Jump to content

SMS od xiaomi usuwanie starych wiadomości

serkan01
 Share

Recommended Posts

Witam mam redmi note 8 PRO i ostatnio zaważyłem że w aplikacji do SMS od xiaomi nie ma usowania starych SMS jak to zmienić? Może wystarczy apka z miui polska? Jeśli tak proszę o link

Screenshot_2020-04-16-16-38-10-990_com.miui.securitycenter.jpg

Edited by serkan01

W polskim miui można ustawić np że jak osiągnę 500 SMS to stare usunie samo z telefonu tu tego nie ma na dodatek widzę sporo błędów np z MMS bo wysyła normalnie ale po uruchomieniu telefonu pokazuje jako nie wysłane i wysyła ponownie. 

O to chodzi... To musisz przejsć na Xiaomi.eu/MIUIPL lub zainstalować apkę SMS z tych softów. Global z tego co pamiętam ma chyba inną apkę SMS czy też Telefonu niż MIUI w wersji China (na której bazuje Xiaomi.eu), ale to niech ktoś jeszcze potwierdzi, bo ja już Xiaomi nie mam od ~pół roku i nie wiem czy coś się nie zmieniło :P.

22 minuty temu, Nezumi napisał:

w jakim sensie "usuwanie starych SMS"? Przytrzymaj, usuń i tyle, o co dokładnie chodzi?

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Czy zainstaluje apke z miui polska na tą na rom z indonezji jeśli tak to proszę wtedy o plik apk. Te z apk mirror to są global i po angielsku i nie posiadają tej opcji