Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma taką przypadłość że mu się włącza lampa od aparatu? :O przeglądam sobie neta na chrome, gram w gierkę i czasami sama lampa się włącza. Albo świeci ciągle albo sobie pomiga i się wyłączy... Na pasku mam napis że latarka włączona. Są jakieś ustawienia tej systemowej latarki w miui? Może jakieś uprawnienia z pupy ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma taką przypadłość że mu się włącza lampa od aparatu? :o przeglądam sobie neta na chrome, gram w gierkę i czasami sama lampa się włącza. Albo świeci ciągle albo sobie pomiga i się wyłączy... Na pasku mam napis że latarka włączona. Są jakieś ustawienia tej systemowej latarki w miui? Może jakieś uprawnienia z pupy ma?
Nic takiego u mnie nie występuje, żadnych problemów.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, czy to odpowiedni wątek.

Mam problem z wybudzaniem telefonu przez usługi google. Aktualizowałem je, czyściłem, wywaliłem większość aplikacji google, ale problem pozostał. Autoakutializacja wyłączona.

W zasadzie problem jest od momentu zakupu i instalacji Xiaomi.eu. Nie mam żadnych innych aplikacji, nie korzystam z telefonu w inny sposób, niż poprzednio na Mi6. Ktoś ma pomysły na rozwiązanie?

 

f1d83246-e3df-41a0-8ab1-a8be9118460d.jpg

Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie instalację MIUI od zera, bo coś pomieszałem z modułami w Magisku i teraz mam tak, że po restarcie Magisk nie pamięta żadnych ustawień - Superuser czy Magisk Hide - ktoś ma jakiś pomysł co może być? (mam Magisk Canary)
Wywal magiska i wrzuć raz jeszcze

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, krzygaj napisał:

Zrobiłem sobie instalację MIUI od zera, bo coś pomieszałem z modułami w Magisku i teraz mam tak, że po restarcie Magisk nie pamięta żadnych ustawień - Superuser czy Magisk Hide - ktoś ma jakiś pomysł co może być? (mam Magisk Canary)

Też tak miałem.

Instalacja starszej wersji i później aktualizacja z poziomu aplikacji pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest miui global. Android Q. Miui 11.0.3.

W końcu dali powiadomienia na belce, które nie znikają hehe

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

No tak prawie z miesiąc... default_icon_e_smile.gif

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

U mnie pojawiła się aktualizacja do miui11, ale na drugi dzień zniknęła i już się nie pokazuje. Ktoś miał podobny przypadek? Pojawi się jeszcze możliwość aktualizacji?

Ściągnij ręcznie ...z miuipolska wersję stabilna...

Chyba że piszecie o global to sorry..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po aktualizacji do MIUI 11 moja bateria w nocy, gdy nic nie jest włączone ( oprócz wi fi), spada o ok 10% podczas 6-8 godzinnego snu. Dodam, że nie mam nic zainstalowane, AOD nie używam. Czytałem na różnych forach by wgrać od nowa aktualizacje, więc pobrałem z apki DownMi najnowszą wersje i wgrałem bez obsługi komputera, bez rootu, używając opcji 'Wybierz paczkę aktualizacji', przy okazji Wipowałem wszystkie dane, więc telefon był uruchomiony w pełni na czysto. Po ok 5.5 snu, telefon nieużywany, zleciało ok 5%, więc niby lepiej, lecz na MIUI 10 użycie baterii wynosiło ok 2%. Dodam, że dbam o baterie. 

Mam zgłaszać do xiaomi o odblokowanie bootloadera i wgranie romu od xiaomi.eu/miuipolska? Kolejnym moim pytaniem jest, czy jeśli zakupilem telefon ok września tego roku ze sklepu xkom, po odblokowaniu bootloadera, bez roota i instalacji tego romu, moja gwarancja nie będzie zerwana? 

Dodam, że moja wersja MIUI 11.0.6 Global

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...