Skocz do zawartości

Mi 10/Pro - dyskusja ogólna


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Bartos napisał:

Oby nie było z gwarancją jak w Mi10 z Ali z europejskich magazynów. Serwis nie akceptuje. 

Ja mam Mi 10 Global z Ali, z magazynu w Polsce i gwarancję mam 2 letnią potwierdzoną po nr IMEI w serwisie CCS. Początek gwarancji leci od dnia aktywacji i nie jest potrzebny paragon.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej uważam, że lepiej jest instalować wersję tygodniową. Ma więcej funkcji i ustawień i tak samo stabilna. A jak coś jest zepsute to zwykle w następnej wersji naprawiają. 
Chyba, że ktoś lubi wersję stabilne. 
W tych okolicznościach powinieneś raczej pisać "tak samo niestabilna" ;P

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, Antyhaker napisał:

Oj oj. Poczekaj jeszcze ze 2 lata to może poniżej tysiąca kupisz emoji14.png

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Haha 2 lata... Nie widzisz różnicy między miesiącem a 2 latami;)? Po 2 latach to już dawno go nie będzie w sprzedaży... 

Chcesz zabłysnąć, a nie wiesz jak. Oj oj. 

Edytowane przez proxy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2020 o 12:57, proxy92 napisał:
Haha 2 lata... Nie widzisz różnicy między miesiącem a 2 latami;)? Po 2 latach to już dawno go nie będzie w sprzedaży... 

Chcesz zabłysnąć, a nie wiesz jak. Oj oj. 

Nie kolego, to Ty czegoś nie rozumiesz i ważniaka zgrywasz. To tylko czasowa promocja na czarny piątek, a nie stała obniżka ceny. Sam kupiłem za 3k, ale nie narzekam na to gdzie popadnie. Życie. Nie będę czekać w myśl zasady "bo na pewno będzie jakaś promocja". Jak Ci to tak strasznie wadzi było czekać do końca listopada na ten czarny piątek.

 

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem niedługo po premierze, gdzie cena była jeszcze wyższa (wersja 8/256). Wiadomo, że elektronika traci szybko na wartości. Nie ma co śledzić teraz cen i rozliczać każdej złotówki.

Xiaomi mia w planach szybkie wypuszczenie Mi11, więc muszą wyczyścić magazyny z Mi10. A czyszczą schodząc z ceny. Chociażby na jeden dzień.

Można odwlekać zakupy "jeszcze miesiąc i będzie tańszy", "jeszcze miesiąc i wyjdzie nowe"... Ale po co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Antyhaker napisał:

Nie kolego, to Ty czegoś nie rozumiesz i ważniaka zgrywasz. To tylko czasowa promocja na czarny czwartek, a nie stała obniżka ceny. Sam kupiłem za 3k, ale nie narzekam na to gdzie popadnie. Życie. Nie będę czekać w myśl zasady "bo na pewno będzie jakaś promocja". Jak Ci to tak strasznie wadzi było czekać do końca listopada na ten czarny piątek.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za kulturalną wymianę zdań. Wiem, że można odnieść wrażenie, że płaczę bo wydałem 3k i słusznie. Bo rozumiem, żeby obniżka była po 2,3 miesiącach. Ale po 30 dniach o 1k? To jest 1/3 spadku ceny. Jakbyś się czuł, jakbyś kupił samochód warty 100k a po 30 dniach Twój sąsiad zapłacił za niego 60k? Nie mów, żebyś się nie wku... Ale masz rację co do tego, że nie ma co publicznie płakać. Trzeba zacisnąć zęby i tyle. Mogłem poczekać do listopada. Ale ze mnie raptus i mam za to. Dzięki za sprowadzenie na ziemię! Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2020 o 13:18, proxy92 napisał:
Dzięki za kulturalną wymianę zdań. Wiem, że można odnieść wrażenie, że płaczę bo wydałem 3k i słusznie. Bo rozumiem, żeby obniżka była po 2,3 miesiącach. Ale po 30 dniach o 1k? To jest 1/3 spadku ceny. Jakbyś się czuł, jakbyś kupił samochód warty 100k a po 30 dniach Twój sąsiad zapłacił za niego 60k? Nie mów, żebyś się nie wku... Ale masz rację co do tego, że nie ma co publicznie płakać. Trzeba zacisnąć zęby i tyle. Mogłem poczekać do listopada. Ale ze mnie raptus i mam za to. Dzięki za sprowadzenie na ziemię! Pozdrawiam! 

