Jump to content

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeśli masz oryginalne recovery (a zapewne masz), to opcja wipe data usuwa wszystkie dane - i apki, i pamięć wewnętrzną. Z poziomu ustawień będzie to samo, bo ta opcja po prostu przenosi do recovery, g

@Karls @grzegorz1982 temat znany mi od Mi8. Tele działa na zewnatrz i przy dobrym oświetleniu. Tak to telefon robi zoom cyfrowy głównym aparatem. W google camera działa zawsze normalnie w górnym obiek

Swojego czasu napisałem do tego poradnik na tym forum, jednak jak wstawiam link to mi wali błędem 403... Poszukaj pod nazwą "Rootowanie oficjalnych romów Global/China + TWRP", w drugiej części masz in

Posted Images

Witam. Jak myślicie czy te baterię z alliexpress są podróbki czy znajdę też oryginał? Pytam bo w serwisie za baterię plus wymianę śpiewają około 100 a 120 zł może znajdę na Ali coś w sensownej cenie a wymianę już pokryję w serwisie wyszło by o wiele taniej.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

100zl za oryginała z wymianą i gwarancją co najmniej na pół roku VS może oryginał (bez jakiejkolwiek gwarancji)+ koszt wymiany (pewnie z 50zł. )

Zaiste ciężki wybór...

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...