Skocz do zawartości

MiFit dla CyanogenMod


fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.12.2015 at 13:21, RunnerFromReda napisał:

Po czym to stwierdzasz?

Zobacz ten temat, wyjaśnia wszystko:

http://en.miui.com/thread-186977-1-1.html

W ostatnich wersjach, wystarczyło że poszedłem w nocy do toalety, to już kończył liczyć czas snu. Porażka.

Dlatego zacząłem szukać. Po zmianie na starszą wersje liczy poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadają się.

Natomiast trzeba pamiętać o tym, że te wersje są podpisywane kluczem testowym google. Czyli jak masz wersję podpisaną innym kluczem (czyli np. z google play lub romu miui) to trzeba odinstalować jeden program by zainstalować drugi. Jak klucz się zgadza i wersja programu jest nowsza to można zrobić upgrade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem żonie, niby wszystko działa na Xperia M2, ale jednak coś przekłamuje, wątpię by w ciągu dnia jak rano była z dzieckiem u lekarza, później do przedszkola + 12h w pracy (kuchnia w restauracji) nabiło jej około 33000 kroków i 22km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ma na lewej jest praworęczna. Teraz zakupy za prawie 400zł głównie produkty świąteczne itd w Careffor od 9:30 do 12:45, ~5000 kroków ciężko stwierdzić czy wskazuje dobrze. Na pewno jadąc autem nie zliczało nic.

Edit: Sprawdzaliśmy teraz w domu licząc kroki, pierwsza próba naliczonych kroków 100 na MiFit naliczyło ... 100 :)

Druga próba odpowiednio 100 - 101 więc różnica jednego kroku względem tego co MiFit więc idealnie.

Trzecia próba 100 naliczone, 100 od MiFit wskazuje i 100 na pożyczonym krokomierzu ProMedix: http://www.ceneo.pl/24212830

:)

Edytowane przez Axles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, mihaszek napisał:

Jest możliwość spolszczenia aplikacji z google play? W wersji ze sklepu jest google fit ;)

Tak, można spolszczyć ale po tej operacji google fit nie będą działać. Sprawdzałem to kiedyś, kombinowałem z prostymi modami, dopytywałem też Acid-a dlaczego tak się dzieje bo też mnie temat ciekawił... tak w dużym skrócie to jest troszkę skomplikowane i ma związek z zabezpieczeniami i podpisami. Chcesz to kombinuj, może coś wywalczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogę włączyć powiadomień, na Motoroli działało bez problemu, na sofcie dev też działało a jak zainstalowałem MIUI PL to przełącznik "włącz powiadomienia aplikacji" sam się wyłącza w ustawieniach mam mi fit ustawione dostęp do powiadomień.

Kurcze nie mogę włączyć powiadomień, na Motoroli działało bez problemu, na sofcie dev też działało a jak zainstalowałem MIUI PL to przełącznik "włącz powiadomienia aplikacji" sam się wyłącza w ustawieniach mi fit ma dostęp do powiadomień.

Edytowane przez isaak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opasce MiBand 1S przestały dziś działać wibracje zarówno z poziomu MiFit jak i Mi Band Tools.

Sytuację naprawiło wgranie nowej nieoficjalnej wersji MiFit aktualizującej firmware opaski i pulsometru.

Jest to dokładnie wersja MiFit 1.8.511 w wersji angielskiej z dodanym polskim tłumaczeniem Acid-a od wersji 1.8.111.

signed_Mi_Fit_1.8.511_pl_2.jpgsigned_Mi_Fit_1.8.511_pl_1.jpg

Kto chce, może sobie potestować: signed_Mi_Fit_1.8.511_pl.apk - reszta grzecznie czeka na wersję oficjalną, która pewnie niebawem się pojawi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam najnowszy mi fit, niestety nie mogę zmienić bo jest z romu MIUI PL mam problem jak dodałem brata do znajomych, aplikacja wysypuje mi się po wejściu w "znajomi" niestety nie mam teraz dostępu do nikogo, u brata tak samo, wcześniej tego problemu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AxlesWidzi się statystyki znajomych i można przesyłać wiadomości. Taki bajerek który czasami działa a czasami nie, przynajmniej u nas.

@isaak Jak to apka wbudowana w miui to pytaj  TU   większe szanse, że ktoś pomoże. Ja tą opcją pobawiłem się kilka minut dawno temu i obecnie nie zwracam na nią uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AxlesWidzi się statystyki znajomych i można przesyłać wiadomości. Taki bajerek który czasami działa a czasami nie, przynajmniej u nas.

@isaak Jak to apka wbudowana w miui to pytaj  TU   większe szanse, że ktoś pomoże. Ja tą opcją pobawiłem się kilka minut dawno temu i obecnie nie zwracam na nią uwagi.

Ok dzięki, mam wielu znajomych z ktorymi rywalizuje mu dlatego szukam rozwiązania.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...