Jump to content

Problem z zaginioną pamięcią wewnętrzną


Recommended Posts

Witam. 

Może ktoś miał podobne problemy. Dziś podczas pobierania miui wyskoczył mi komunikat o tym że pamięć jest pełna. Mam 16 giga wewnętrznej, system pokazuje mi że wolnej pamięci powinienem mieć ponad 9 gigai to jest ok. Jakimś dziwnym trafem ponad 6giga zajmują inne pliki. Same aplikacje razem z ich plikami zajmują niecałe 1,5 giga. Zdjęcia, filmy, itd. mam na karcie, nie mam ani aplikacji fejsa ani messengera. Ma ktoś pomysł gdzie szukać brakującej pamięci? 

Edited by Poszukiwany1983
Link to post
Share on other sites
  • mrosi unlocked this topic
Dnia 16.04.2020 o 20:20, gawllo napisał:

Ale tutaj niczego nie brakuje 9-6-1,5 = 1,5GB To widocznie za mało żeby przeprowadzić aktualizację. Czego tu nie rozumiesz ? Wywal zbędne pliki żeby zwolnić pamięć. 

Tylko powiedz gdzie one rezydują bo nie jestem w stanie ich znaleźć

Link to post
Share on other sites

No to Twój telefon... a nie Mój, to np, folder pobrane, jakieś PDF, Pliki APK, Stare backupy, plik starej aktualizacji. Wejdź z komputera i szukaj folderów z 6GB jak nie masz komputera to wejdź w pliki na telefonie / pamięć i szukaj plików. Może jak kolega wyżej napisał ta aplikacja pokaże Ci, które to pliki nie wiem nie znam jej. 

Edited by gawllo
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Mam podobny problem. Pamięć wewnętrzna 16 GB. Po podłaczeniu pod Eksplorator Windows (właczone pokazywanie ukrytych plików)  pokazuje: pamięć wewnętrzna 8,94 GB, wolne 1,41 GB. Rozumiem, że ok. 7GB zajmuje system i dlatego pokazuje 8.94.

Reszta niestety się nie zgadza. Ponieważ wolne jest 1.41GB więc powinno być zajęte jakieś 7,7 GB, a po zsumowaniu rozmiarów wszystkich folderów  wychodzi, że zajęte jest niecałe 2GB. Gdzie jest reszta pamięci ? 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...