Sign in to follow this  
Szaju

Nie mogę wejść w Messenger z poziomu aplikacji BlackBerry Odebrane.

Recommended Posts

Witam,

czy ktoś używa aplikacji Odebrane od BlackBerry? W aplikacji mamy dostęp do powiadomień z maila oraz z zainstalowanych aplikacji (oprócz SMS i połączeń telefonicznych - podobno ograniczenia Google). Kto miał kiedykolwiek styczność z BlackBerry z OS10 będzie wiedział o co chodzi. Dla mnie aplikacja "must have".

Mam problem z Messengerem z poziomu BlackBerry Odebrane. Powiadomienie o nowej wiadomości przychodzi bez problemu, ale nie mogę kliknąć na wiadomość która kiedyś przenosiła mnie do konkretnej rozmowy. Trochę to denerwuje bo zawsze miałem wszystko w jednym miejscu. Problem ten występuje od kilku tygodni. Na początku myślałem, że to wina Messengera, ale u mojej kobiety w BlackBerry KeyOne nie ma z tym problemu. Aplikacje Odebrane przywracałem do ustawień fabrycznych.

Na MIUI9, 10 i do niedawna 11 wszystko działało. Mój telefon to Mi Mix 2s na Global 11.04.

Czy jest szansa na pomoc bo już nie wiem co mam z tym zrobić, a dla mnie jest to bardzo irytujące.

Edit.

Już wszystko wiadomo. Nie miałem jednego uprawnienia w Messengerze które musiało być na zielono - " wyświetlaj wyskakujące okna...".

Temat do usunięcia/zamknięcia

Edited by Szaju
Rozwiązanie

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this