ZduneX25

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

pocet mode jest na stałe, bo w opcjach go nie ma, ale czy działa to jeszcze nie mam pewności 

• Like 1

1 godzinę temu, ozzbi napisał:

Po ostatniej aktualizacji działa volte sieć Play

Jak to można poznać?

2 godziny temu, user5624 napisał:

Na belce mam tylko 4G i tyle, potem ikona baterii.

mam to samo :(

No właśnie od dłuższego czasu próbuję zmusić do działania VoLTE w PLAY, niestety bezskutecznie.

Po aktualizacji mimo włączonej opcji, na belce tylko LTE+, tak jak koledzy powyżej.

Ktoś ma jakiś pomysł? 

Właśnie zaktualizowałem globala i niby dodali pocket mode, ale nie ma takiej opcji nigdzie w ustawieniach. Nie widzę też żeby działał a już mnie wkurza że co chwile mi się klika coś w kieszenie nie mówiąc już o zużyciu baterii.

Zakrywałem specjalnie telefon, czujnik i kamerkę, wkładałem nawet do spodni i AOD cały czas się świeci, można odblokować telefon czytnikiem, również wybudzić ekran i reaguje na klikanie. Wiec brawa dla xiaomi  :/ Owszem raz czy dwa po wyciągnięciu z kieszeni miałem wrażenie że ekran był zgaszony ale próbując uzyskać to testując  mi się nie udało

Chyba że ja nie wiem jak powinno to działać to może niech ktoś sie wypowie ;)

• Like 1

Panowie czy jest możliwość zmiany animacji przy naciśnięciu na odcisk palca na xiaomi.eu? Wiem, że na globalu była możliwość zmiany a teraz nie mogę tego znaleźć. 

7 godzin temu, kubinj0 napisał:

Panowie czy jest możliwość zmiany animacji przy naciśnięciu na odcisk palca na xiaomi.eu? Wiem, że na globalu była możliwość zmiany a teraz nie mogę tego znaleźć. 

Użyj wyszukiwania, bo w tych nowych ustawieniach idzie się pogubić

Dnia 4.07.2019 o 12:14, galakty napisał:

W antutusrutu tak, bo Op7 Pro ma więcej Hz i większą rozdzielczość, MUSI mieć mniej punktów. Na co dzień responsywność w OP7Pro będzie lepsza, ale w OP7 jeszcze lepsza (chociaż 90 Hz będzie sprawiać odwrotne wrażenie).

No nie jest tak jak piszesz. W Antutu wszelkie testy są wykonywane w tej samej rozdzielczości właśnie po to aby natywna większa lub mniejsza rozdzielczość wyświetlacza nie wpływała na wynik końcowy więc wyniki serii  OP7 nie są zaniżone.

Poza tym że ma więcej bugów to ponoć ma jakieś ogólne zabepiecznia dla prywatności ze względu na Rodo. 

Poza tym że ma więcej bugów to ponoć ma jakieś ogólne zabezpiecznia dla prywatności ze względu na Rodo. 

Czy po ostatniej aktualizacji na globalu, ktoś też ma bugi takie jak nie działają automatyczna jasność i czasami nie łapie też odcisku palca.

30 minut temu, Bartos napisał:

Poza tym że ma więcej bugów

Ma dokładnie tyle samo i te same bugi.

Jedyna różnica to Widevine L1(EAA) vs L3.

@deamonix

Edited by dzidexx

Tzn. pisałem o wersji EEA. Problemy z podświetleniem gdy ktoś dzwoni. Sam się w kieszeni włącza itp. na globalu tego nie uświadczyłem. Ale teraz mam miuipolska. 

2 minuty temu, Bartos napisał:

pisałem o wersji EEA

Obie wersje miały te same problemy.

28 minut temu, michlacz231 napisał:

Czy po ostatniej aktualizacji na globalu, ktoś też ma bugi takie jak nie działają automatyczna jasność i czasami nie łapie też odcisku palca.

Tak, czujnik jasności ekranu działa bardzo dziwnie. Przyciemnia  i rozjaśnia, niekoniecznie przy zmianie natężenia światła. Ja już z tym przestałem walczyć. Ustawiam ręcznie poziom jasności w pomieszczeniu i na zewnątrz. Jeszcze sporo wody upłynie żeby smartfon działał w podstawowej wersji jak np. Huawei. No ale cena robi swoje w tym kraju.

Tzn. pisałem o wersji EEA. Problemy z podświetleniem gdy ktoś dzwoni. Sam się w kieszeni włącza itp. na globalu tego nie uświadczyłem. Ale teraz mam miuipolska. 
Wystarczy tryb kieszonkowy włączyć. Picked mode a co do podświetlania to wrzucić mod w magisku i działa pięknie.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

4 minuty temu, user5624 napisał:

czujnik jasności ekranu działa bardzo dziwnie

Wyłącz DC dimming.

Global

11 godzin temu, dzidexx napisał:

Ma dokładnie tyle samo i te same bugi.

Jedyna różnica to Widevine L1(EAA) vs L3.

@deamonix

Sprawdzałem i global posiada Widevine L1

hej, pomocy, Mi 9 świeżo kupiony, nie działa rozpoznawanie twarzy, problem w tym, że jak zapisuję dane twarzy, to robi to bardzo szybko, ciężko ustawić i wykadrować twarz, a w dodatku zdjęcie zapisuje się nieostre bardzo rozmazane. Może trzeba coś jeszcze poustawiać. Jakieś pomysły zanim wyślę do serwisu ??? 

hej, pomocy, Mi 9 świeżo kupiony, nie działa rozpoznawanie twarzy, problem w tym, że jak zapisuję dane twarzy, to robi to bardzo szybko, ciężko ustawić i wykadrować twarz, a w dodatku zdjęcie zapisuje się nieostre bardzo rozmazane. Może trzeba coś jeszcze poustawiać. Jakieś pomysły zanim wyślę do serwisu ??? 
Może zrób format tel.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Panowie, działa wam NFC ? W sklepie niby nieobsługiwany format i ani przez Google Play ani przez Santander zbliżeniowo nie idzie. Stable najnowszy

Działa Gpay w mBank, na starym i nowym sofcie.

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka