Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam ponieważ jest rom na stronie miuipolska.

Tu też jest dialer Xiaomi?

W tym telefonie (a rozważam zakup) niezbędny jest mi dialer google`a.

Ewentualnie (wiem, że nie tu powiniem pytać) jaki inny model obligatoryjnie z dialerem googla i ładowaniem indukcyjnym do 2.000 - 2.500 zł?

Edytowane przez moose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam czy się ktoś orientuje co może być wyłączone lub dlaczego mi ni czyta telefonu przy próbie wydrukowania dokumentów w Rossmanie niemieckim.

Chciałem dziś wydrukowac dokumentu z poczty w Rossmanie za pomocną urządzenia do drukowania zdjęć itp. wybrałem opcję przysłania przez tel, podpinam telefon pod kable dołączone do urządzenia drukującego, nacisnąłem opcje przesłania dokumentów, przesłania zdjęć, urządzenie próbuje wyszukać plików ale tak jakby tel nie pozwalał wyszukać i się połączyć. W komputerze normalnie przesyłam. Nie wiem czy to jakieś zabezpieczenia czy wina Xiaomi? Kolega z innym telefonem Huawei, Samsung robił to bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 11.10.2020 o 15:17, eNse napisał:

U mnie to samo, jakoś po nowym roku jedynie zamierzam odesłać go do CCS na wymianę baterii i przynajmniej kolejny rok wtedy jeszcze będzie użytkowany ;)

 

 

Jaki koszt?

 

Ja się zastanawiam nad kupnem baterii z Aliexpress za ok 40 zł, ale boje się co do jakości tego wyrobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co może powodować że nie słysze dzwonka połączenia przychodzącego pod czas zablokowanego telefonu a jak odblokuje i ktoś do mnie zadzwoni to wtedy dzwonek jest słyszalny. Problem jest od jakiegoś czasu i nie wiem co go powoduję

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2020 o 00:39, witek_77 napisał:

Bawiąc się mi10 żony z czystym sumieniem twierdzę, że mi9 zagości jeszcze długi czas u mnie. To na prawdę jeden z lepszych modeli.

Ja się akurat nie zgodzę. Miałem przez kilka miesięcy i Mi 9 i Mi 10. Ten ostatni jest lepszy od poprzednika praktycznie na każdym polu. Fakt, że w obydwu natychmiast po zakupie "wylądował" ROM MIUI Polska. Nie mniej bateria, aparat, jakość dźwięku, wydajność - "dziesiątka" odstawia poprzednika, i to wyraźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bawiąc się mi10 żony z czystym sumieniem twierdzę, że mi9 zagości jeszcze długi czas u mnie. To na prawdę jeden z lepszych modeli.
Kupiłem Mi 10 bardzo okazyjnie, mimo to zastanawiam się czy go zostawiać bo po prostu lepiej mi się trzyma w jedynej dłoni i używa Mi 9.
10 wygrywa przyde wszystkim baterią, głośnikami, aparatem i dla mnie tyle, kupiłem 10 bo Mi 9 daje ciała jeśli chodzi o baterię, być może na innym romie niż bazowym będzie lepiej?
Nie wiem tezy jak dobrze wyczyścić kratkę słuchawki, zrobili taką szparę zagłębioną że nic dziwnego że jest problem z zabrudzeniami.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2020 o 00:34, cyprianmeister napisał:

Kupiłem Mi 10 bardzo okazyjnie, mimo to zastanawiam się czy go zostawiać bo po prostu lepiej mi się trzyma w jedynej dłoni i używa Mi 9.
10 wygrywa przyde wszystkim baterią, głośnikami, aparatem i dla mnie tyle, kupiłem 10 bo Mi 9 daje ciała jeśli chodzi o baterię, być może na innym romie niż bazowym będzie lepiej?
Nie wiem tezy jak dobrze wyczyścić kratkę słuchawki, zrobili taką szparę zagłębioną że nic dziwnego że jest problem z zabrudzeniami.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Może masz zużytą baterię jak ja, u mnie w telefonie co miał 1 rok i 3 miesiące było już tylko około 2300 mAh. Prócz tego na niestandardowych ROMach mój Mi 9 działa dużo dłużej niż na MIUI12. Teraz mam LineageOS 17.1, pobrany stąd: https://forum.xda-developers.com/Mi-9/development/unofficial-lineageos-17-0-cepheus-t4023133

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz zużytą baterię jak ja, u mnie w telefonie co miał 1 rok i 3 miesiące było już tylko około 2300 mAh. Prócz tego na niestandardowych ROMach mój Mi 9 działa dużo dłużej niż na MIUI12. Teraz mam LineageOS 17.1, pobrany stąd: https://forum.xda-developers.com/Mi-9/development/unofficial-lineageos-17-0-cepheus-t4023133
W jaki sposób diagnozowałeś baterię? Obecnie wrzuciłem ROM xiaomi.eu i będę testował. Dzięki za komentarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2020 o 09:14, cyprianmeister napisał:
Dnia 27.10.2020 o 08:33, ullortnaci napisał:
Może masz zużytą baterię jak ja, u mnie w telefonie co miał 1 rok i 3 miesiące było już tylko około 2300 mAh. Prócz tego na niestandardowych ROMach mój Mi 9 działa dużo dłużej niż na MIUI12. Teraz mam LineageOS 17.1, pobrany stąd: https://forum.xda-developers.com/Mi-9/development/unofficial-lineageos-17-0-cepheus-t4023133

W jaki sposób diagnozowałeś baterię? Obecnie wrzuciłem ROM xiaomi.eu i będę testował. Dzięki za komentarz.

Można też miernik kupić, żeby mieć porównanie z AccuBattery. AIDA64 też przydatny program.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak myślicie czy te baterię z alliexpress są podróbki czy znajdę też oryginał? Pytam bo w serwisie za baterię plus wymianę śpiewają około 100 a 120 zł może znajdę na Ali coś w sensownej cenie a wymianę już pokryję w serwisie wyszło by o wiele taniej.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,to mój pierwszy post i z góry przepraszam jak robię coś nie tak...mam problem bo po aktualizacji MIUI na 12.0.4 mój telefon Xiaomi mi 9 global przestał szybko ładować.Zawsze ładowałem oryginalną ładowarką 5v/2,5A i do czasu aktualizacji wszystko działało.Kupilem teraz drugą oryginalną ładowarkę z kablem 5v/3A przystosowaną do ładowania 27W i bez zmian,dodam że na ładowarce indukcyjnej również kiepsko ładuje...wrzucam screena z ładowania po kablu... pomożecie?

Screenshot_2021-02-13-14-42-34-352_com.gombosdev.ampere.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

.Czy ktoś z Was posiada Mi9 i używawificalling w sieci plus? Wszystko mam włączone a mimo to nic nie działa.  Posiadam również Redmi Note 9 i w nim wszystko działa prawidlowo.

Jeżeli działą Wam wificalling na mi9, mogę prosić zrzut ekranu z wersją oprogramowania ?  Ewentualnie macie jakies porady aby  usługa działała?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...