Sign in to follow this  
rekkek

Endomondo i Mi-Fit - wysypywanie

Recommended Posts

Telefon: Xiaomi mi9

Miui Global 11.0.8

Wczoraj jeszcze wszystko działało a dzisiaj ...

Posiadam MiBanda 4 i chciałem dzisiaj do treningu normalnie odpalić trening przez aplikacje (MiFit-->Bieganie-->Go) program się wysypał. Mogę go odpalić ale po kliknięciu ponownie w bieganie się wysypuje. Postanowiłem trening wykonać na endomndo. Trening wykonany - to samo, nagłe wysypanie się po zakończonym treningu. Po reinstalacji MiFit uruchamia się jednorazowo ale po zmianie zakładki (np. z bieganie na spacer) program znowu się wykrzacza.

1. Obie aplikacje jakoś na siebie wpływają przez co się wysypują? Mapy normalnie w telefonie działają i łapią fixa

2. Dzisiaj miałem okazję użyć wbudowanej aplikacji ,,Sprzątacz" (niby 3 Gb śmieci). Czy to właśnie mogło wywołać problemy z aplikacjami?

Jeśli nikt nie zaproponuje jakiegoś rozwiązania jutro robię reset do fabrycznych i mam nadzieję że telefon zacznie normalnie działać... Wolę już się dzisiaj nie denerwować

Od wczoraj(~21) wszystkie aplikacje podobne do Endomondo wywalają się.

Navime, Caynax, Strava.... na różnych moich urządzeniach.

Navime udało mi się odpalić na Redmi Note 4 - stare Miui 9(And.7), zablokowany Bootloader od nowości.

Widzisz u mnie podobnie wieczorny trening i 2 aplikacje się wysypały.

Dzisiaj rano po odinstalowaniu zarówno MiFit jak i Endomondo i zainstalowaniu tylko Endomondo aplikacja wróciła do normy. Chwilowo nie instaluje MiFit i ciesze się tym że cokolwiek działa.

Nie mam i nigdy nie miałem MiFit, sprawdzę Endo.

@rekkek

Bootloader odblokowany, Root? MiuiEu?

Edited by dzidexx

Nie, bez roota MIUI Global 11.0.8 wersja europejska, telefiony kupiony w X-kom i taki ma soft

Endo faktycznie dział. Korzysta z OpenStreet Maps, MiFit prawdopodobnie korzysta z Google Maps.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this