Skocz do zawartości

Zabawna Sytuacja


Marvinka

Rekomendowane odpowiedzi

I bedziemy Xioamić do siebie :-P  jeśli chodzi o trunek to może na początek CYDR :-P

 

A, stara dobra szkoła thrilleru - powolne budowanie nastroju, aby w krytycznym momencie pierdalnąć z grubej rury...

 

...tego...

 

Marvinka ma przez was zbereźne skojarzenia! Wstydźta się, łobuzy! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sie mamy wstydzić? ;p Niech Marvinka już nie zgania wszystkiego na nas ;)

 

Ktoś musi być winny!!! Marvinka nie może, ponieważ ma śliczne oczka, :shock:  a zatem typuje was, gagatki. :mrgreen:

Mężczyźni tak mają, lubią wprowadzać kobiety w zakłopotanie dwuznacznościami na wiadomym tle  :-P

Mhm. Za to się idzie do piekła. Do tego samego kręgu, w którym lądują ludzie usuwający MIUI z Xiaominek. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi być winny!!! Marvinka nie może, ponieważ ma śliczne oczka, :shock: a zatem typuje was, gagatki. :mrgreen:

No wiesz co...jak tak możesz?... Dlaczego Ty taka jesteś?... Czemu uważasz że jesteśmy brzydcy? Że wyglądamy jak billi Gates?.. Ale Ty jesteś... :(

mhm. Za to się idzie do piekła. Do tego samego kręgu, w którym lądują ludzie usuwający MIUI z Xiaominek. :twisted:

Na śliczne oczka nie uwierzę że się idzie za to do piekła!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie widziałaś? ;) na mi-tingu w rakim razie zobaczysz ;D

Ej no...

 

 

Moja dziewczyna twierdzi, że mam śliczne, a jej wierzę  :mrgreen:

 

EJ NO...

 

 

Aby nie pokazać się ze strony zbytniej pewności siebie, a zarazem ukazać swoją skromność to powiem że widzę codziennie w lustrze w łazience! Szach-mat!

 

EJ NO!!!

 

 

Nie daliście się wmanewrować i Marvinka nie może z was teraz łacha drzeć, co ją bardzo zasmuca. Marvinka się nie bawi z brzydkie chłopaki z Miui Polska i idzie grać ponure tony na swoim kontrabasie, aż jej smutki przejdą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daliście się wmanewrować i Marvinka nie może z was teraz łacha drzeć, co ją bardzo zasmuca. Marvinka się nie bawi z brzydkie chłopaki z Miui Polska i idzie grać ponure tony na swoim kontrabasie, aż jej smutki przejdą. :wink:

Basufka lepsza, nie tam jakieś kontrabasy, głośnością przy gitarze elektrycznej wymięka, choć do klasyka i akustyka w sam raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basufka lepsza, nie tam jakieś kontrabasy, głośnością przy gitarze elektrycznej wymięka, choć do klasyka i akustyka w sam raz ;)

 

Nic nie zastapi tęsknych i ponurych tonów kontrabasu i Marvinka gotowa o to walczyć do upadłego, wykorzystując do tego różne podłe i mordercze techniki, które poznała studiując sztuki walk w górach Pamiru, jak na przykład wredne spojrzenie i nie odzywanie się, czy pokazywanie języka, albo wymachiwanie łapami i wyzywanie od najgorszych. :P

 

Tak więc ten, tego, pan uważaj z obrażaniem kontrabasów. ;)

Edytowane przez Marvinka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam, tylko stwierdzam, że jest zbyt cichy :P Chętnie bym pograł na takich sprzętach, lubię strunowce, chociaż na bezprogowych nie grałem.

