Skocz do zawartości

MiFit dla CyanogenMod


fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Da się gdzieś doszukać changelogów czy nie ma szans?

 

Takiego changeloga gdzie by były opisane wszystkie wersje to nie widziałem, napisz może co cię konkretnie interesuje, może ktoś będzie wiedział ;)

 

Zrobiłem dla siebie małą modyfikację, może kogoś zainteresuje https://drive.google.com/open?id=0B53npZ8SzgVdeUlGTjhTZS00azA

- brak obsługi wagi - bo nie mam :P

- brak znajomych - opcja wyrzucona, bo nie działa.

Przed instalacją trzeba odinstalować posiadaną wersję mifit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

super:) mam tylko takie pytanko... na screenach widac ze dodali tam nowa opcje - powiadomienia sms wyskakujace na opasce. ja tej opcji nie mam... mimo iz odinstalowuje aplikacje wraz z wyczyszceniem danych. ktos jakis pomysl ma:)?

Kolego polecam mi Band tools z sklepu będziesz miał w pełni konfigurowalne notyfikację;)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas zacząć ściągać go przed prysznicem :smile:

 

Pewnie to cecha indywidualna (bo jest klejony) ale do prysznica nigdy go nie ściągałem. W słonym morzu też wytrzymał naprawdę długo, było tego łącznie pewnie ok. 7-8 godzin pływania zanim przestał działać. Jak na gadget za 16 USD i 6 miesięcy katowania to uważam, że całkiem dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ta sytuacja wpłynie na aktualizacje Mifit w tym wątku? :wink: Kupujesz kolejny egzemplarz?

 

Poczekam na Miband 2, nie śpieszy mi się bo mam jeszcze całkiem niezły Vidonn X6 i ZeaPlus Band (hardware super, beznadziejny na chwilę obecną software). Obie opaski czekały aż padnie MiBand.

 

Aktualizacje softu będą nadal. Jak Acid wrzuci nową przetłumaczoną wersję MiFit do wydawanych romów MIUI Polska to ja też zaktualizuję ze zmienionym podpisem, tak by na romach CM i podobnych się instalowały :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według producenta MiBand jest w klasie ochronności IP67

Czyli według normy:

6 - Szczelność przed wnikaniem pyłu - Brak wnikania pyłu do obudowy przy podciśnieniu wynoszącym 20mbar.

7- Ochrona przed działaniem wody przy chwilowym zanurzeniu - Woda nie może wnikać w ilościach, które mogą spowodować uszkodzenia, w wypadku gdy obudowa znajdzie się chwilowo pod wodą przy normalnych warunkach ciśnieniowych i czasowych

 

http://www.radiolex.pl/foto_dane/wysiwyg/Pliki/klasy_IP.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najnowszej wersji niestety nie do końca działa odblokowanie ekranu na smart lock

b0aea90151a103efbca6a890a75075eb.jpg

Jeśli dobrze rozumiem, telefon się nie odblokuje jedynie będzie podtrzymanie ostatnie odblokowanie?

Z tego co się orientuje na wcześniejszych wersjach działało, nie wiem tylko czy chodzi o aplikacje czy soft opaski, ktoś ma jakieś propozycję?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Mam podobny problem z odblokowaniem telefonu, czy ktoś znalazł rozwiązanie?

Edytowane przez maur26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w najnowszej wersji działa synchronizacja z Google Fit, gdyż właśnie czekam na opaskę. Dodatkowo widziałem bodajże wersje 1.6 czy ktoś korzystał? Co do powiadomień do jak zdążyłem sie zorientować to Mi Band Tools i tam mogę ustawić co chcę?

Którą wersje polecacie na początek? Z tego co widzę to najnowsze mają problem z rozpoznawaniem snu i parowaniem przez BT (angielskie). A nie ukrywam, że bardzo zależy mi na tych funkcjach i nie chciałbym zacząć przygody z mi bandem od problemów :)

Aplikacja MiFit 1.6.352 zostanie spolszczona?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kuba12331
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Mam takie pytanko: Która z tutaj dostępnych wersji Mi Fit po polsku jest najnowszą, ale w pełni sprawną apką? Przez pełną sprawność rozumiem działanie wszystkich podstawowych funkcji Mi Banda, czyli śledzenie snu+inteligentny alarm, krokomierz oraz dodatkowo prawidłową współpracę z Mi Band Tools, którego używam do powiadomień. Wszystkie najnowsze wersje to pod względem śledzenia snu, budzenia, powiadomień tragedia. Na dodatek w tej zupełnie najnowszej wersji jest powiadomienie o połączeniu poprzez tylko 3 wibracje i mruganie na czerwono, czego nie można zmienić. Wczoraj zrobiłem downgrade firmware opaski a następnie wrzuciłem Mi Fit v1.5.331 z tego wątku. Względnie śledzenie snu nie wygląda najgorzej, nareszcie spałem cokolwiek w głębokim śnie  :-P Aczkolwiek czy to jest poprawny pomiar kto to wie. Powiadomienia Mi Band Tools też nie działają najgorzej. Jest jedno ale. Bateria dzisiaj mi pojechała dramatycznie. W statystykach baterii na pierwszym miejscu jest właśnie Mi Fit. Jest to możliwe? Głównie chodzi mi o polecenie wersji Mi Fit + firmware opaski, która na pewno spełni moje powyższe oczekiwania, bo te najnowsze wersje to jest jakiś dramat. Z góry dziękuję  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opaski używam z telefonem Asus Zenfone 4 android Lollipop 5.0 wersja mifit 1.4.113.PL

 

"W pełni sprawna" z powiadomieniami choć nie do końca jest wersja Polecana wersja: Mi_Fit_1.4.113_1015_PL   .

