Jump to content

Mi 10/Pro - dyskusja ogólna

Recommended Posts

• Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...

Jakby ktoś potrzebował to mam sloty dual sim do MI 10 / MI 10 pro, po zmianie softu na xiaomi.eu działa dual sim  mam oba kolory, niebieski i biały

Witam wszystkich, czy ktoś z posiadaczy mi10 od Xiaomi może mi powiedzieć czy ten telefon w cenie 2050 global jest cena adekwatna do tego modelu? Mam okazję kupna w tej cenie i się waham a czas p

Posted Images

po 7 sek zaczyna się ściemniać, ale kto by liczył sekundy. Inaczej reaguje na światło żarówki inaczej na słoneczne, a jeszcze inaczej jak się używa telefonu, a nie w bezruchu patrzy na ekran. 

Odnoszę wrażenie że im dłużej sprawdzam tym za każdym razem inaczej działa czujnik :)

ogólnie nie patrz na suwak tylko po zgaszeniu światła jak do 10 sek się ściemni to jest OK. Tylko używaj go wtedy, przełączaj okienka itp.  

Tak masz rację suwak to tylko taki odnośnik u mnie ściemnia się 40 sekund czasem dłużej, rzadko ale to bardzo rzadko trwa to 15-20 sekund aż się przyciemni.

90% przypadków to 40sekund

Jak używam telefonu przełanczam okienka albo strony to wydłuża czas wygaszania. Ewidentnie jest coś nie halo, gdyby ściemniał się w 10 to normalnie by bylo

• 2 weeks later...

Też podpinam się pod to pytanie wyżej. Używa ktoś tych romów na mi 10 Pro na andku 11? Śmiga już wszystko dobrze?
Muszę czyścić pamięć po instalacji? Mam miui 12 na 10.

• 2 weeks later...

Mam pytanie odnośnie aktualizacji mojej Mi 10tki. Telefon kupiony w polskim Media Markt jakiś czas temu. Już na początku miałem wrażenie że jest coś nie tak z aktualizacjami. Nawet na starym S8 dostawałem aktualizacje zabezpieczeń co jakiś czas a na mi 10 nie. Telefon posiadam około 6 miesięcy a miałem dosłownie jedną aktualizacje i to po zmianie regionu. Niby wersja MIUI 12.0.6.0  z tego co wiem to ostatnia na androida 10 ale gdzie android 11 i poprawki zabezpieczeń? Moje "utknęły" na 1 października... Czytałem już dużo tematów i wynika z nich ze jedni mają aktualizacje inni nie. Czy jest szansa że z moim egzemplarzem mi10 jest coś nie tak?

12.0.6.0 jest ostatnią, nowsza na A11 jest dla testerów lub losowych osób. Przestaw region na Niemcy to może wpadnie wersja na A11, lub pobierz z forum i zainstaluj sam. 

Edited by Bartos

Cześć. Czy ten rom jest już bezpieczny i działa prawidłowo.? Mam aktualnie androida 10 miui 12 ver 12.0.8 xiaomi.eu stan zabezpieczeń jest z lipca więc wypadało by cos wgrać. Głównie zależy mi na dual SIM tylko i klonowaniu aplikacji, nagrywaniu rozmów. Wyczytałem gdzieś że można indyjski ROM wgrać i zablokować bootloader2286e351a6b67a5d1dfc915b64de9eb4.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...
2 godziny temu, adrian033 napisał:

Posiadam mi10T pro czy to to samo co mi10T pro? Jeśli nie to znajdę gdzieś odpowiedni wątek dotyczący Mi10T pro?

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

To nie to samo - przecież na stronie głównej stosowną kategorię masz "pięro wyżej" niż Mi 10 :x

• 2 weeks later...

Gdzie mogę na stałe wyłączyć te pływające skróty. Przytrzymam i wrzucam w kosz, ale po odblokowaniu tel znowu to mam. Idzie na stałe to wyłączyć? Nigdzie w opcjach nie mogę znaleźć.fc74d46c918957eaff02c9dc113e994f.jpg02e2bb03a9bcbed950500ae146faf9db.jpg

Straszne problemy z softem, telefon jest irytujący ciężko z niego korzystać na codzień. Jakość bardzo kiepska po 40dniach zepsuł się przycisk głośności.

Nie przypominam sobie żebym w życiu miał telefon z którego byłem mniej zadowolony.

Porażka kompletna omijajcie ten badziew łukiem nie dajcie się kusić promocją, ten tel nie jest wart 2000

Te przyciski wyglądają jak zewnętrzna aplikacja. Nie zainstalowałeś czegoś co włącza takie przyciski, jeszcze napis 2,8G. Może Xposed?

Oryginalne miui są szare. Myślałem, że w tej wersji MIUI są kolorowe, ale jak włączyłem u siebie i to nie to samo. 

Dnia 1.02.2021 o 21:03, Bartos napisał:

Te przyciski wyglądają jak zewnętrzna aplikacja. Nie zainstalowałeś czegoś co włącza takie przyciski, jeszcze napis 2,8G. Może Xposed?

Oryginalne miui są szare. Myślałem, że w tej wersji MIUI są kolorowe, ale jak włączyłem u siebie i to nie to samo. 

To nie jest to. Na asystencie dotyku nie ma tego czerwonego X.

Dnia 1.02.2021 o 19:11, Xxx123 napisał:

Straszne problemy z softem, telefon jest irytujący ciężko z niego korzystać na codzień. Jakość bardzo kiepska po 40dniach zepsuł się przycisk głośności.

Nie przypominam sobie żebym w życiu miał telefon z którego byłem mniej zadowolony.

Porażka kompletna omijajcie ten badziew łukiem nie dajcie się kusić promocją, ten tel nie jest wart 2000

Urzekająca historia. Mam go trochę dłużej niż Ty i jakoś mi się przycisk głośności nie zepsuł ;P

• Like 1

Kurcze sprawdzam i nie widzę w ustawieniach w aplikacjach. Będzie trzeba je przeszukać porządnie. Tego programu co piszesz nie instalowałem,

Cześć.
Jak wygląda jakość zdjęć z oczka szerokiego ?
Testy które oglądam na YT są przy premierze więc stare 10 miesięcy.
Narzekają nieziemsko. Czy soft już coś naprawił w kwestii szerokiego kąta ?

Dnia 9.02.2021 o 17:20, kaeres napisał:

Cześć.
Jak wygląda jakość zdjęć z oczka szerokiego ?
Testy które oglądam na YT są przy premierze więc stare 10 miesięcy.
Narzekają nieziemsko. Czy soft już coś naprawił w kwestii szerokiego kąta ?

Używam GCam i jest lepiej niż w stockowej. Większa powtarzalność dobrych zdjęć jest - oczywiście tylko w dzień, bo wieczorem i w nocy to daj sobie spokój. Jedynie główny aparat jest bardzo dobry - reszty równie dobrze mogłoby nie być.