Skocz do zawartości

Problem z parowaniem po aktualizacji


piekielny

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pierwszym uruchomieniu zegarka udało mi sie go połączyć z telefonem (apka MiFit, android 6), ściągały sie aktualizacje, zmienił sie język na polski ale do momentu aktualizowania GPSu, wtedy zegarek sie rozłączył i apka nie chciała sie z nim połaczyć mimo że go widziała. GadgetBrigde to samo - widział zegarek ale nie chciał sie parować. Do tego momentu zegarek działał, dało sie przechodzić w boczne okna (opcje, kompas itp)
Dałem reset fabryczny i od tego czasu zegarek nie ma ochoty współpracować, dalej nie da sie sparować i dodatkowo apki MF i GB nie widzą zegarka, widzi go bluetooth telefonu. 
Na zegarku jest napis "OTWÓRZ APLIKACJE W CELU SPAROWANIA" i tyle, po przytrzymaniu guzika obraz znika i jest krótka wibracja - nie wiem czy wtedy sie resetuje czy nie ale dalej nic nie pomaga.

Próbowałem również przez apke AmazFit, wszystkie apki ściągnięte z google play, nie wrzucałem żadnych dodatkowych modów i bajerów, w telefonie włączony GPS, transfer danych (nie wifi) i bluetooth.

Jakieś porady co moge jeszcze zrobić ? Troche smutne że świeżo odpakowany nowy zegarek ma takie problemy, patrząc na to że w internecie jest raczej reklamowany jako dobry sprzęt.



#EDIT
Udało mi sie połączyć zegarek ze starym telefonem, aktaulizacja poszła i wszystko działa (ze starym telefonem) ale z nowym dalej nie da sie połączyć. Co może być winne ?

Edytowane przez piekielny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...