Jump to content

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy

ZduneX25

Recommended Posts

• 1 month later...

Witam wszystkich,to mój pierwszy post i z góry przepraszam jak robię coś nie tak...mam problem bo po aktualizacji MIUI na 12.0.4 mój telefon Xiaomi mi 9 global przestał szybko ładować.Zawsze ładowałem oryginalną ładowarką 5v/2,5A i do czasu aktualizacji wszystko działało.Kupilem teraz drugą oryginalną ładowarkę z kablem 5v/3A przystosowaną do ładowania 27W i bez zmian,dodam że na ładowarce indukcyjnej również kiepsko ładuje...wrzucam screena z ładowania po kablu... pomożecie?

Screenshot_2021-02-13-14-42-34-352_com.gombosdev.ampere.jpg

• 4 months later...

.Czy ktoś z Was posiada Mi9 i używawificalling w sieci plus? Wszystko mam włączone a mimo to nic nie działa.  Posiadam również Redmi Note 9 i w nim wszystko działa prawidlowo.

Jeżeli działą Wam wificalling na mi9, mogę prosić zrzut ekranu z wersją oprogramowania ?  Ewentualnie macie jakies porady aby  usługa działała?    

• 4 weeks later...

Zamówiłem nową baterie z ali (nohon) ale niestety idzie prawie 2 miesiące, a jadę na urlop niedługo.
Który sprzedawca z allegro ma normalną baterie, bez oszukanej pojemności (albo przynajmniej zbliżoną do rzeczywistości)?

22 godziny temu, stereo0 napisał:

@MatexN ja zanim oddałem telefon tacie to wysłałem do serwisu na wymianę baterii. Cały proces trwał 3 dni i telefon miałem u siebie. Bez żadnych kosztów na gwarancji. 

To był błąd bo tego nie zrobiłem podczas trwania gwarancji, gdzie raz zrobiłem format i było przez chwile lepiej. Teraz już niestety na swoją rękę muszę to zrobić. 

• 1 month later...