Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 9 zgięty uszkodzony wyświetlacz


Ragashow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się Was doradzić otóż chodzi oto że z mojej winy uderzylem drzwiami od samochodu gdy zamykalem telefon, nie wiem jak tam upadł ale stało się niestety. Telefon działa tak jakby ale wyświetlacz nic nie wyświetla bo jest uszkodzony. Chciałbym się Was zapytać czy jest sens wymiany wyswietlacza gdyż sądzę jakby telefon działał, gdy go podłączam pod komputer jest dźwięk z telefonu że się podłączył do ładowania jak i na komputerze, ale że jest debugowanie USB czy jakoś tak to nie mogę spoglądać dane bo muszę odblokować na telefonie a tego nie zrobię bo wyświetlacz jest uszkodzony. Są wibracje, działają zaplanowane wcześniej alarmy z rana, coś na ten telefon przychodzi pewnie z aplikacji jakiś albo nie wiem, do WiFi się normalnie podłącza gdyż sprawdzałem na routerze i jest podłączony jako Mi9. 

Jak sądzicie jest sens naprawiać wyświetlacz ? Znalazłem usługę za 650 zł ekran Amoled do niego z usługą wymiany i na 12 MSC gwarancji.

Sądzę że telefon działa gdyż jak mówię odzywa się.

Dosylam zdjęcia proszę spojrzeć i mi doradzić.

IMG202004_qaaaens.jpg IMG202004_qaaaenq.jpg IMG202004_qaaaeep.jpg IMG202004_qaaaeer.jpg IMG202004_qaaaeex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyczuć, samemu wyświetlaczowi no to nie zaszkodzi, kwestia co z płytą, czy też się wygięła/napręzyła, i na ile jest elastyczna. Osobiście to bym chyba próbował wyjąć ekran i sprawdzić jakie szkody wewnątrz,

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...