Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Soplus napisał:

Dzwoniłem dziś do Xkom, potwierdzili najpierw dostawę do salonu na 28.03. Godzinę później dostałem maila :

".. . Planowana dostawa jest przesunięta na miesiąc kwiecień. Aktualnie oczekujemy na dokładny termin dostawy. Sytuacja ma charakter globalny...." 

Tak z ciekawości jaki kolor zamawiałeś. Bo ciekawi mnie czy dotyczy wszystkich kolorów i wielkości czy innych niz piano black bo te z tego co wiem i w mihome i w euro-rtv były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniono do mnie z centrali x-koma i dostawa (mówiąc brzydko) ciul wie kiedy będzie... Może być pierwszy tydzień kwietnia, może być ostatni. I teraz najśmieszniejsze: wszystkie kolory/wersje i dla całej Polski (euro, x-kom, mi) idą w tej, jednej dostawie... 

Hyhyhy... 

 

 

@up: razem pisaliśmy... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zsiewicz napisał:

To w takim razie ten chińczyk z xiaomi polska kłamał, pisząc że jutro będzie dostawa? ;) 

on chyba nie użył słowa jutro a wkrótce ;) 

2 minuty temu, JamCiTo napisał:

Właśnie zadzwoniono do mnie z centrali x-koma i dostawa (mówiąc brzydko) ciul wie kiedy będzie... Może być pierwszy tydzień kwietnia, może być ostatni. I teraz najśmieszniejsze: wszystkie kolory/wersje i dla całej Polski (euro, x-kom, mi) idą w tej, jednej dostawie... 

Hyhyhy... 

To ciekawe bo były osoby na tym forum co twierdzily że orzymały telefon z euro, mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zsiewicz napisał:

Ja dzwoniłem to rtv euro to przemiła Pani sprawdziła dla mnie na stronie  euro.com.pl i oznajmiła mnie, że nie mają go nawet w przedsprzedaży bo na stronie się nie wyświetla :) także wiedza na temat produktu na najwyższym poziomie...

W tych marketach wiedzą tyle co my. Popatrzą na ogólnodostępną stronę internetową i oznajmiają że nie wiadomo kiedy, co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mlodyhrabia napisał:

Witam Pytanie skierowane do szczęśliwych posiadaczy mi 9 Czy po założeniu szkła hartowanego czytnik linii papilarnych w ekranie działa prawidłowo? Szukałem jakis info ale nic nigdzie pewnego nie znalazłem

Tak działa. To czytnik optyczny... I było już na forum o tym mówione, słabo szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mlodyhrabia napisał:

Witam Pytanie skierowane do szczęśliwych posiadaczy mi 9 Czy po założeniu szkła hartowanego czytnik linii papilarnych w ekranie działa prawidłowo? Szukałem jakis info ale nic nigdzie pewnego nie znalazłem

Działa bez problemu ( szkło hartowane marki Nillkin ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Przepraszam, że pytam tutaj ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Czy głośnik, który znajduje się na dole mam na myśli te dwie kratki po obu stronach wejścia powinien wydobywać dzwięk z obu stron. Bo u mnie gra tylko z prawej. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KilluaMi napisał:

Dzień dobry. Przepraszam, że pytam tutaj ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Czy głośnik, który znajduje się na dole mam na myśli te dwie kratki po obu stronach wejścia powinien wydobywać dzwięk z obu stron. Bo u mnie gra tylko z prawej. Pozdrawiam 

Witaj,

W każdym telefonie (z nielicznymi wyjątkami), jest tylko jeden głośnik mediów. Właśnie z prawej strony. Kratka z lewej strony to atrapa, pod nią znajduje się tylko mikrofon rozmów.

Niektóre modele, choćby Mi MIX 2 i 2s miały funkcję, dzięki której przy odtwarzaniu dźwięków głośnik rozmów wspomagał głośnik mediów. Nie mniej w dalszym ciągu, na dolnej krawędzi jest jeden głośnik, ulokowany z prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Też mi się tak od początku wydawało ale napisałem nawet do obsługi w mihome i dostałem odpowiedź, że obydwa powinny grać ponieważ ten model posiada głośniki stereo co oczywiście jest nieprawdą. Więc albo osoba, która mi to odpisała pomyliła model albo nie są za bardzo w temacie :D Już nie spamuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Użytkowników Mi 9

Telefon zakupiony w przedsprzedaży RTV EURO AGD 
Odebrany wczoraj o 15 :)

Oczywiście na miejscu Pan sprzedawca chciał "zabłysnąć" ale jak zacząłem mu rzucać terminami bootloader, twrp, root, zmiana softu itp itd zamknął się :P

Telefon chyba każdy wie co ma co potrafi nie będę tutaj powielał ALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech jak najszybciej dadzą te ikony aplikacji w powiadomieniach na górnej belce !
Full screen zauważyłem, że : youtube, netflix nie wyświetla się na full screen boki są ucięte chyba, że czegoś nie wiem ?:huh:

Chciałem zrobić unlock lecz niestety muszę poczekać 360h ... kopia i synchronizacja z Mi6 przebiegła bez problemu 

Na ten moment soft MIUI 10.2.15.0 po odpaleniu telefonu odrazu dostałem informację o aktualizacji 

Czekam żeby wgrać xiaomi.eu choćby dlatego żeby usunąc zainstalowane aplikacje google ( duo, myzka, filmy na co to komu ?! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sp4ubw napisał:

Przez ADB, programem @Orjon albo Tool all in one. W sumie czymkolwiek. Osobiście używam Tool all in one bo ma GUI i jest intuicyjny.

https://forum.xda-developers.com/android/software/tool-tool-one-driversunlocktwrpfactory-t3358711

niestety mi 9 nie obsługuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że nie tłumaczę, ale sam napisałeś, cytuję:

Cytat

Oczywiście na miejscu Pan sprzedawca chciał "zabłysnąć" ale jak zacząłem mu rzucać terminami bootloader, twrp, root, zmiana softu itp itd zamknął się :P

To powinieneś wiedzieć jak podłączyć telefon z ADB. Skoro podłączasz w trybie fastboot to jak chcesz cokolwiek zrobić?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...