Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Czy działa wam przewodnik programowy w Mi Remote? Pamiętam, że na Mi 5 dało się wybrać dostawcę telewizji, była lista kanałów wraz z programem. Na Mi 9 nie widzę tej opcji. Peel niby jest zainstalowany domyślnie, nie ma ikony, jest tylko ikona Mi Remote ale w nim brak jakiejkolwiek funkcjonalności związanej z przewodnikiem programowym.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolega pokazał mi jak u niego op6 poprzez słuchawkę BT mówi kto dzwoni. Używamy takich samych słuchawek Xiaomi pojedynczych do rozmów telefonicznych. Czy można tak ustawić nasze mi9? Jest to naprawdę przydatna funkcja. Aha wydaje mi się ze mówi głosem asystenta Google.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawiłem na nowo IKO to w magisk nie miałem zaznaczonego ukrywania. Po ustawieniu IKO włączyłem w magisk i niestety nie widział karty.

Teraz zrobiłem on nowa ustawienia IKO ale już z zaznaczonym ukrywaniem i poszło bez problemu ;)

Ponad miesiąc bez płatności telefonem...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję samozaparcia ;). Ja na drugi dzień bym downgrade zrobił. Siedzenie na wadliwym romie, tylko po to by powiedzieć "mam Q" mija się z celem, zwłaszcza na MIUI gdzie wersja bazy nie daje prawie żadnych różnic w tym wypadku. Nowe funkcje w większości odblokuje dopiero MIUI11.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję samozaparcia default_wink.png. Ja na drugi dzień bym downgrade zrobił. Siedzenie na wadliwym romie, tylko po to by powiedzieć "mam Q" mija się z celem, zwłaszcza na MIUI gdzie wersja bazy nie daje prawie żadnych różnic w tym wypadku. Nowe funkcje w większości odblokuje dopiero MIUI11.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk


Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie Q działa całkiem fajnie.

Co do "mam Q" to chyba mnie z kimś pomyliłeś ;)

Dawno już z tego wyrosłem.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...