Skocz do zawartości

MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku było wszystko omawiane, musisz się cofnąć kilka stron. Baterię trudno ocenić ale raczej na plus. Na pewno nie na minus. Z błędów to jedynie tryb ciemny w aplikacjach nie zawsze działa ale nie jest to uciążliwe. Więcej nic nie zauważyłem, chodzi stabilnie. W ostatnim kwartale ma być wersja 12.5.5 (enhanced) więc jak się boisz to możesz poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Żona dostała tę aktualizację i od tego momentu bateria leciała strasznie. Po prostu linia prosta pod kątem 45 stopni w dół. Telefon wieczora nie dochodził na baterii. Zacząłem ubijać aplikacje i wyszło na to że po wyłączeniu AOD jak ręką odjął. Pobrałem najnowszą wersję AOD, ale problem nie zniknął. Ktoś też tak ma ? Czyżby factory reset się szykował ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z używania 12.5.5. na Mi10. Czy to jest właśnie ta wersja Enhanced? W aktualizatorze jest tylko krótka informacja o poprawie stabilności i bezpieczeństwa. A jak z baterią?

Czy żeby zainstalować tę wersję trzeba wcześniej zainstalować 12.5.1/12.5.2? Czy nie jest to konieczne? Obecnie mam 12.0.6 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...