Sign in to follow this  
Acid

Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note7 na oryginalny

Recommended Posts

Oferujemy wymianę ekranu w Redmi Note 7 na oryginalny: https://sklep.micenter.pl/pl/p/Wymiana-LCDszybki-Redmi-Note-7/131

Nie idziemy na kompromisy. Tylko oryginalny ekran gwarantuje fabryczną jakość koloru, precyzję dotyku i twardość szkła. Zamienniki mogą mieć dobre kolory ale nigdy ekran nie będzie tak wytrzymały jak ten oryginalny.

Z naszych statystyk wynika, że tani zamiennik pęka szybko, szybka wykrusza się przy delikatnych upadkach co powoduje, że po pół roku użytkowania (albo i krócej!) potrzeba wymienić ekran ponownie.

Koszt dwukrotnej wymiany ekranów zamiennikowych przewyższa koszt jednokrotnej wymiany ekranu na oryginalny LCD w MiCenter. Ekran oryginalny przetrwa po prostu dłużej.

IMG_20200409_100547-939x1024.jpg

W przeciwieństwie do zamienników mamy tutaj:

  • idealnie równomiernie podświetlony ekran LCD
  • powłoka oleofobowa
  • idealne kolory

Artykuł Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note7 na oryginalny pochodzi z serwisu MiCenter.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanie odnośnie wymiany wyświetlacza: Wymieniłem wyświetlacz z ramką w redmi note 7 wszystko przełożyłem że starej ramki do nowej wszystko dobrze skręcone a gdy podłącze pod ładowarkę tel, zaczyna mrugać biała lampka u dołu telefonu ekran się zapala i odrazu gaśnie i tak do pewnego momentu a potem ekran zgaśnie lampka nie mryga a (a i bez ładowarki nie chcę się włączyć) wydaję mi się że ta płytka z portem ładowania jest temu wina gdyż była wymieniana a stara różni się od nowej pomocy!!!!! Jakieś sugestie, pomysły co to może być

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this