Skocz do zawartości

Mi 10/Pro - dyskusja ogólna


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, adrian033 napisał:

Posiadam mi10T pro czy to to samo co mi10T pro? Jeśli nie to znajdę gdzieś odpowiedni wątek dotyczący Mi10T pro?

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

To nie to samo - przecież na stronie głównej stosowną kategorię masz "pięro wyżej" niż Mi 10 :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Straszne problemy z softem, telefon jest irytujący ciężko z niego korzystać na codzień. Jakość bardzo kiepska po 40dniach zepsuł się przycisk głośności.

Nie przypominam sobie żebym w życiu miał telefon z którego byłem mniej zadowolony.

Porażka kompletna omijajcie ten badziew łukiem nie dajcie się kusić promocją, ten tel nie jest wart 2000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2021 o 21:03, Bartos napisał:

Te przyciski wyglądają jak zewnętrzna aplikacja. Nie zainstalowałeś czegoś co włącza takie przyciski, jeszcze napis 2,8G. Może Xposed?

Oryginalne miui są szare. Myślałem, że w tej wersji MIUI są kolorowe, ale jak włączyłem u siebie i to nie to samo. 

To nie jest to. Na asystencie dotyku nie ma tego czerwonego X.

Dnia 1.02.2021 o 19:11, Xxx123 napisał:

Straszne problemy z softem, telefon jest irytujący ciężko z niego korzystać na codzień. Jakość bardzo kiepska po 40dniach zepsuł się przycisk głośności.

Nie przypominam sobie żebym w życiu miał telefon z którego byłem mniej zadowolony.

Porażka kompletna omijajcie ten badziew łukiem nie dajcie się kusić promocją, ten tel nie jest wart 2000

 

Urzekająca historia. Mam go trochę dłużej niż Ty i jakoś mi się przycisk głośności nie zepsuł ;P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2021 o 17:20, kaeres napisał:

Cześć.
Jak wygląda jakość zdjęć z oczka szerokiego ?
Testy które oglądam na YT są przy premierze więc stare 10 miesięcy.
Narzekają nieziemsko. Czy soft już coś naprawił w kwestii szerokiego kąta ?

Używam GCam i jest lepiej niż w stockowej. Większa powtarzalność dobrych zdjęć jest - oczywiście tylko w dzień, bo wieczorem i w nocy to daj sobie spokój. Jedynie główny aparat jest bardzo dobry - reszty równie dobrze mogłoby nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak, ustawienia i aplikacje trzeba będzie instalować od nowa. Ustawienia od biedy można jeszcze przywrócić kopią zapasową lokalną MIUI, ona działa dobrze, ale aplikacje lepiej zainstalować od nowa, bo część na pewno się nie przywróci, a część po przywróceniu się i tak nie otworzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam 

Mam takie pytanie. Chce oddać telefon na gwarancji bo mam male problemy. Czy żeby go oddać na gwarancji to muszę jechać specjalnie do tego sklepu co go kupiłem? 

 

Jutro będę w Gliwicach i się zastanawiam czy będę mógł go oddać tutaj 

 

Xiaomi Punkt Gliwice - iCare-Service MM Mobile (CH ARENA)

Edytowane przez Rudy Konfident
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich,

czy Mi 10 (wersja Global) obsługuje kodek LDAC? Zastanawiam się nad kupnem słuchawek z tym kodekiem. 

Znalazłem taki artykuł w sieci, który podaje że można włączyć taki kodek, ale nie wiem na ile jest to prawda.

https://pl.xiaomiplanet.sk/W-ten-sposób-możesz-poprawić-dźwięk-dźwięku-bluetooth/?utm_source=pocket_saves

Może ktoś ma słuchawki z tym kodekiem i mógłby się wypowiedzieć. Czy można tak ustawić telefon by obsługiwał domyślnie LDAC a nie aptX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Licht napisał(a):

Włącz kodek i sprawdź czy działa przy zakupie słuchawek.

To jest wspaniała rada! Pycha!😂 Wujku Dobra Rada

Jeśli nie wiesz to po co zabierasz głos. 

Najpierw chciałbym sprawdzić czy mój tel. obsługuje ten kodek, by zakup tych słuchawek miał sens. Bo i po co mi słuchawki z LDAC skoro mój telefon nie będzie mógł z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...