Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

@onken Nie myl pojęć !!! Pytanie było o Androida Q więc pisząc wcześniejszy post miałem na myśli ogólne działanie systemu a nie aplikacji firm trzecich. Aplikacje mogą być nie kompatybilne z Androidem Q lecz w tym przypadku pretensje do developerów. Ogólnie system działa bardzo dobrze i stabilnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2019 o 17:00, Karls napisał:

Tak, ten właśnie miałem na myśli. Global international jest tak olewany z aktualizacjami, że tam różne kwiatki mogą być.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk



 

A czy robiłeś coś dodatkowo czy miałeś to dostępne na "dzień dobry".

Zauważyłem, że jak ściągnąłem innego pulpit menagera to od razu mam tę opcję ze  zmianą siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie zwróciłem na to uwagi. Teraz siedzę w nocy w zupełnej ciszy i jak ruszam szybko telefonem trzymając go poziomo, to słychać delikatne stukanie w górnej części telefonu w okolicy obiektywów. W dzień do tej pory ze względu na hałasy otoczenia nie zwróciłem uwagi. Czy możecie sprawdzić jak to wygląda u was? Wziąłem starego redmi 3 z jednym obiektywem i też choć trochę ciszej słychać taki stuk.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta cisza w nocy, to bym pewnie na to uwagi nie zwrócił. Teraz pewnie jak już o tym wiem, to dopóki nie minie jakiś czas i nie zapomnę, będzie mnie "informowało"
W OP 5 dopóki nie napisali o Jeely Gate to nie zauważyłem żelowego efektu wyświetlacza. Życie

Gdyby się komuś jeszcze chciało sprawdzić byłbym wdzięczny. Im więcej potwierdzeń że jest podobnie tym większy spokój ducha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie zwróciłem na to uwagi. Teraz siedzę w nocy w zupełnej ciszy i jak ruszam szybko telefonem trzymając go poziomo, to słychać delikatne stukanie w górnej części telefonu w okolicy obiektywów. W dzień do tej pory ze względu na hałasy otoczenia nie zwróciłem uwagi. Czy możecie sprawdzić jak to wygląda u was? Wziąłem starego redmi 3 z jednym obiektywem i też choć trochę ciszej słychać taki stuk.  

 

 

 

 

 

U mnie bardzo ale to bardzo delikatnie puka ale to nic w porównaniu do mojego starego już Samsunga Galaxy Note 4. Tam obiektyw klekotał wręcz jak się szarpało telefonem. Ale zdjęcia robił ok  

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy to na pewno z obiektywów? Mam wrażenie jak by to bardziej na środku było, membrana głośnika czy coś.
Nie. To optyka ma lekkie luzy. Może to i dobrze bo w razie upadku jest jakieś amortyzowanie i obiektywy się nie uszkodzą.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi3, Mi5, Mi6 też tak mają. I jest to na pewno z obiektywów. W samsungu też to miałem. I byłem zawsze przekonany, że jest tak od autofocusa. Dlaczego? Szajsung potrafił mi czasem wydawać właśnie podobne dźwięki jak bugował się podczas łapania ostrości i sam tak cały czas pyrkał bez nawet jego ruszania. W Mi5 czasem miałem takie odgłosy podczas uruchamiania telefonu. Tak jakby właśnie autofokus się kalibrował bo wtedy było widać ruchy kamerki za szkłem i takie lekkie pukania (zazwyczaj 2-5).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Max, Mi Max 3,Mi 9 - u mnie brak takich objawów (albo nie słyszę). Lekkie pukanie w totalnej ciszy słychać przy autofocusie na Max 3 są dwa-trzy puknięcia (ale to normalne w sumie...). Przy wyłączonych jakiego break dance bym nie odstawiał to jest cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z Mi5 na 9 denerwuje mnie dotyk, nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy ten typ tak ma, ale bardzo często zdarza ze zamiast kliknąć w dana ikonkę (aplikacje), przeskakuje mi na drugi pulpit, jest to dość irytujące. W poprzedniku tego nie było.
Masz coś naklejone na ekran?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego szkła. Dopiero zamierzam kupić.

Musze idealnie trafiać w ikonki bo inaczej duże prawdopodobieństwo ze przeskoczy na drugi pulpit, a wystarczy ze wykonam ruch klikając w ikonkę i się delikatnie palec przesunie po ikonce i już mam drugi pulpit. Tak jak by dotyk był za czuły prawo/lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...