Skocz do zawartości

Słaby internet w LTE


Tomczers87

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim note 8 pro mam bardzo słaby internet, zasięg pokazuje prawie full LTE a prędkość na speedest 0.3-0.8mb/s. Jak dam preferowane 3g to jest 1.5-2mb/s. Sieć plus. 

Wcześniej na innym telefonie na LTE w domu lapało mi zwykle powyżej 7mb/s.

Limit neta mam jeszcze daleki do końca pakietu, ustawienia apn na foto. 

W tel nie mam ustawionych limitów danych itd

Ktoś wie co może być przyczyna? 

 

 

Screenshot_2020-04-16-19-02-16-696_com.android.settings.jpg

Screenshot_2020-04-16-19-03-02-991_com.android.settings.jpg

Screenshot_2020-04-16-19-02-50-664_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na wsi i faktycznie szału nie ma, ale jak mówiłem wcześniej na innym tel miałem LTE 3x szybsze. A w miejscu gdzie byłem np wczoraj blisko anteny to na innych tel miałem LTE 20-30mbs. Na tym miałem 2.5-2,8 i znowu jak przełączyłem na 3g prędkość w tamtym miejscu wieksza już na LTE, niedużo tym razem ale jednak pod 3mb dochodziło na 3g

Przy takim sygnale  jak poniżej  -67

Prędkość około 1mbs, raz mi wskoczyło na samym początku pomiaru do 4,5mbs ale średnia potem 1.5mbs

 

Screenshot_2020-04-17-11-01-14-093_com.wilysis.cellinfolite.jpg

Screenshot_2020-04-17-11-02-02-737_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat raczej do zamknięcia. Przełożyłem kartę do tel żony p9 lite i prędkość porownywalna. Musiało się coś z siecią stać akurat w tym czasie jak tel zmieniam bo jeszcze tydzień temu na starym tel prędkości sprawdzałem i były zdecydownie wieksze. Od 2dni mam note 8 pro, a stary tel padł i widocznie coś w plusie siadło w tym czasie akurat. Raczej nie chodzi tu tylko o zapchanie dużą iloscia użytkowników bo w tyg wczoraj i przedwczoraj sprawdzane w godz nocnych po 1-2h w w nocy, prędkość coprawda skoczyla do 2,5mbs ale wcześniej skakala z godzin dziennych na poziomie 6-7mbs do 12mbs w nocy a nie sądzę żeby tyle ludzi siędziało na necie o tej godzinie w srodku tygodnia. Ktoś może się orientuje czy plus nie zrobił takiego myku dajec ten darmowy pakiet "10gb zostań w domu" i zmniejszył prędkość? Bo chyba jakos w ostatnim czasie właśnie aktywowalem ten pakiet

Moglem odrazu sprawdzić na innym tel, ale bylem uprzedzony trochę do redmi bo kiedyś zmieniajac na redmi 5plus siadło mi wsio tzn net mulił nawet stojąc pod antenami, zasięg w domu lapalem dużo rzadziej na full, prawie nigdy. Ale tak się do tego przyzwyczaiłem że dopiero jak przeskoczylem na honora to zobaczyłem że z redmi było coś nie tak. Teraz się tym odrazu zasugerowalem że kolejny redmi i pewnie znowu lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...