Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, stoję przed wyborem miedzy mi9  a k20pro, wiadomo że lepszy ten drugi ale niestety ociągają się z tą polską premierą wiec teraz moje pytanie czy jest jakaś realna możliwość kupić go z innego rynku tak żeby wszystko działało w polsce? (bo nie jestem obeznany dokładnie co z tymi romami global/china i o co chodzi z tym B20? )

Bo nie wiem czy opłaca się czekać te 2-3mc na niego, czy brać na razie mi9 później ewentualnie sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, stoję przed wyborem miedzy mi9  a k20pro, wiadomo że lepszy ten drugi ale niestety ociągają się z tą polską premierą wiec teraz moje pytanie czy jest jakaś realna możliwość kupić go z innego rynku tak żeby wszystko działało w polsce? (bo nie jestem obeznany dokładnie co z tymi romami global/china i o co chodzi z tym B20? )

Bo nie wiem czy opłaca się czekać te 2-3mc na niego, czy brać na razie mi9 później ewentualnie sprzedać
A czemu wg ciebie lepszy jest k20pro?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po przejściu na miui.eu będę mógł w przyszłości aktualizować go do nowszych wersji z poziomu telefonu -> aktualizacja systemu??

Łapie komuś ostrość w tym 'trybie księżycowym"? U mnie wszystko wychodzi rozmazane i nie wiem czy ten tryb to zwykły pic na wodę czy mam jakąś wadę aparatu O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po przejściu na miui.eu będę mógł w przyszłości aktualizować go do nowszych wersji z poziomu telefonu -> aktualizacja systemu??

Łapie komuś ostrość w tym 'trybie księżycowym"? U mnie wszystko wychodzi rozmazane i nie wiem czy ten tryb to zwykły pic na wodę czy mam jakąś wadę aparatu O.o
Robisz zoom 20x?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2019 o 19:45, Kidus napisał:

Napisałem wczoraj do kilku firm i takie są odpowiedzi odnośnie gwarancji:

@Acid otrzymał dzisiaj odpowiedź od Xiaomi w kwestii gwarancji. Sprawa wygląda tak, że odblokowanie bootloadera i wgranie jakiegokolwiek customu nie powinno skutkować utratą gwarancji, o ile nie zrobiło się tego nieumiejętnie lub telefon się nie zbrickowal.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1160]Acid[/mention] otrzymał dzisiaj odpowiedź od Xiaomi w kwestii gwarancji. Sprawa wygląda tak, że odblokowanie bootloadera i wgranie jakiegokolwiek customu nie powinno skutkować utratą gwarancji, o ile nie zrobiło się tego nieumiejętnie lub telefon się nie zbrickowal.
A sprawa tego jak się odda telefon z rootem?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bartek5860 napisał:

@simcold


Ma lepszą baterie, mini jacka, lepszy design wg mnie i nie ma notcha, trochę gorsze aparaty ale zdjęcia robi niewiele gorsze wiec jak dla mnie jest lepszy :) Tylko gdyby był już dostepny a nie za 2-3mc albo więcej...

Z tym designem bym się mocno kłócił^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że nie wiele dopłacając do mojego starego Galaxy S8 jestem w stanie kupić nowe Mi9, chyba zdecyduje się na jego zakup.

 

Czy jest ktoś z męskiej społeczności na tym forum, kto posiada wersję w kolorze fioletowym bądź niebieskim? Na zdjęciach oba wyglądają genialnie, ale niestety nie mam gdzie obejrzeć ich na żywo żeby wybrać organoleptycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że nie wiele dopłacając do mojego starego Galaxy S8 jestem w stanie kupić nowe Mi9, chyba zdecyduje się na jego zakup.
 
Czy jest ktoś z męskiej społeczności na tym forum, kto posiada wersję w kolorze fioletowym bądź niebieskim? Na zdjęciach oba wyglądają genialnie, ale niestety nie mam gdzie obejrzeć ich na żywo żeby wybrać organoleptycznie.
Pytanie. W czym będziesz telefon nosił?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzesiuso napisał:

Wystarczy zostawić na ich stronie info, że jesteś zainteresowany zakupem i jak się pojawi w ofercie to dostaniesz maila i spokojnie kupisz, nie trzeba polować.

Hahaha. Przecież oni tą informację wysyłają po kilku dniach od momentu pojawienia się telefonu. Zostawiłem maila, zero odzewu, patrze za kilka dni na stronie i Mi9 dostępny, zero maili. Za dwa kolejne dni dostałem info że dostępny jest, wchodzę, nie ma :D 

Kupuj na Amazon.de, telefon za 2-3 dni u Ciebie a gwarancja lepsza niż w jakimkolwiek polskim sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was tez jest problem z jakością zdjęć i filmów na mediach społecznościowych ?

Najbardziej na relacjach na instagramie i zanim ktoś napisze, wiem że instagram ogólnie pogarsza jakość tak samo jak facebook i messenger
Ale u mnie film nagrany przez insta wygląda jakby był 144p co dziwne na podglądzie nagrywania jest w miarę a po wrzuceniu kaszana. To samo tyczy sie nawet filmu nagranego normalnie aparatem i wrzuconego na insta. Przed dodaniem okej po dodaniu nic nie widać
Jest to na tyle dziwne, że emotikony, tekst czy cokolwiek dodane na film tez ma pixeloze

Mam jeszcze stara xperie z3 która ma o wiele gorszy aparat a jakość nagrań wrzucanych na insta jest o niebo lepsza.

Czy ktoś tez tak ma albo wie co może być przyczyną ?
 

Edytowane przez bartek5860
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...