Jump to content

Problem z parowaniem po aktualizacji


piekielny
 Share

Recommended Posts

Przy pierwszym uruchomieniu zegarka udało mi sie go połączyć z telefonem (apka MiFit, android 6), ściągały sie aktualizacje, zmienił sie język na polski ale do momentu aktualizowania GPSu, wtedy zegarek sie rozłączył i apka nie chciała sie z nim połaczyć mimo że go widziała. GadgetBrigde to samo - widział zegarek ale nie chciał sie parować. Do tego momentu zegarek działał, dało sie przechodzić w boczne okna (opcje, kompas itp)
Dałem reset fabryczny i od tego czasu zegarek nie ma ochoty współpracować, dalej nie da sie sparować i dodatkowo apki MF i GB nie widzą zegarka, widzi go bluetooth telefonu. 
Na zegarku jest napis "OTWÓRZ APLIKACJE W CELU SPAROWANIA" i tyle, po przytrzymaniu guzika obraz znika i jest krótka wibracja - nie wiem czy wtedy sie resetuje czy nie ale dalej nic nie pomaga.

Próbowałem również przez apke AmazFit, wszystkie apki ściągnięte z google play, nie wrzucałem żadnych dodatkowych modów i bajerów, w telefonie włączony GPS, transfer danych (nie wifi) i bluetooth.

Jakieś porady co moge jeszcze zrobić ? Troche smutne że świeżo odpakowany nowy zegarek ma takie problemy, patrząc na to że w internecie jest raczej reklamowany jako dobry sprzęt.#EDIT
Udało mi sie połączyć zegarek ze starym telefonem, aktaulizacja poszła i wszystko działa (ze starym telefonem) ale z nowym dalej nie da sie połączyć. Co może być winne ?

Edited by piekielny
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...