Skocz do zawartości

MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie jaka jest ostatnia oficjalna wersja EU dostępna OTA na nasz region na mi10 bo ja zatrzymałem się na 12.5.1.0 i nic więcej nie ma. Pozdrawiam 
12.5.7



Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

https://bigota.d.miui.com/V12.....0.RJBEUXM_d13bce9ab5_11.0.zip

Pobierz sobie i zainstaluj.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.01.2022 o 17:31, krzchsob napisał:

Żeby flagowiec został pominięty w pierwszej fali aktualizacji do miui 13 to jest tragedia... Chyba to mój ostatni xiaomi ...

Żeby mój flagowy mi9 został pominięty. Chyba też przesiądę się na inny. A tak poważnie to twoje urządzenie ma 2 lata i zawsze na pierwszej linii ognia są nowe urządzenia. Także pierwsze będzie xiaomi 11 lub xiaomi 12 (ostatnio dostał pierwsze mi10 a pozniej 11 ! ), później kilka nowych redmi i albo równolegle do nich albo trochę później twój. To nie tylko w stajni xiaomi tak jest, ale również u innych producentów (nie licząc "japka")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@wojtklSzczerze to nie widzę żadnych istotnych różnic. Na minus to to, że powiadomienia wg. mnie wyglądają dużo gorzej, miała być supertapeta krystalizacja chyba? a nie ma. Dodatkowo wydaje mi się że czasem zlaguje przy przewijaniu czego wcześniej nie było.  Na plus wprowadzony nowy system uprawnień z androida 12, i przy szybkim ładowaniu bezprzewodowym pokazuje dziesiętne części procenta (to taki plus na siłę, chyba to kiedyś było a później zniknęło). Jak bateria ciężko mi powiedzieć, wydaje mi się że jakby trochę lepiej, ale jak wspominałem wymieniono mi 1.5 roczną mi 10 na nową. Samo to sprawia że jest niebo a ziemia 😛 Ogólnie w mojej opinii, jeśli komuś nie zależy na systemie uprawnień z androida 12 to aktualizacja wnosi tylko +1 numerek. A w sumie to półtora, bo miui 12,5+0,5 i android 11+1 :p

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...