Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś już rozwiązał problem z wyburzaniem się telefonu w kieszeni? Gdy jakieś powiadomienie albo poprostu samoczynnie wybudza się ekran i wybierają się numerki... Dodam że wyłączone wszystkie opcje czyli wybudza ekran po powiadomieniu, podniesieniu itd... nie mam już pomysłu co można jeszcze wyłączyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakis czas temu nabyłam mi 9 i wszystko fajnie ale dioda powiadomień nie działa. Świeci tylko podczas ładowania. Sms, połączenie nieodebrane, messengera w ogóle nie świeci. Czy wy też tak macie? Jakiś problem z oprogramowaniem? 

Edytowane przez nan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nan. napisał:

Witam, jakis czas temu nabyłam mi 9 i wszystko fajnie ale dioda powiadomień nie działa. Świeci tylko podczas ładowania. Sms, połączenie nieodebrane, messengera w ogóle nie świeci. Czy wy też tak macie? Jakiś problem z oprogramowaniem? 

A włączyłeś diodę w powiadomieniach aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoje przed dylematem czy warto dopłacać do Mi9 względem Mi9SE, jedynie na czym mi zależy to jak najdłużej ma wytrzymać na baterii. Kwestia aparatu jest dla mnie wystarczająca w obydwu przypadkach. Czym jeszcze 9 jest lepsza od 9SE ?
 
Chociażby tym że ma indukcję.

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która działa miernie... Raz zadziała raz nie trzeba celować telefonem aby zatrybiło, raz gdy zostawiłem tel na noc na ładowarce rano był tak gorący, że ledwo można go było wziąć w dłonie, a bateria naładowana do 75%. Z innymi telefonami i z tą samą ładowarką nie było problemów. Tak więc jest średnio, w ogóle cały telefon jest średni, i cały czas sobie tłumaczę za tę kasę nie narzekaj ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która działa miernie... Raz zadziała raz nie trzeba celować telefonem aby zatrybiło, raz gdy zostawiłem tel na noc na ładowarce rano był tak gorący, że ledwo można go było wziąć w dłonie, a bateria naładowana do 75%. Z innymi telefonami i z tą samą ładowarką nie było problemów. Tak więc jest średnio, w ogóle cały telefon jest średni, i cały czas sobie tłumaczę za tę kasę nie narzekaj ;p
Ja ładuje MI9 od kiedy ja mam tylko indukcyjnie kabel widziała chyba z 2 razy.

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Też mam z tym problem, a w Mi 9 nie znajdziesz 'Pocket mode' jak np w Mi 8 na MIUI 9.. Orientuje się ktoś czy dodali ten tryb na Xiaomi.eu? Bo jak tak to od razu odblokowuje BL i instaluję..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Jest. Xposed trza miex80cb86db7f7375e91cf0f42250eee5c9.jpg

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swojego kablem też jeszcze nie ładowałem, ale serio nie masz w ogóle żadnych problemów? Na tej samej ładowarce ładowałem S8 i Mate 20 Pro i tam jak nie rzuciłem telefonu na ładowarkę tak było ok, a tutaj przesuń w prawo, potem w lewo, albo nie znowu w prawo, ale do góry nogami...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swojego kablem też jeszcze nie ładowałem, ale serio nie masz w ogóle żadnych problemów? Na tej samej ładowarce ładowałem S8 i Mate 20 Pro i tam jak nie rzuciłem telefonu na ładowarkę tak było ok, a tutaj przesuń w prawo, potem w lewo, albo nie znowu w prawo, ale do góry nogami...
 
Ja mam ładowarkę oryginalna kabel też a sam paszki mam xiaomi też 10watowy. Poloze w sumie byle jak w pokrowcu i ładuje. Wiadomo że nie ładuje jak położę na skrajni a nie mam takich problemów jak ty

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tomek_Pietras napisał:

No ja swojego kablem też jeszcze nie ładowałem, ale serio nie masz w ogóle żadnych problemów? Na tej samej ładowarce ładowałem S8 i Mate 20 Pro i tam jak nie rzuciłem telefonu na ładowarkę tak było ok, a tutaj przesuń w prawo, potem w lewo, albo nie znowu w prawo, ale do góry nogami...

 

Co masz za ładowarkę bo u mnie tez zero problemów, tyle, że wszystkie ładowarki mam oryginalne od Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, simcold napisał:

Chociażby tym że ma indukcję.

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90
 

Dla mnie ten bajer jest zbędny.

Do tej pory używam Mi5 czy bateria w MI9SE duzo dłużej mi wytrzyma ?

Bo cały czas sie zastanawiam czy warto dopłacać 500 do wersji MI9 ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na nowym update zniknęła możliwość odblokowania odciskiem. Dopiero gdy włączę active on display to mogę odciskiem odblokować. Wystarczy, że to wyłączę to od razu ginie także odcisk mimo, że w zaawansowanych ustawieniach "pokaż ikonę odcisku" mam włączone.

Tel przycina po odblokowaniu, z 6x mi się całkowicie zawiesił. Belka nie daje się bardzo często opuścić.

Zaczyna mnie to drażnić.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, palibrzuch napisał:

Mi na nowym update zniknęła możliwość odblokowania odciskiem. Dopiero gdy włączę active on display to mogę odciskiem odblokować. Wystarczy, że to wyłączę to od razu ginie także odcisk mimo, że w zaawansowanych ustawieniach "pokaż ikonę odcisku" mam włączone.

Tel przycina po odblokowaniu, z 6x mi się całkowicie zawiesił. Belka nie daje się bardzo często opuścić.

Zaczyna mnie to drażnić.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Wyłącz oszczędzanie baterii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...