psiakość, taki słodzinek...

 

Może jest MiWózek do zestawu, albo coś...

 

Marvinka rozdarta!!! :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiWózka nie ma, ale jest ta śmieszna MiMultipla, pasuje idealnie.
A Mituś jak dzidziuś, tylko lżejszy :P
 

Ale Marvinka myślała o takim bardziej klasycznym:
02.jpg

Takiego to chyba nawet mam nieużywanego :P Niestety, są do czyszczenia ekranu, ale ich białe futerko szybko się brudzi :/ i metalowe zaczepy szybko pękają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Niestety, są do czyszczenia ekranu, ale ich białe futerko szybko się brudzi :/ i metalowe zaczepy szybko pękają.

 

:eek:

 

Marvince wypadł kubek z mate na podłogę.

 

Panie Numbu, jak tak można?! Toć to jest znęcanie się nad hróliczkiem! Zgłoszono do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami! U mamy! I u Pani!

 

#UwolnicMitusia

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...