Skocz do zawartości

Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note7 na oryginalny


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Oferujemy wymianę ekranu w Redmi Note 7 na oryginalny: https://sklep.micenter.pl/pl/p/Wymiana-LCDszybki-Redmi-Note-7/131

Nie idziemy na kompromisy. Tylko oryginalny ekran gwarantuje fabryczną jakość koloru, precyzję dotyku i twardość szkła. Zamienniki mogą mieć dobre kolory ale nigdy ekran nie będzie tak wytrzymały jak ten oryginalny.

Z naszych statystyk wynika, że tani zamiennik pęka szybko, szybka wykrusza się przy delikatnych upadkach co powoduje, że po pół roku użytkowania (albo i krócej!) potrzeba wymienić ekran ponownie.

Koszt dwukrotnej wymiany ekranów zamiennikowych przewyższa koszt jednokrotnej wymiany ekranu na oryginalny LCD w MiCenter. Ekran oryginalny przetrwa po prostu dłużej.

IMG_20200409_100547-939x1024.jpg

W przeciwieństwie do zamienników mamy tutaj:

  • idealnie równomiernie podświetlony ekran LCD
  • powłoka oleofobowa
  • idealne kolory

Artykuł Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note7 na oryginalny pochodzi z serwisu MiCenter.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie wymiany wyświetlacza: Wymieniłem wyświetlacz z ramką w redmi note 7 wszystko przełożyłem że starej ramki do nowej wszystko dobrze skręcone a gdy podłącze pod ładowarkę tel, zaczyna mrugać biała lampka u dołu telefonu ekran się zapala i odrazu gaśnie i tak do pewnego momentu a potem ekran zgaśnie lampka nie mryga a (a i bez ładowarki nie chcę się włączyć) wydaję mi się że ta płytka z portem ładowania jest temu wina gdyż była wymieniana a stara różni się od nowej pomocy!!!!! Jakieś sugestie, pomysły co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...