Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, michlacz231 napisał:

Czy po ostatniej aktualizacji na globalu, ktoś też ma bugi takie jak nie działają automatyczna jasność i czasami nie łapie też odcisku palca.

Tak, czujnik jasności ekranu działa bardzo dziwnie. Przyciemnia  i rozjaśnia, niekoniecznie przy zmianie natężenia światła. Ja już z tym przestałem walczyć. Ustawiam ręcznie poziom jasności w pomieszczeniu i na zewnątrz. Jeszcze sporo wody upłynie żeby smartfon działał w podstawowej wersji jak np. Huawei. No ale cena robi swoje w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. pisałem o wersji EEA. Problemy z podświetleniem gdy ktoś dzwoni. Sam się w kieszeni włącza itp. na globalu tego nie uświadczyłem. Ale teraz mam miuipolska. 
Wystarczy tryb kieszonkowy włączyć. Picked mode a co do podświetlania to wrzucić mod w magisku i działa pięknie.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, pomocy, Mi 9 świeżo kupiony, nie działa rozpoznawanie twarzy, problem w tym, że jak zapisuję dane twarzy, to robi to bardzo szybko, ciężko ustawić i wykadrować twarz, a w dodatku zdjęcie zapisuje się nieostre bardzo rozmazane. Może trzeba coś jeszcze poustawiać. Jakieś pomysły zanim wyślę do serwisu ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, pomocy, Mi 9 świeżo kupiony, nie działa rozpoznawanie twarzy, problem w tym, że jak zapisuję dane twarzy, to robi to bardzo szybko, ciężko ustawić i wykadrować twarz, a w dodatku zdjęcie zapisuje się nieostre bardzo rozmazane. Może trzeba coś jeszcze poustawiać. Jakieś pomysły zanim wyślę do serwisu ??? 
Może zrób format tel.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tryb kieszonkowy włączyć. Picked mode a co do podświetlania to wrzucić mod w magisku i działa pięknie.

 

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

 

A gdzie to włączyć bo jakoś nigdzie tego nie widzę

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W banku telefon jako zaufany dodany. Sory że tak późno klikałem wcześniej wyślij i chyba posta nie wysłało
Screenshot_2019-07-09-16-30-51-874_com.android.settings.thumb.png.0fc54de9d4784a44bdaa1bc5483ea531.png
Najważniejsze jest prawidłowe ustawienie układu zabezpieczającego. Powinieneś mieć tak jak na screenie.d1cccefd2841bce6657ed67a44ae05de.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pompka500 napisał:

W banku telefon jako zaufany dodany. Sory że tak późno klikałem wcześniej wyślij i chyba posta nie wysłało

Screenshot_2019-07-09-16-30-51-874_com.android.settings.png

Chyba bardziej o ustawienie Układu zabezpieczającego chodzi, jak poniżej.

u mnie Google pay zaczął działać dopiero na ustawieniu mobilnego portfela hce. 

Zobacz u siebie, zmień ta opcje na inną może i sproboj zmienić spowrotem na portfel hce? 

 

Screenshot_2019-07-09-17-59-28-952_com.android.settings.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z G Pay. Wcześniej działało ok . Dodaję kartę i po ok 2 dniach sama się odpina. Czasem zapłacę ze 2 razy, a czasem nie płacę np 3 dni i ponownie każe mi konfigurować kartę. Wcześniej używałem 3 miesiące i było ok. Czytałem w Google Play komentarze że kilka osób miało podobnie na mi 8.

 

a3981ecd1c240c3ac606a3238bdd8ed2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lonlon napisał:

Chyba bardziej o ustawienie Układu zabezpieczającego chodzi, jak poniżej.

u mnie Google pay zaczął działać dopiero na ustawieniu mobilnego portfela hce. 

Zobacz u siebie, zmień ta opcje na inną może i sproboj zmienić spowrotem na portfel hce? 

 

Screenshot_2019-07-09-17-59-28-952_com.android.settings.png

Tak, to było to. Działa elegancko dzięki wielkie.

Edytowane przez pompka500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś z was android auto na Mi9?
Instalowałem różne wersje i za każdym razem radio w citroenie wywala komunikat "podłącz kompatybilne urządzenie do portu USB". Przy czym nie ma znaczenia jaką wersję połączenia USB mam wybraną w telefonie. Jak podłączyłem wcześniej jakiegoś szajsunga to radio wyświetliło że konfiguruje urządzenie i normalnie działało. Macie jakieś pomysły co można jeszcze zrobić?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś z was android auto na Mi9?
Instalowałem różne wersje i za każdym razem radio w citroenie wywala komunikat "podłącz kompatybilne urządzenie do portu USB". Przy czym nie ma znaczenia jaką wersję połączenia USB mam wybraną w telefonie. Jak podłączyłem wcześniej jakiegoś szajsunga to radio wyświetliło że konfiguruje urządzenie i normalnie działało. Macie jakieś pomysły co można jeszcze zrobić?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Mi na Xiaomi.eu działa bez problemu z oplem

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2019 o 12:31, ozzbi napisał:

Po ostatniej aktualizacji działa volte sieć Play. 

Tak działa, ale za to nie wyświetlają się numery osób dzwoniących (gdy wyłączy się voLTE w ustawieniach to z powrotem działa wyświetlanie numeru przychodzącego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mactez napisał:

Tak działa, ale za to nie wyświetlają się numery osób dzwoniących (gdy wyłączy się voLTE w ustawieniach to z powrotem działa wyświetlanie numeru przychodzącego)

Jak włączyć voLTE ? W teorii mam aktywne u operatora ale gdzie mam to włączyćw ustawieniach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu wyskakuje "volte was disabled" wiec powinno być wyłączone lecz w ustawieniach sim pojazuje sie przełącznik ale i tak zbija do 3G przy połączeniach więc nie działa. Czemu? 

Ps. Jeszcze raz aktywowałem volte sms i dostałem odpowiedź: 

"Wi-Fi Calling Play: Usluga nie jest dostepna dla Twojej oferty (taryfy) lub telefonu. http://play.pl/wificalling"

Mi 9 nie jest wspierane więc nie może działać.

Edytowane przez Adasiek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bioly87 napisał:

*#*#86583#*#* w ustawieniach kart sim pojawi się przełącznik VoLTE

Ja mam cały czas tylko "disabled" "enabled" i się przełącznik nie pojawia.... W każdej sieci to działa? 

 

A kombinuję z pół roku... Jak nie więcej... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...