No tak, ale instrumentom smyczkowym bliżej do takich tonów niż szarpanym. Ło, takich:

https://www.youtube.com/watch?v=aE2GCa-_nyU

 

Lalalala, lalalala, Rejdjioaktiw, łołołołoooołooo..... :grin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kontrabas jest zajefajny. Gitara basowa też niczego sobie ale kontrabas ma więcej duszy. Z klasyków kocham wiolonczelę :-P  a w domu gram na gitarce elektrycznej  dla rozluźnienia. Marvinka wielki szacun za okiełznanie kontrabasa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kontrabas jest zajefajny. Gitara basowa też niczego sobie ale kontrabas ma więcej duszy. Z klasyków kocham wiolonczelę :-P  a w domu gram na gitarce elektrycznej  dla rozluźnienia. Marvinka wielki szacun za okiełznanie kontrabasa. 

 

Cholera, nam się mały zespół muzyczny tu tworzy. :-P

 

Trzeba dodać punkt do inauguracyjnego MI-tingu: odgrywanie marsza przed posągiem MITUSIĄTKA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może być dobre. CYDR na rozluźnienie i heja. Tylko kto będzie grał na garach?

 

Hem, hem, hmmmm... Komisyjnie się wytypuje metodą losowania kogoś do bębnienia. Jeśli źle będzie odbębniał robotę to się mu MIUI zredukuje do starej wersji. Ło!

 

A propos bębnienia, Marvinka słyszała kiedyś takie określenie (nie pod swoim adresem, żeby było jasne!) jak BĘBEN.

 

Co to jest BĘBEN?

 

Otóż jest to laska - pusta, obciągnięta skóra i do wal.. khe, khe, bębnienia. Hiehiehie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nam się mały zespół muzyczny tu tworzy. :-P

Trzeba dodać punkt do inauguracyjnego MI-tingu: odgrywanie marsza przed posągiem MITUSIĄTKA.

Ehh...po prostu koncert...poczułabyś się jak gwiazda estrady! ;)

---

Co do tych emotikonek fajnie by było dodać te z telefonu..Czy Ty tymi swoimi "ślicznymi" oczodołami dostrzegasz je?

Edytowane przez avish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hem, hem, hmmmm... Komisyjnie się wytypuje metodą losowania kogoś do bębnienia. Jeśli źle będzie odbębniał robotę to się mu MIUI zredukuje do starej wersji. Ło!

 

A propos bębnienia, Marvinka słyszała kiedyś takie określenie (nie pod swoim adresem, żeby było jasne!) jak BĘBEN.

 

Co to jest BĘBEN?

 

Otóż jest to laska - pusta, obciągnięta skóra i do wal.. khe, khe, bębnienia. Hiehiehie. :mrgreen:

A może do wersji nie stabilnej i by musiał 24 z tym wytrzymać hihi. A może byśmy na xiaomikach apki poinstalowali do grania (pianino, gitara itp) i wszyscy zaczeki by grać cedżąc trunki. Jak by to weszystko nagrać to byłby hit. A potem to tylko turne po chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może do wersji nie stabilnej i by musiał 24 z tym wytrzymać hihi. A może byśmy na xiaomikach apki poinstalowali do grania (pianino, gitara itp) i wszyscy zaczeki by grać cedżąc trunki. Jak by to weszystko nagrać to byłby hit. A potem to tylko turne po chinach

 

Pan się śmiej, a te od nas, no te co jakieś DiscoPolo śpiewali to wyjechali do Chin i jakąś tam karierę mieli. MOŻNA!

 

A pomysł z appkami, przedni! My będziemy po prostu się Cydrami raczyli, a Xiaominki niech se śpiewają i plumkają. Hiehie.

 

 

Ehh...po prostu koncert...poczułabyś się jak gwiazda estrady! ;)

---

Co do tych emotikonek fajnie by było dodać te z telefonu..Czy Ty tymi swoimi "ślicznymi" oczodołami dostrzegasz je?

---

A czy na MI-tingach byłby czas na wspólne korzystanie z Xiaomiątek?

I skolei* bezwzględny zakaz korzystania z mediów społecznościowych.

*uważam że powinny być dwa wyrażenia:

Z kolei - "Andrzej wyskoczył z kolei na przystanek w ostatniej chwili"

Skolei - "To było takie skolei tamto siakie". ~Tu sobie mogę pozwolić na to!! A co mi tam!