Używam jej od 3 miesięcy i mogę powiedzieć, że:

- jest w pełni spolszczona

- powiadomienia wszystkich zainstalowanych aplikacji działa bardzo dobrze

- zużycie baterii przez aplikację bardzo małe

- liczenie kroków bardzo dobre nie można się przyczepić

- liczenie fazy snu bardzo dobre. Ostatnio dwa razy pracowałem na nocną zmianę opaska oczywiście to pięknie wyłapała  :cool:

- budzenie idealne nie sposób się nie obudzić - trochę za łatwo wyłączyć wystarczy klepnąć

- bateria super powiadomienia kilku aplikacji - ok 40 dni

 

- odblokowanie ekranu niby działa ale nie do końca (pisałem dwa posty wyżej)

- próba opublikowania w facebook kończy się wysypaniem aplikacji

- brak połączenia z google fit

 

Jak dla mnie wystarczająca :-P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja MiFit do 1.6.352 (firmware 1.0.10.14 dla MiBand, V0.5.1 dla Wagi) wyciągnięta z romu 5.8.27 - link w pierwszym poście.


Aktualnie nie mam sprawnego miband-a, aplikacji nie testuję, tylko wyciągam z romu, zmieniam podpis i upload na dysk google, także jak coś nie będzie działać to dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem wlasnie najnowsza wersje z 1 postu. niestety nie mam dodatkowej opcji z tymi powiadomieniami. jakas rada? z rana wyczyszcze wszystko zainstaluje od nowa

 

edit: brak rezultatow po zainstalowaniu wszystkiego od nowa. tak jakbym tych opcji w ogole nie mial

Edytowane przez rob555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Kupiłem córce miband... Najnowsza aplikacja z tego wątku lata niestety ona by chciała więcej powiadomień i wgrałem polecaną 1.4.113.105 pl i niestety po naciśnięciu wpisz się wyskakuje białe okno i nic więcej .. Telefon to samsung s4 andek 5.0(inne apki to samo)

Wysłane z mojego X98 Air 3G(C9J8) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Kupiłem córce miband... Najnowsza aplikacja z tego wątku lata niestety ona by chciała więcej powiadomień i wgrałem polecaną 1.4.113.105 pl i niestety po naciśnięciu wpisz się wyskakuje białe okno i nic więcej .. Telefon to samsung s4 andek 5.0(inne apki to samo)

Wysłane z mojego X98 Air 3G(C9J8) przy użyciu Tapatalka

Miałem tak, gdy ojcu na telefonie Sony instalowałem MiFit. Okazało się, że po wpisywaniu adresu e-mail na Gmail.com coś nie chciało pójść dalej. Dopiero, gdy wpisałem inny adres (tu było na wp.pl) poszło bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak, gdy ojcu na telefonie Sony instalowałem MiFit. Okazało się, że po wpisywaniu adresu e-mail na Gmail.com coś nie chciało pójść dalej. Dopiero, gdy wpisałem inny adres (tu było na wp.pl) poszło bez problemu.

Ale ja po prostu nie mam okna logowania ... i nie mogę się zalogowac żeby apka ruszyła

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja po prostu nie mam okna logowania ... i nie mogę się zalogowac żeby apka ruszyła

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Spróbuj zainstalować odinstalować , zainstaluj najstarszą wersje z 1 wątku, zalogować się i następnie dopiero tą która chcesz docelowo. U mnie pomogło daj znać czy u Ciebie również.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Moja opaska działała poprawnie z tel xperia aktualnie z redmi note 2 pojawiły się problemy tzn wibruje tylko na alarmie i powiadomieniu połączenia nie wibruje przy innych powiadamieniach choć diody migaja oraz przy opcji znajdź opaskę też cisza korzystam zz mifit polecanej 1,4.113 wersja firmware opaski 1.0.10.14 system w moim telefonie miui 5.8.27 poradzcie jak to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Dlaczego w swoim telefonie nie mogę przewinąć tego ekranu, czy ustawię odblokowanie telefonu opaską nie przewijając tego ekranu? Czy na końcu tego ekranu jest jakieś potwierdzenie odblokowania?

 

Również ekran ze stanem naładowania jest niepełny, nie można zobaczyć ile dni minęło od ładowania.

 

Używam Mi_Fit_1.4.113_1015_PL  ale sprawdzałem też najnowszą wersję z tego forum

post-6040-0-50553400-1445189891_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...