Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, tak ten telefon trzyma default_wink.png standard. Jak dla mnie na MIUI 11 jest tak samo, jeśli nie lepiej jak na 10.

 

 

 

Zawsze jakaś statystyka, jakoś to musi być obliczane.

Tylko, że producenci oszukują w benchmarked, telefony wykrywają je i wchodzą w specjalne tryby nie mające nic wspólnego z normalnym użytkowaniem. Dlatego telefon, który wypadł gorzej, może chodzić o niebo lepiej i szybciej od konkurenta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z BT i Redmi AirDots po aktualizacji do Miui11?
Wcześniej na Miui10 wystarczyło, że schowałem słuchawki do pudełka, a te rozłączały się automatycznie. Teraz pomimo schowania łączą się cały czas z telefonem. Rozłączenie z poziomu urządzenia nic nie daje - słuchawki po chwili ponownie się łączą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adamerio napisał:

Ma ktoś problem z BT i Redmi AirDots po aktualizacji do Miui11?
Wcześniej na Miui10 wystarczyło, że schowałem słuchawki do pudełka, a te rozłączały się automatycznie. Teraz pomimo schowania łączą się cały czas z telefonem. Rozłączenie z poziomu urządzenia nic nie daje - słuchawki po chwili ponownie się łączą....

Mam wersję pro tych słuchawek i normalnie rozłączają się na MIUI11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak używasz rozładowany telefon na mrozie to nie ma się czemu dziwić. Coraz cieńsze te telefony robią, izolacja cieplna baterii żadna, to ma prawo się szybciej rozładować.
Kiedyś na desce z kijem jechałem mi6 z 10 minut. Od 100 spadła bateria do 15 jakoś. Po wyłączeniu i ogrzaniu wróciła do 90

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgranie roota też nie jest równoznaczne z utrata gwarancji. Powiedziałbym, że zrootowanie oficjalnego romu to nawet mniejsza ingerencja w telefon niż wgrywanie całego xiaomi.eu. Natomiast w obu przypadkach - root lub wgranie xiaomi.eu - jakaś tam mała szansa na kłopoty z gwarancją jest, szczególnie jeśli telefon uwali się tak, że nie będzie się dało czystego romu wgrać, żeby przywrócić stan fabryczny.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam mam pytanie da sie jakos zbalokowac wyskakujace powiadomienia w pasku tel? Wyskakuje mi od cholery powiadomien od chrom,  jakies reklamy czasem xxx, Zaczelo mnie to irytowac teraz mocniej bo kupilem mi banda 4 i co troche mi wibruje, wyskakua mi reklamy, a np nie przychodza sms lub messenger na mi banda, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak wyłączyć powiadomienia od googla? To znaczy pilnuje się jak nie wiem z tymi powiadomieniami i jak były losowania grup na euro to ma dwa urządzenia przyszło mi o tym powiadomienie xd nie chciałbym się ich całkiem pozbyć, ale takich właśnie o jakichś wydarzeniach. To był jakiś jednorazowy strzał, ale profilaktycznie gdzie to szukać bo tam w ustawieniach google od groma tego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak wyłączyć powiadomienia od googla? To znaczy pilnuje się jak nie wiem z tymi powiadomieniami i jak były losowania grup na euro to ma dwa urządzenia przyszło mi o tym powiadomienie xd nie chciałbym się ich całkiem pozbyć, ale takich właśnie o jakichś wydarzeniach. To był jakiś jednorazowy strzał, ale profilaktycznie gdzie to szukać bo tam w ustawieniach google od groma tego jest
Chyba w Discovery masz twoje zainteresowania. Poszukaj. Gdzieś tam to jest.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2019 o 12:25, Adamerio napisał:

Ma ktoś problem z BT i Redmi AirDots po aktualizacji do Miui11?
Wcześniej na Miui10 wystarczyło, że schowałem słuchawki do pudełka, a te rozłączały się automatycznie. Teraz pomimo schowania łączą się cały czas z telefonem. Rozłączenie z poziomu urządzenia nic nie daje - słuchawki po chwili ponownie się łączą....

Naładuj boża. To nie telefon rozłącza siatki przy chowaniu sam box. Słuchawki po schowaniu powinne się wyłączyć i sygnalizować czerwona dioda ładowanie (chyba, że naładowane to nie). Jeśli nie wykryją napięcia z boxa to będą cały czas uruchomione. Ew. Styki nie łączą. Bo po poprawnym włożeniu ich do boxa nie ma możliwości połączenia z nimi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...