Jump to content

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

Witam mam pytanie jak ustawić aby podczas połączenia nie znikał internet korzystam z programu który pobiera z sieci informację o danym numerze a konkretnie chodzi o aplikacje Orange telefon niestety nie pobiera mi danych ponieważ jak ktoś do mnie dzwoni to wyłącza mi się Internet na miui 10 nie miałem tego problemu

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś ma taką przypadłość że mu się włącza lampa od aparatu? :O przeglądam sobie neta na chrome, gram w gierkę i czasami sama lampa się włącza. Albo świeci ciągle albo sobie pomiga i się wyłączy... Na pasku mam napis że latarka włączona. Są jakieś ustawienia tej systemowej latarki w miui? Może jakieś uprawnienia z pupy ma?

Czy ktoś ma taką przypadłość że mu się włącza lampa od aparatu? :o przeglądam sobie neta na chrome, gram w gierkę i czasami sama lampa się włącza. Albo świeci ciągle albo sobie pomiga i się wyłączy... Na pasku mam napis że latarka włączona. Są jakieś ustawienia tej systemowej latarki w miui? Może jakieś uprawnienia z pupy ma?
Nic takiego u mnie nie występuje, żadnych problemów.

Macie DualGPS w Mi9?Wcześniej na pasku stanu zamiast GPS miałem napisane Dual i były 2 ikonki nałożone na siebie z GPSu. Teraz jest jedna i podpisana jako GPS. Od tej pory zauważyłem spadek na jakości GPS.

Macie DualGPS w Mi9?Wcześniej na pasku stanu zamiast GPS miałem napisane Dual i były 2 ikonki nałożone na siebie z GPSu. Teraz jest jedna i podpisana jako GPS. Od tej pory zauważyłem spadek na jakości GPS.
Ja mam podwójny

Nie bardzo wiem, czy to odpowiedni wątek.

Mam problem z wybudzaniem telefonu przez usługi google. Aktualizowałem je, czyściłem, wywaliłem większość aplikacji google, ale problem pozostał. Autoakutializacja wyłączona.

W zasadzie problem jest od momentu zakupu i instalacji Xiaomi.eu. Nie mam żadnych innych aplikacji, nie korzystam z telefonu w inny sposób, niż poprzednio na Mi6. Ktoś ma pomysły na rozwiązanie?

f1d83246-e3df-41a0-8ab1-a8be9118460d.jpg

Edited by don_kamillo

Zrobiłem sobie instalację MIUI od zera, bo coś pomieszałem z modułami w Magisku i teraz mam tak, że po restarcie Magisk nie pamięta żadnych ustawień - Superuser czy Magisk Hide - ktoś ma jakiś pomysł co może być? (mam Magisk Canary)

Zrobiłem sobie instalację MIUI od zera, bo coś pomieszałem z modułami w Magisku i teraz mam tak, że po restarcie Magisk nie pamięta żadnych ustawień - Superuser czy Magisk Hide - ktoś ma jakiś pomysł co może być? (mam Magisk Canary)
Wywal magiska i wrzuć raz jeszcze

20 godzin temu, krzygaj napisał:

Też tak miałem.

Instalacja starszej wersji i później aktualizacja z poziomu aplikacji pomogło.

2 godziny temu, peseq napisał:

W końcu jest miui global. Android Q. Miui 11.0.3.
W końcu dali powiadomienia na belce, które nie znikają hehe

No, już jakieś dwa tygodnie ;-)

5 minut temu, rekin01 napisał:

U mnie pojawiła się aktualizacja do miui11, ale na drugi dzień zniknęła i już się nie pokazuje. Ktoś miał podobny przypadek? Pojawi się jeszcze możliwość aktualizacji?

Jak poprawią to napewno będzie.

W końcu jest miui global. Android Q. Miui 11.0.3.

W końcu dali powiadomienia na belce, które nie znikają hehe

No tak prawie z miesiąc... default_icon_e_smile.gif

U mnie pojawiła się aktualizacja do miui11, ale na drugi dzień zniknęła i już się nie pokazuje. Ktoś miał podobny przypadek? Pojawi się jeszcze możliwość aktualizacji?

Ściągnij ręcznie ...z miuipolska wersję stabilna...

Chyba że piszecie o global to sorry..

Cześć, zrobiłem instalację oficjalnego Global ROMu w wersji 11.0.5.0 (QFAEUXM) przez MiFlash Tool i zablokowało mi bootloader Da się odblokować ponownie?
Tak. Identyczna procedura jak zawsze tylko chyba nie będziesz musiał czekać 14 dni