Skocz do zawartości

MiFit dla CyanogenMod


fredek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Potwierdzam info o firmware. Nie wiem czy wcześniej była pozycja "bieganie", bo teraz jest. Powiadomień o sms nie widzę, chyba, że są podpięte po powiadomienia o połączeniach przychodzących. Ale używam do tego oddzielnej apki więc nie sprawdzałem

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienie o sms działa bo sprawdziłem przed chwilą ale ja siedzę na miui6, sprawdzę wieczorem u syna na Redmi 1S z CM12.1 jak to się sprawuje.


Dobra wiem o co chodzi... zmian nie można zapisać ale domyślnie wibracje są włączone także jak dla mnie jest ok :)


@ACID Jak dzwoni telefon to opaska wibruje a diody świecą na czerwono, przy sms wibracje i LED na zielono, przy alarmie tylko wibracje ledy nie świecą.


Fajnie byłoby jakby przy alarmie ledy były na żółto no i te przełączniki działały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Opaska działa dobrze lecz jest niewidoczna w urządzeniach sparowanych bluetooth.

...

 

Normalnie powinna być widoczna w urządzeniach bluetooth nawet jak nie masz zainstalowanego MiFit. Parujesz wtedy opaskę i dodajesz już sparowaną w menu SmartLock do odblokowywania ekranu.

Ale jak to dokładnie wygląda w Asus Zenfone to nie mam pojęcia.

 

Z ciekawostek to zrobiłem właśnie downgrade firmware opaski do wersji 1.0.9.27 i mam zamiar sprawdzić jak to wpłynie na długość pracy na baterii bo ta ostatnia wersja to mi już po 8-10% dziennie baterii zużywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, Rosjanie chyba wszystko rozszyfrują :P

U mnie na ostatnich firmware schodzi niecałe 3% dziennie, na poprzednich potrafiło po 6%, przy czym na obecnym łączy się sporo szybciej. Wydaje mi się, że może szybkie rozładowywanie jest winą złej kalibracji baterii czy czegoś w tym stylu, bo na różnych wersjach inaczej każdemu zużywa się bateria, nawet skrajnie typu jednemu 2% dziennie, a drugiemu 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja sobie wgrywam zawsze Mi_Fit_1.4.113_1015_PL.apk
Po każdej nowej aktualizacji wgrywa mi się nowa aktualizacja opaski a potem przechodzę na tą apkę.

Teraz korzystam z odblokowania, powiadomienia sms i mesengera.
Opaska trzyma ok 25 dni i jest 10% baterii
Może nowe apki mają fajną czarną grafikę ale kupowałem opaske do powiadomień bo nie raz na imprezie nie słyszałem dzwonka ;)

 
Ogólnie jestem zadowolony ;)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po 2 dniach testów mogę powiedzieć, że downgrade firmware opaski do wersji 1.0.9.27 nic nie zmienia w kwestii zużycia baterii, jest dokładnie tak samo.

Spróbuję ją jeszcze rozładować konkretnie, bo przeważnie była ładowana w okolicach 40-50% - może się jej poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę wolnego czasu wczoraj wieczorem i pobawiłem się w bardzo proste modowanie aplikacji MiFit w wersji 1.4.924 PL.

Wersję robiłem dla siebie ale może komuś się spodoba, link https://drive.google.com/open?id=0B53npZ8SzgVdU3BDUUdrSi1EU1k

 

Wersja ma wyłączone opcje z których nie korzystam:
- obsługa wagi - bo nie mam :P
- trybu biegania - nie korzystam poza tym mapka i tak nie działała :P
- znajomych - też nie działało :P
 

signed_Mi_Fit_1.4.924_PL_mod4.jpg

 

Wersję testuję na MIUI6, także jak będzie jakiś problem z instalacją na CM lub Mokee to dajcie znać, zmienię podpis aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i zainstalowałem Mi_Fit_1.4.113_1015_PL na Redmi 1s z wersją MIUI 5,5,29 chciałbym uzyskać odblokowanie ekranu za pomocą opaski oraz notyfikacje. Niestety jakoś mi to nie wychodzi.

