Jump to content

Problem z zaginioną pamięcią wewnętrzną

Recommended Posts

Witam. 

Może ktoś miał podobne problemy. Dziś podczas pobierania miui wyskoczył mi komunikat o tym że pamięć jest pełna. Mam 16 giga wewnętrznej, system pokazuje mi że wolnej pamięci powinienem mieć ponad 9 gigai to jest ok. Jakimś dziwnym trafem ponad 6giga zajmują inne pliki. Same aplikacje razem z ich plikami zajmują niecałe 1,5 giga. Zdjęcia, filmy, itd. mam na karcie, nie mam ani aplikacji fejsa ani messengera. Ma ktoś pomysł gdzie szukać brakującej pamięci? 

Edited by Poszukiwany1983
  • mrosi unlocked this topic
Dnia 16.04.2020 o 20:20, gawllo napisał:

Ale tutaj niczego nie brakuje 9-6-1,5 = 1,5GB To widocznie za mało żeby przeprowadzić aktualizację. Czego tu nie rozumiesz ? Wywal zbędne pliki żeby zwolnić pamięć. 

Tylko powiedz gdzie one rezydują bo nie jestem w stanie ich znaleźć

No to Twój telefon... a nie Mój, to np, folder pobrane, jakieś PDF, Pliki APK, Stare backupy, plik starej aktualizacji. Wejdź z komputera i szukaj folderów z 6GB jak nie masz komputera to wejdź w pliki na telefonie / pamięć i szukaj plików. Może jak kolega wyżej napisał ta aplikacja pokaże Ci, które to pliki nie wiem nie znam jej. 

Edited by gawllo
  • 4 months later...

Mam podobny problem. Pamięć wewnętrzna 16 GB. Po podłaczeniu pod Eksplorator Windows (właczone pokazywanie ukrytych plików)  pokazuje: pamięć wewnętrzna 8,94 GB, wolne 1,41 GB. Rozumiem, że ok. 7GB zajmuje system i dlatego pokazuje 8.94.

Reszta niestety się nie zgadza. Ponieważ wolne jest 1.41GB więc powinno być zajęte jakieś 7,7 GB, a po zsumowaniu rozmiarów wszystkich folderów  wychodzi, że zajęte jest niecałe 2GB. Gdzie jest reszta pamięci ?