Skocz do zawartości

Telefon z x-kom a dystrybucja


Czajo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy nie jest może tak, że x-kom to jeden ze sklepów, który bierze telefony od polskiego dystrybutora ABCData? Wpisałem IMEI na stronie xiaomi i wyskoczyło mi, że telefon jest adresowany na "United arab". Czy mogę w takim razie reklamować? Po to kupuje w x-kom by mieć polska dystrybucje3d75ab52d3776f1025200a165507c35f.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ofercie x kom bylo napisane cos czy gwarancja jest producenta? Czy moze jednak sprzedawcy?

X kom ma teraz mi mix 3 5G w tym momencie z gwarancją sprzedającego wiec sprowadzil je sam i sprzedaje.


Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka


Na stronie widnieje gwarancja producenta

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej dostałeś wersję międzynarodową z softem Global EU.

Wersja międzynarodowa , jak sam nazwa wskazuje jest wersją na różne kraje w tym i Polskę więc nie martw się o gwarancję.
To, że telefon kupiony w autoryzowanym sklepie nie musi oznaczać, że IMEI będzie wskazywać Delivery Address: Poland.

Dodam jeszcze tylko, że nawet z Delivery Address na Kambodżę itp. może być telefonem międzynarodowym przeznaczonym na rynek europejski a w tym polski. Akcesoria na pewno dostałeś zgodne z polskimi. Telefon na pewno był oryginalnie zapakowany i bootloader zablokowany.

Ja bym się tym nie przejmował

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Dodam jeszcze tylko, że nawet z Delivery Address na Kambodżę itp. może być telefonem międzynarodowym przeznaczonym na rynek europejski a w tym polski.


Delivery Address: CB nie oznacza, że telefon został wyprodukowany z przeznaczeniem na Kambodżę ;) CB to skrót od słowa "Cross Border" (transgraniczna), czyli telefon przeznaczony został do międzynarodowej sprzedaży w różnych krajach świata, a nie konkretnie dla danego kraju, np. Chin, Polski czy UK :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kolos28 napisał:

Dzięki za sprostowanie ale to właśnie miałem na myśli, jedynie myślałem, że CB to skrót od Kambodża emoji846.png

Spoko, też tak kiedyś myślałem :oops:

 

Dnia 8.07.2020 o 21:28, Tomek_Tcz napisał:

Pokaż tą stronę. Sprawdzę u Siebie.

https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Netoper napisał:

W kwietniu kupiony RN8 PRO miał dystrybucję PL, w miniony wtorek kupiony kolejny (oba z RTV AGD) ma już internacjonal, kwietniowy wyprodukowany w grudniu, ten z lipca produkcja w kwietniu.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Sprawdź sobie teraz jeszcze raz tego RN8 PRO kupionego w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...