Edit.:

Kurde... Tapatalk mi nie wyświetla skolei (hAha! Złowieszczy śmiech) emotikon z telefonu...

 

Marvinka potwierdza odbiór Emotki!

 

A co do portali, Marvinka kiedyś widział zdjęcia z takiego spotkania jakieś tam społeczności. Wszyscy siedzą przy barze i stukają w klawisze, zamiast się kulturalnie zbliżać do stanu absolutnego upojenia alkoholowego.

 

No jak tak można?! Skandal! Bunt! Harmagieddon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Xiaomiątek korzystamy na co dzień, na Mi-tingu lepiej pogadać, nawet o nich, ale nie o to przecież chodzi, nie spotykają się Xiaomiątka tylko ich fani, ludzie ;)

 

Hmmmmmmmmm... :ugeek:

 

Coś jest na rzeczy, to może być prawda. ;)

 

 

To kiedy i gdzie? ;D

 

i tak z innej beczki, Marvinko, czy kawał który chciałaś TUTAJ opowiedzieć ujrzy kiedyś światło dzienne? :P xD

 

Nje ma takjej możljwoścji. Marvinak załapałaby od razu banana, a @Acid przestałby spolszczać MIUI na Marvinkowy telefon! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmmm... :ugeek:

Coś jest na rzeczy, to może być prawda. ;)

Nje ma takjej możljwoścji. Marvinak załapałaby od razu banana, a @Acid przestałby spolszczać MIUI na Marvinkowy telefon! :twisted:

Ja Cię rozgryzłem wiesz?! I wiesz jeszcze co? Ja uważam że nie ma żartu żadnego! Pif-paf!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coooś Ty ;) to niech Marvinka wstawi w spoiler i napisze żeby Acid go nie otwierał ;) "czego oczy nie widzą, temu sercu nie żal" ;P

Tajny Marvinkowy zmysł ostrzegawczy podpowiada, że nie ma nic bardziej kuszącego niż duży czerwony przycisk z napisem "nie przyciskaj!" :???:

 

 

Ja Cię rozgryzłem wiesz?! I wiesz jeszcze co? Ja uważam że nie ma żartu żadnego! Pif-paf!

 

Pffffffff, oczywiście, że jest. Idzie on tak...

 

...

 

...EJ! Marvinka prawie się dała naciągnąć. Nie ma! Niu-niu! Nie ma! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło, z tym możet być problem. Marvinka się boi wychodzić do ludzi, bo jest koszmarnie nieśmiała i tego no, insekjur, czy jak to tam się w nowomowie nazywa. ;)

Założymy Ci worek kartonowy z otworami na oczy, a my będziemy w okularach przeciwslonecNych Chodzić abyś nie widziała że na Ciebie patrzymy, ok?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założymy Ci worek kartonowy z otworami na oczy, a my będziemy w okularach przeciwslonecNych Chodzić abyś nie widziała że na Ciebie patrzymy, ok?

 

Eeeeeeeeeeeeeee...

 

Tego... Tentegoteges...

 

Marvinka, owszem, jest bardzo otwarta na różne możliwości, ale to zakrawa na jakieś tajne stowarzyszenia i podziemne kluby, do których można się dostać jedynie za poręczeniem. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy Xiaomi to elitarny klub - dostęp do klubu jest przez polecenie.

Nie spotkasz ich od tak na ulicy. Nie obnoszą się ze swoimi telefonami, a tym bardziej nie wyginają ich w mediach.

 

O Carramba!

 

Marvinka poszła się obadać w lustrze i faktycznie, jakby jej elitarności przybyło. Ale z drugiej strony, może to być efekt świąt nadspodziewanie obfitujących w browary. :mrgreen:

 

Marvinka nie będziemy Ciebie upodabniać do Chwytaka :) Założysz kombinezon Mitu i będziesz maskotką Mi-tingu

 

No, jasne! Marvinka już wie co wy, łobuzy robicie z Mitusiątkami. @Numb się przyznał do wycierania nimi monitorów. Marvinką nikt nie będzie niczego wycierał!!! Nie ma! :mad:

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...