Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, stereo0 napisał:

Trafiłeś w punkt. Przeciętny użytkownik nie będzie robil aż takich cropow jak na gsmarena i w większości nikt poza ekranem telefonu nie będzie ich oglądał na większych

Co do cropów 1:1 - przeciętny użytkownik może jednak docenić tę różnicę, jeśli np. zrobi na wykładzie z daleka zdjęcie slajdu na ekrnie, a potem będzie próbował odczytać jakiś mały napis. Im lepiej, tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak praktycznie rzecz biorąc to po co się spinać o te zdjęcia? Każdy kto pomyśli trochę i chce mieć dobre foty instaluje gcam (zwłaszcza, że nie trzeba roota ani nic) i ma problem z głowy. Zdjęcia wychodzą mega szczegółowe.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja wpisu dotyczącego modelu MI9 (to samo napisałem w dziale updatu, ale nie wszyscy tam zaglądają)

Po kilku dniach testów kompilacji softu 9.3.21:

1. Brak drenażu baterii chociaż wcześniej też nie było.

2. Podwójny zegar działa prawidłowo.

3. Dodatkowe funkcje panelu gier są przetłumaczone poprawnie.

4. Ikony powiadomień na AOD działają poprawnie.

5. W końcu działa przełącznik stylu powiadomień, czyli mogą pojawiać się na chwilę i znikać lub pozostawać na pasku powiadomień na stałe.

6. Google Pay działa doskonale (Portfel HCE).

7. Tłumaczenia w aplikacji aparatu są już poprawne.

Jedyne do czego można się przyczepić to samoczynne logowanie palcem po włączeniu aplikacji banku (Santander), Dlatego wyłączyłem tę opcję logowania.

Bardzo dobry ROM :)

Edytowane przez sp4ubw
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja wpisu dotyczącego modelu MI9 (to samo napisałem w dziale updatu, ale nie wszyscy tam zaglądają)

Po kilku dniach testów kompilacji softu 9.3.21:

1. Brak drenażu baterii chociaż wcześniej też nie było.

2. Podwójny zegar działa prawidłowo.

3. Dodatkowe funkcje panelu gier są przetłumaczone poprawnie.

4. Ikony powiadomień na AOD działają poprawnie.

5. W końcu działa przełącznik stylu powiadomień, czyli mogą pojawiać się na chwilę i znikać lub pozostawać na pasku powiadomień na stałe.

6. Google Pay działa doskonale (Portfel HCE).

7. Tłumaczenia w aplikacji aparatu są już poprawne.

Jedyne do czego można się przyczepić to samoczynne logowanie palcem po włączeniu aplikacji banku (Santander), Dlatego wyłączyłem tę opcję logowania.

Bardzo dobry ROM 

Punkt 5
Gdzie mogę ustawić żeby powiadomienia nie znikały bo nie mogę znaleźć?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up masz mi9? Mi 8 z podbiciem ma około 620 nitów, mi9 też podobnie. Ekran ma automatyczne ustawienia w mi8 takie że wymusza raczej ciemniejsze ustawienia. Ustawienia raczej dążą do tego aby. Jest świecił mocno. Ten tryb automatyczny jest taki sobie. Ciekawi mnie to jak w mi9 to zrobili. Często muszę ręcznie zwiększać jasność bo automat na ciemno wymusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up masz mi9? Mi 8 z podbiciem ma około 620 nitów, mi9 też podobnie. Ekran ma automatyczne ustawienia w mi8 takie że wymusza raczej ciemniejsze ustawienia. Ustawienia raczej dążą do tego aby. Jest świecił mocno. Ten tryb automatyczny jest taki sobie. Ciekawi mnie to jak w mi9 to zrobili. Często muszę ręcznie zwiększać jasność bo automat na ciemno wymusza.
To nie mi8, to MIUI. Wiecznie trzeba korygować w nocy

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam większych problemów z jasnością - na zewnątrz czujniki dobrze ustawiają jasność ekranu natomiast w nocy nie razi. Jedynie co to mam wrażenie że automatyka za szybko czasem reaguje - czasem jadąc tramwajem na chwilę pojawia się cień od czegoś a ekran już przygasa tylko po to żeby za chwilę się rozjaśnić (no i zanim się znów rozjaśni to mało co widać). To samo zauważyłem kilka razy idąc ulicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam większych problemów z jasnością - na zewnątrz czujniki dobrze ustawiają jasność ekranu natomiast w nocy nie razi. Jedynie co to mam wrażenie że automatyka za szybko czasem reaguje - czasem jadąc tramwajem na chwilę pojawia się cień od czegoś a ekran już przygasa tylko po to żeby za chwilę się rozjaśnić (no i zanim się znów rozjaśni to mało co widać). To samo zauważyłem kilka razy idąc ulicą.
MIUI zdecydowanie zbyt agresywnie przyciemnia. Jasne, nie razi po oczach, ale jest zdecydowanie zbyt ciemno.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro RTV AGD produkt niedostępny, w mi home też, x kom też. Zostaje Sferis i jego cena 2499 zł... Nie zdążyłem na przedpremierę niestety, a nie ukrywam, że chciałbym go mieć jak najszybciej.
Ja kupiłem na Amazonie zaraz po premierze i już z 3 tygodnie się cieszę

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10517]Antyhaker[/mention] Jak dla mnie przez 99% czasu jasność jest w punkt - ten 1% to momenty gdy za szybko przyciemnił ekran. Nie uważam że jasność jest ustawiana zbyt ciemno.
Może masz więcej szczęścia niż ja albo lepszy wzrok

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś podstrona ich portalu czy trzeba cały czas patrzeć za jakimiś promocjami od nich?
Trzeba patrzeć np ich allegro. Jeśli nie pali ci się to za miesiąc będzie trochę już outlet owych w fajnych cenach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, losmarte napisał:

Na allegro wystawiają outletowe rzeczy

2 godziny temu, rakers napisał:

Trzeba patrzeć np ich allegro. Jeśli nie pali ci się to za miesiąc będzie trochę już outlet owych w fajnych cenach.

Dzięki :) Jak z gwarancją? Normalna 2-letnia czy jak to wygląda wtedy?

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up outlet ma swoje prawa. Roczna. Ale w xkom traktują outlet jak normalny telefon. Wszystkie prawa dają jak przy zakupie nowego. Najlepszy sklep.2 letnia gwarancja itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...