Skocz do zawartości

Mi 10/Pro - dyskusja ogólna


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, supahfly napisał:

Co to znaczy wysylal kiedy chcial? Czyli, ze raz powiadomienia dostawales a innym razem nie?

 

OP8pro juz sa pierwsze przecieki o "zielonych ekranach", czesc uzytkownikow sie skarzy. Tez sie zastanawialem nad nim ale jednak wybralem Mi 10. Wiecej za niz przeciw.

Dokładnie tak, nie wiem dlaczego, śmialiśmy się potem z tego z żoną bo ktoś pisał na WhatsApp na grupie rodzinnej i jej przychodziło wszystko na ip7 a u mnie może połowa... Miałem rom od xiaomi.eu

 

Z tym Op8pro poczytałem i też mam zagwozdkę... Rozważam jeszcze wersję china mi10pro ale jest bez pasma b20 

 

Myślę tylko jak to się ma do zasięgu bo kiedyś pamiętam miałem telefon bez b20 i nie zauważyłem różnicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lyru332 napisał:

Dokładnie tak, nie wiem dlaczego, śmialiśmy się potem z tego z żoną bo ktoś pisał na WhatsApp na grupie rodzinnej i jej przychodziło wszystko na ip7 a u mnie może połowa... Miałem rom od xiaomi.eu

Ten problem na MIUI jest od momentu kiedy powstał, aż do teraz. Mam Mi9 i taki Mate 20 Lite dostaje szybciej powiadomienia i 100%, a u mnie to raz są, raz nie ... ;) 

Zielone ekrany w OP8 pewnie z czasem ogarną, spokojnie. Kupujecie telefony zaraz po premierze i zdziwienie że są niedoróbki. Taki stan rzeczy trwa od kilku lat, żerują na jeleniach i tyle. Poczekalibyście z 3 miesiące i nagle zielonych ekranów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Op8pro bym zaryzykował, i tak biorę na firmę więc ok 3000zl nie jest źle, akurat potrzebuje kosztów. Korci mnie mi10pro china ale bez b20 hmm, miałem kilka tel bez b20 i miałem zasięg ok a mieszkam w Wiśle, w górach. Jednak miui nie ma podejścia do oxygenos, gdyby był mi10pro ds z oxygenos i b20 to bym się nie zastanawiał ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, olutus napisał:

Nie wiecie czasem ile mniej więcej żre baterie AOD? Nigdy tego nie włączałem w żadnym z telefonów a ponieważ seria 10 nie ma diody powiadomień więc się zastanawiam...

Wysłane z mojego Mi 10 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Na mi9 z załączonym AOD nie robiąc prawie nic, na koniec dnia mam połowę baterii. Bez AOD 75% zostaje przy lekkim użyciu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, happy napisał:

Pytanie w sumie bo może to problem jednostkowy - komuś też Garmin Connect + Powiadomienia na zegarku nie działają na 10tce Pro? 

Mozesz miec spory problem, bo posiadaczy mi 10 pro w PL nie jest pewnie aktualnie zbyt duzo, doloz do tego uzytkownikow garmin connect i dostaniesz zbior prawie pusty.
Sprawdz czy przydzieliles aplikacji garmina i zegarkowi dostep do powiadomien, zezwoliles na wywiestlanie powiadomien na sparowanym urzadzeniu itd. 
Nie pamietam dokladnie, bo nie uzywam w zegarku powiadomien z telefonu, ale jak keidys sie tym bawilem, to bylo troche uprawnien do przydzielenia, zeby to dzialalo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PurpleHaze napisał:

Mozesz miec spory problem, bo posiadaczy mi 10 pro w PL nie jest pewnie aktualnie zbyt duzo, doloz do tego uzytkownikow garmin connect i dostaniesz zbior prawie pusty.
Sprawdz czy przydzieliles aplikacji garmina i zegarkowi dostep do powiadomien, zezwoliles na wywiestlanie powiadomien na sparowanym urzadzeniu itd. 
Nie pamietam dokladnie, bo nie uzywam w zegarku powiadomien z telefonu, ale jak keidys sie tym bawilem, to bylo troche uprawnien do przydzielenia, zeby to dzialalo. 

Wszystko mam poprawnie, miałem mi 9 i tam było idealnie - wiem które uprawnienia są potrzebne + dostęp specjalny do powiadomień z poziomu ustawień - bez efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kaudii napisał:

dlatego zamówiłem wersję CN bo potrzebuję dual-sim, bo według wszelkich informacji jakie odszukałem w sieci na CN są sloty na 2 karty sim

Są bo sam mam i używam właśnie :) 

 

Lte+ śmiga bez problemu u mnie w górach, mieszkam w Wiśle i nie mam kłopotów z zasięgiem, przynajmniej u mnie w domu między dolinami ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, galakty napisał:

Strona mi-home wskazuje, że zwykła Mi 10 nie ma Dual Sim. 

Oni mi odpisali na meila że mają wersje mi 10 i mi 10 pro z dualsimem Zara wkleieje linki niżej 

10 godzin temu, galakty napisał:

Strona mi-home wskazuje, że zwykła Mi 10 nie ma Dual Sim. 

Oni mi odpisali na meila że mają wersje mi 10 i mi 10 pro z dualsimem Zara wkleieje linki niżej 

 

https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-mi-10-8-256gb-szary-9149451912?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-mi-10-pro-8-256gb-szary-9201421525?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lyru332 napisał:

bo sprawa tyczy się tylko mi 10  P R O, mi 10 zwykłe są dual sim

Mają też  wersje pro z dualsim ., Szkoda że nie wysyłają tam gdzie mieszkam bo bralbym.

16 godzin temu, lyru332 napisał:

bo sprawa tyczy się tylko mi 10  P R O, mi 10 zwykłe są dual sim

Z Mediamarkt i piszą że ich wersja pro ma dualsim .ciekawe kiedy do USA dobrze oficjalnie ta maszyna , da sie kupić mi note pro10 więc może niebawem wejsisie mi10

Screenshot_2020-04-28-00-27-43-970_com.walmart.android.png

Edytowane przez 2zerozero7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2020 o 01:40, 2zerozero7 napisał:

Oni mi odpisali na meila że mają wersje mi 10 i mi 10 pro z dualsimem Zara wkleieje linki niżej 

Oni mi odpisali na meila że mają wersje mi 10 i mi 10 pro z dualsimem Zara wkleieje linki niżej 

 

https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-mi-10-8-256gb-szary-9149451912?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-mi-10-pro-8-256gb-szary-9201421525?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Ale w tych linkach co podałeś jest podane Single SIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bawi to, że to przecież chińskie telefony wdrożyły Dual Sim. A teraz konkurencja typu Samsung je ma (do tego e-sim) a Chińczyk nie :) 

W półce flagowców Xiaomi mnie straciło, nie wydam tylu pieniędzy na kastrata bez IP68, Dual Sim, Dolby, ze starym USB 2.0 i bugami w sofcie. Po prostu nie. Redmi Note, Mi Note itp myślę że cały czas mają sens (chociaż takie Realme za 1000 zł z 90 Hz też robi robotę...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...