1) Odblokowywanie ekranu: dochodze do momentu w którym muszę potwierdzić sprawoanie opaski, pukam w opaskę jak Jehowy do drzwi i bryndza.

2) Notyfikację ustawiłem na smsy, mimo to fgdy dostaję smska opaska nie wibruje.

EDIT: rozwiązałem z wykorzystaniem instrukcji zamieszczonej tutaj:

 

 

Edytowane przez Dominik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem co jest przyczyną ale nie mogę zainstalowac ani:

Mi_Fit_1.5.331_PL.apk - Dysk Google
Mi_Fit_1.4.113_1015_PL.apk - Dysk Google
 

pisze komunikat że aplikacja nie została zainstalowana

dziwne jest to że tylko na tej aplikacji mam ten problem

 

dodam jeszcze że zainstalowałem nowa wersje z adresu i działa

http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-1-5-452-android-apk-download/

 

 

prosze o poradę

 

pozdrawiam

Wiesiek

Edytowane przez wienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem co jest przyczyną ale nie mogę zainstalowac ani:

Mi_Fit_1.5.331_PL.apk - Dysk Google

Mi_Fit_1.4.113_1015_PL.apk - Dysk Google

pisze komunikat że aplikacja nie została zainstalowana

dziwne jest to że tylko na tej aplikacji mam ten problem

prosze o poradę

pozdrawiam

Wiesiek

A odinstalowywaleś poprzednie wersje ? Od instaluje wszystko i dopiero zainstaluj wersje która chcesz bo nie zainstalujesz starszej wersji na nowsza;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie idzie to wyrzuć poprzednie wersje i instaluje ta która Cię interesuje na czysto i na bank pójdzie ja zaczynam zawsze od tej najstarszej bo tylko tak mogę się zalogować przez register a później najnowszą i wszystko działa elegancko

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, jakims cudam działa ;-)

choć co do przydatności mam wątpliwości:

- powiadamia mnie o tym że ktoś dzwoni hmm a i tak telefon musze mieć w pobliżu w pracy bo zasięg traci

- statystyki zbiera też Google FIT

plus że ta apka zbiera wszystko w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, jakims cudam działa ;-)

choć co do przydatności mam wątpliwości:

- powiadamia mnie o tym że ktoś dzwoni hmm a i tak telefon musze mieć w pobliżu w pracy bo zasięg traci

- statystyki zbiera też Google FIT

plus że ta apka zbiera wszystko w jednym miejscu

działa w zasięgu bluetooth i moim zdaniem ma to sens, nie chodzę z telefonem, a jak ktoś dzwoni to zawsze zdążę dojść i odebrać

Lenovo S650 Miui v6 5.6.25 PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja po polsku (wykorzystałem tłumaczenie Acid-a)  Mi_Fit_1.5.452_pl:  https://drive.google.com/open?id=0B53npZ8SzgVdRUp0Z2FYaHlxVU0 nie działają przełączniki od SMS i alarmów, tzn. jedni będą mieli powiadomienia (ja mam na Mi3) i inni nie, np. posiadacze Mi Note.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne nieoficjalne tłumaczenie :wink:

 

Po polsku (wykorzystałem tłumaczenie Acid-a) wersja 1.5.453 z Google Play czyli bez wagi:  https://drive.google.com/open?id=0B53npZ8SzgVddHpTcmZ0aUJIOVU

 

Firmware opaski jest aktualizowane do wersji 1.0.10.3

 

Bugi:

1. Nie działa zapis stanu przełączników od powiadomień SMS i alarmów, tzn. jedni będą mieli powiadomienia (ja mam na Mi3) a inni nie, np. posiadacze Mi Note.

2. Synchronizację z Google Fit wyłączyłem bo nie działało logowanie na konto google po dekompilacji i kompilacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy najnowszej wersji niestety nie do końca działa odblokowanie ekranu na smart lock

b0aea90151a103efbca6a890a75075eb.jpg

Jeśli dobrze rozumiem, telefon się nie odblokuje jedynie będzie podtrzymanie ostatnie odblokowanie?

Z tego co się orientuje na wcześniejszych wersjach działało, nie wiem tylko czy chodzi o aplikacje czy soft opaski, ktoś ma jakieś propozycję?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mixerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...