Jump to content

MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja

Recommended Posts

12 minut temu, kaeres napisał:

Czy w ogóle Xiaomi się określiło do kiedy mi 10 będzie wspierane ?
Andek 12 jest możliwy ?

W aktualizacjach tygodniowych już jest android 12, więc w wersji stabilnej też za jakiś czas będzie.

Witam. Panowie jaka jest ostatnia oficjalna wersja EU dostępna OTA na nasz region na mi10 bo ja zatrzymałem się na 12.5.1.0 i nic więcej nie ma. Pozdrawiam 

Edited by Arkadii19

• 2 weeks later...
W dniu 26.01.2022 o 17:31, krzchsob napisał:

Żeby flagowiec został pominięty w pierwszej fali aktualizacji do miui 13 to jest tragedia... Chyba to mój ostatni xiaomi ...

Żeby mój flagowy mi9 został pominięty. Chyba też przesiądę się na inny. A tak poważnie to twoje urządzenie ma 2 lata i zawsze na pierwszej linii ognia są nowe urządzenia. Także pierwsze będzie xiaomi 11 lub xiaomi 12 (ostatnio dostał pierwsze mi10 a pozniej 11 ! ), później kilka nowych redmi i albo równolegle do nich albo trochę później twój. To nie tylko w stajni xiaomi tak jest, ale również u innych producentów (nie licząc "japka")

• 2 weeks later...

Z komunikatów z okolic początku lutego mi 10 znalazł się na liście EMUI 13.
Nie określono czy będzie z Android 12 ale miejmy nadzieję że tak.
Czy macie jakieś potwierdzone informację o Androidzie 12 dla mi10 ?

Jedyne wiarygodne informacje posiada prezes Xiaomi, inne informacje nie pochodzące od niego czy rzecznika prasowego, które można w necie wyszukać, są domysłami bądź pobożnymi życzeniami.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Umówmy się, że mieszkam w Polsce.
Czy jakaś wersja EU również się szykuje ?
Pytasz więc odpowiadam. Skoro China Stable Beta jest na Androidzie 12 to Global też będzie. Proste.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

• 4 weeks later...

Siedzę tutaj na forum od niespełna roku i dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem. Mowa o oficjalnej stronie Xiaomi i dostępnych na niej romach wszelakiego rodzaju.
Kilka razy już pytałem więc nie wielu o tym wiedziało.
Dzięki.

• 2 weeks later...

Ja właśnie dostałem 13 na rejonie Szwajcaria ;) nie wiem czy u Was też będzie, bo ostatnio wleciała mi jako pierwszemu open beta :)

Screenshot_2022-03-21-14-34-15-280_com.android.settings.jpg

Edited by leos

Ciekawi mnie dlaczego dostaje te mi piloty. Wymienili mi 2 tygodnie temu mi 10 na nowy egzemplarz, więc nie działa to po imeiu. Widocznie moje konto na jakiś znaczek betatestera 😝

@wojtklSzczerze to nie widzę żadnych istotnych różnic. Na minus to to, że powiadomienia wg. mnie wyglądają dużo gorzej, miała być supertapeta krystalizacja chyba? a nie ma. Dodatkowo wydaje mi się że czasem zlaguje przy przewijaniu czego wcześniej nie było.  Na plus wprowadzony nowy system uprawnień z androida 12, i przy szybkim ładowaniu bezprzewodowym pokazuje dziesiętne części procenta (to taki plus na siłę, chyba to kiedyś było a później zniknęło). Jak bateria ciężko mi powiedzieć, wydaje mi się że jakby trochę lepiej, ale jak wspominałem wymieniono mi 1.5 roczną mi 10 na nową. Samo to sprawia że jest niebo a ziemia 😛 Ogólnie w mojej opinii, jeśli komuś nie zależy na systemie uprawnień z androida 12 to aktualizacja wnosi tylko +1 numerek. A w sumie to półtora, bo miui 12,5+0,5 i android 11+1 :p

• Thanks 1

Ma ktoś nowe supertapety na tej wersji MIUI 13? Widzę również, że dodali informacje medyczne na ekranie blokady...a przynajmniej można je wypełnić, jednak na samym ekranie blokady ich nie widzę.