Sign in to follow this  
krumaar

Problem z aplikacjami Mess/GoogleDuo/Skype na MiBox

Recommended Posts

Szanowni Koledzy, pomóżcie:

Kupiłem specjalnie Mi Box S, bo zależy mi bardzo na połączeniach wideo, korzystając z messengera i drugiego komunikatora  "google Duo".

Otóż żaden z tych, nie chce działać tj. w messengerze brakuje ikony do połączeń wideo a przeciez powinna być, a  "google duo" nie działa audio z jednej strony i jest obraz na boku !!!, obraz się nie obrócił o 90 stopni, podbnie też na skypie.

1 Jakiej wersji messengera użyć , żeby była widoczna mała kamerka-ikona do połączenia? Dodam, że instalowałem messengera lite, i tam jest  ten przycisc  "kamery" lecz w ogóle nic w nim nie  działa.

2 Której wersji użyć "google DUO" żeby grafika nie była "na boku" i działało audio?

!!! Co ważne. Pożyczyłem od brata Fergusona ATV i tam zainstalowałem messengera (najnowszego) z Aptoide TV. Zainstalowałem też z pena "google Duo ver. 39.1.213443905" i oba te komunikatory działają SUPER !!!! tak jak powinny. Więc dlaczego mi box nie chce. Formy instalowanie takie same na fergusonie i na Xiaomu.

Macie sprawdzone metody na działanie tych dwóch komunikatorów???

Kamerka to Logitech 9000Pro (z mikrof)

Dzięki za rady

Kwestia systemu, w Android TV od wersji chyba 8 jest usunięte część bibliotek używanych przez zwykłego Androida, w starszych one były, więc tu może być problem.