Przecież ja również dałem za niego 3k, kupiłem w podobnym okresie co Ty. Nie żałuję, promocje to nic nadzwyczajnego. Przypominam jeszcze raz, że to tylko czasowa obniżka, a nie permanentny spadek ceny. Pomyśl co czują osoby, które kupiły go dzień wcześniej - życie nie jest sprawiedliwe ;P 

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przesiadłem się z przymusu z Mi9 6/128 na Mi10 8/256 (Global 12.0.6). Generalnie nie byłoby problemu gdyby to nieszczęsne nagrywanie rozmów. W Mi9 było wbudowane. Na wcześniejszych telefonach radziłem sobie apkami acr, call record, niestety tu nie dział nic (nagrywa ciszę). Orientuje się ktoś czy bez wgrywania romów etc, któraś aplikacja zadziałała - wiem wiem temat wałkowany, kilkadziesiąt postów przeczytałem, ale nic nie pomogło z tego co doczytałem ?

 

Druga sprawa ładowania indukcyjnego, jak się to ma do telefonu w obudowie armored z magnesem jak np ta. Można stosować czy uszkodzi się ładowarkę / tel ?

Co do samego Mi10, mam go 3 dzień. Działa płynnie, bez zawieszeń. Płatności NFC działają. Bateria jak na razie trzyma bardzo dobrze. Do sms-ów używam textra (w premium mobile wbudowana apka na Mi9 nie wysyłała i nie odbierała mms-ów - i tak już z nią zostałem). Na lewo od pulpitu głównego jest to google discovery (szkoda że nie można tam skrótów dodać lub po prostu pustej karty na której można było widżet powrzucać).

Kolejna sprawa jak w tym nowym dialerze ustawić dźwięki połączeń dla grup. Nawet ich nie widzę. W kontaktach zamiast grupy jest teraz etykieta.

Edytowane przez ptd.gns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, miki131190 napisał:
U mnie działa nagrywanie rozmów aplikacja acr-unchained. Tylko tej wersji nie ma w sklepie Play tylko trzeba pobrać ją z np. apkmirror.

Też pobrałem z tej strony. Zmieniałeś konfigurację? Mam wersję 33.4

 

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ptd.gns napisał:

Też pobrałem z tej strony. Zmieniałeś konfigurację? Mam wersję 33.4

Mam wersję 33.3 bo tylko taka jest unchained na apkmirror a tylko ona nagrywa.

Włączyłem w: dodatkowe ustawienia/ułatwienia dostępu/pobrane aplikacje/ACR.

W ustawieniach aplikacji ACR zwiększyłem wzmocnienie dźwięku do 20 dB.

Na wszelki wypadek włączyłem autostart i zablokowałem w przyspieszaniu prędkości żeby mi jej nie ubijało.

Wszystko działa jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem poco F2 pro właśnie na mi10. Kupiłem na Black Friday w Arkadii w mi store, 2100. Chyba dobra cena. Jakość działania mi10 po kilku dniach bije klasa, jakością poco F2 pro. Ta sama firma. Dla mnie tel bomba, zwłaszcza w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ptd.gns napisał:
Witam.
Przesiadłem się z przymusu z Mi9 6/128 na Mi10 8/256 (Global 12.0.6). Generalnie nie byłoby problemu gdyby to nieszczęsne nagrywanie rozmów. W Mi9 było wbudowane. 

Przerzuć się na rom indonezja i będziesz mieć nagrywanie rozmów

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACR nagrywa. Tylko czasami nie wiem dlaczego mam takie info, jak na screenie.

Jak kliknę, kieruje mnie do ustawień gdzie są opcje, skóry klawiszowe, menu ułatwień dostępu i pobrane usługi. W tym ostatnim mam włączone ułatwienie dla ACR. Gdzie to trzeba jeszcze włączyć?f9d320429163c63bb0ada7e85ae48276.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ptd.gns napisał:

ACR nagrywa. Tylko czasami nie wiem dlaczego mam takie info, jak na screenie.

Jeśli nagrywa wszystko poprawnie to ja wyłączyłem na chwilę powiadomienia i włączyłem z powrotem. Też mi się to wyświetlało ale po tej czynności już tego nie było a nie dało się go inaczej usunąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co wam w ogóle powiadomienia w tej aplikacji?

Bo jak mam takie powiadomienie, to do aplikacji nie idzie wejść. I wiem że coś się wysypało.

 

Cały czas info o dodaniu. I kieruje do ustawień o których wspomniałem wcześniej. Przez co nie można się nagranej wiadomości etc.bb5c895fe6c8fb7b3f5ee9c3d9d6b170.jpg

 

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...