Skocz do zawartości

Niby nowy wyświetlacz, a dotyk nie działa


StinkyLettuce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w uogólniającym problem tytule nie działa mi dotyk w nowym wyświetlaczu. Rozszerzając historię, poprzedni wyświetlacz rozbiłem do stanu w którym również nie działał mi dotyk, postanowiłem go samemu wymienić i zamówiłem z dragon-tt nowy wyświetlacz z ramką. Z wymianą troszkę się namęczyłem, ale bez jakichś powikłań udało mi się wszystkie komponenty przenieś z starej ramki do nowej... z tym, że no, nie działa mi dotyk. Szczerze to nie mam bladego pojęcia jaka może być przyczyna tego problemu. Na żadnej z taśm nie widać oznak uszkodzeń, wszystkie możliwe styki są proste i czyste, a płyta główna poza lekkim porysowaniem na jednej z blaszek nie jest nigdzie uszczerbiona. Jedynym co może być do wymiany, to drobniutki kabel sygnałowy, z którego w jednym miejscu zeszła mi czarna osłonka.

Jeżeli ktoś jest w stanie wskazać możliwe przyczyny tej sytuacji, to będę wdzięczny. W przypadku w którym wina wynika z wady fabrycznej samego sprzętu, to wątpię, by dragon-tt oferowało jakiekolwiek zwroty, ale może ktoś posiada na ten temat więcej informacji niż ja. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...