Sign in to follow this  
Zenek.p

Xiaomi MI Home Security Camera 1080P. Problem z uruchomieniem.

Recommended Posts

Dzień dobry.
Miło mi powitać zacne towarzystwo tego forum.

Chociaż nie zupełnie, ale mam podobny problem do opisanego na tym forum przez użytkownika Hołek87. Po resecie smartfona (Samsung S7) do ustawień fabrycznych a następnie
pobrania jego kopii zapasowej mam problem z uruchomieniem kamerki.Na dodatek zapomniałem hasła wiec zmuszony byłem przeprowadzić instalację i konfigurację od zera. Kilkanaście resetów i niestety rezultat żaden. Dochodzę do momentu kiedy po uruchomieniu aplikacji Mi Home otrzymuję komunikat, że kamerka jest w trybie off line. Kilkukrotne próby i ponowne instalacje dają ten sam efekt. Nie mam pojęcia co powinienem zrobić by przejść do trybu on line.Internet mam ok. Przed dokonanymi zmianami w smartfonie  kamerka pracowała super. Internet jest ok. Poprzednio była ok 5-6 m od routera teraz 1 m i  jest co jest. W załączeniu posyłam foto dokumentujące ową sytuację. W zał. dla zorientowania posyłam grafiki oraz  plik z komunikatami. Nieśmiało liczę, że ktoś mi pomoże. Już dziękuję.

Pozdrawiam-Zenon P.

a.JPG

b.JPG

c.JPG

d.JPG

e.JPG

f.JPG

xiaomi.mp3

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this