Skocz do zawartości

MiFit dla CyanogenMod


fredek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kłopot z Notyfikacjami z opaski Xiaomi Mi Band. Opaska łączy się z Bluetooth + paruje się z aplikacja Mi Fit - aplikacja komunikuje się z opaską za pośrednictwem opcji "Szukaj opaski" - przesyła dane odnośnie ilości kroków itp. Aczkolwiek po uruchomieniu Notyfikacji dla połączeń oraz sms-ów nie przesyła nic dalej ! Wszelkie uprawnienia nadałem w zakresie "powiadomień aplikacji" z ustawień nadałem poprawnie + wszelkie uprawnienia z poziomu "Panel sterowania" w odniesieniu do "Autostart" jak i "Uprawnienia" też. Mimo to opaska dalej nie przekazuje Notyfikacji o połączeniach i sms-ach?! Ktoś ma jakiś pomysł ?

 

 

Zainstalowałem 3 najaktualniejsze wersje z początku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! 
W związku z tym, że nie w pełni działa najnowszy MiFit (tylko powiadomienia połączeń przychodzących), zainstalowałem polecaną wersję z pierwszego postu. Niestety, na niej w ogóle nie działają powiadomienia. 
Czy możliwe jest, że po pierwszej instalacji w samej opasce wgrany jest najnowszy firmware i dlatego nie współpracuje ze starszą (polecaną) wersją MiFit? Jeśli tak, to jak wywalić najnowszy soft z opaski i wgrać starszy?
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!

Edytowane przez Sylwester Nowaczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
51 minut temu, mihaszek napisał:

 

Kupiłem opaska mi band 1s z pulsometrem... Czy aplikacja zmodyfikowana ma taka funkcje? Nie mogę znaleźć...

Zastanawiam się czy pulsometr nie jest uszkodzony.... Banda uruchomiłem 1 raz z najnowszej aplikacji z tego wątku.

Mój miband 1s już leci do polski, w ciągu tygodnia powinienem mieć, to się potestuje. Co do pytania to nie wiem, MiFit nie używam od sierpnia jak popsułem opaskę. Zerknij może  TU

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest możliwość przerobienia tej wersji appki ( http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-1-7-611-android-apk-download/ )na polska? Ma opcje pulsometru do wersji 1s...

jest juz ponoć wersja 1.7.811

 

PS Powiem szczerze że na razie jestem zawiedziony działaniem opaski.. często zrywa połączenie z moim nexus 4. Kupiłem nawet Mi Band Tool ale za dużo opcji nie ma... chciałem przetestować na iphonie 4 ale chyba coś mi bluetooth nie działa w nim i nie mogę połączyć...

Edit : Po paru dniach i instalacji nowego softu połączenie sie utrzymuje... ogólnie zaczyn doceniać mojego mi banda 😎

Rozważam sprzedaż, ktoś chętny?? - nie sprzedaje 😎😎😎

Edytowane przez mihaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł mój miband i mam dwa pytanie.

Ile trwa ładowanie pastylki?

Widziałem na screenach że aplikacja pokazuje na głównym ekranie np. ile czasu szliśmy i ile kalorii spaliliśmy? Czy jest to na bieżąco pokazywane. Przeszedłem kawałek ale nic takiego mi się nie wyświetla?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł mój miband i mam dwa pytanie.

Ile trwa ładowanie pastylki?

Widziałem na screenach że aplikacja pokazuje na głównym ekranie np. ile czasu szliśmy i ile kalorii spaliliśmy? Czy jest to na bieżąco pokazywane. Przeszedłem kawałek ale nic takiego mi się nie wyświetla?!

Pierwsze ladowanie ok. 30min... widac te informacje po synchronizacji...

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edit: diody sa teraz biale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dziwne bo u mnie nie pokazuje, z tego co wiem to tam chyba jeszcze się wyświetlało przełożenie kalorii na produkty spozywcze.

A jeszcze jedno. jak to jest z powiadomieniami. mam ustawione powiadomienia z fb ale jak cos dostaje to miband nie wibruje

Screenshot_2015-12-07-14-37-08.png

Edytowane przez RunnerFromReda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mihaszek Synchronizację z google fit mają tylko wersje z google play.

@RunnerFromReda: Jak MiFIt ma wibrować w przypadku powiadomień z innych aplikacji to musi mieć dostęp do ich powiadomień. Poszukaj takiej opcji w swoim telefonie. Masz to przykładowo pokazane na 2 fotce w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa, jest chyba mały błąd w tłumaczenia. w podsumowaniu dnia mam coś takiego:

Pokonałem 3.15km, średnio 5,31km Spalajać  730kcal

moim zdaniem zamiast średnio powinno być przebiegłem bo własny tyle biegałem. A co do biegania to dziś robiłem trening biegowy 8km w tempie 4:55, opaska pokazała 5,31km, Jutro przetestuje na wolniejszym biegu :) Co do chodzenia to się w miarę zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje mi band od paru dni i jeśli chodzi o mierzenie kroków podczas chodzenia to jest na prawdę dobrze ale już w bieganiu wygląda to średnio. Pierwszy trening 8km po 4:55 mierzone garminem - opaska pokazała ok 5,5km. Drugi trening 12km po 5:25 wg garmina - mi band pokazał ok 10km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Piotr napisał:

Dzięki @fredek za temat.

Pomiar czasu i głębokości snu jest całkowicie skopany w najnowszych wersjach.

Musiałem wrócić do Mi_Fit_1.4.113_1015_PL żeby czas był poprawnie zliczany.

 

 

Po czym to stwierdzasz?

Edytowane przez RunnerFromReda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...