Skocz do zawartości

MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi 10 - Global Stable ROM

MIUI V12.5.1.0.RJBMIXM (Mi Pilot)

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RJBMIXM/miui_UMIGlobal_V12.5.1.0.RJBMIXM_d2fada1577_11.0.zip


Changelog:

[system]
New: Response to gestures is now instant.
New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen.
New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade.
Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable.
Updated Android Security Patch to May 2021. Increased system security.
[Notes]
New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level.
New: Compose mind maps with complex structures.
New: New tools for doodling and sketching.
New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically.
New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere.
New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps.
[Xiaomi Cloud]
New: Location info can be now reported automatically before the device is powered off
[Camera]
New: Calls and notifications can be silenced during video recording

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

Mi 10 - Global Stable ROM

MIUI V12.5.1.0.RJBMIXM (Mi Pilot)

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RJBMIXM/miui_UMIGlobal_V12.5.1.0.RJBMIXM_d2fada1577_11.0.zip


Changelog:

[system]
New: Response to gestures is now instant.
New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen.
New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade.
Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable.
Updated Android Security Patch to May 2021. Increased system security.
[Notes]
New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level.
New: Compose mind maps with complex structures.
New: New tools for doodling and sketching.
New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically.
New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere.
New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps.
[Xiaomi Cloud]
New: Location info can be now reported automatically before the device is powered off
[Camera]
New: Calls and notifications can be silenced during video recording

Co to znaczy "mi pilot"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2021 o 20:34, Bar.Tek napisał:

Bardziej alfa. testerzy będą sprawdzać co nie działa i przesyłać raporty do xiaomi, on według własnego widzimisię :) będzie nanosił poprawki, aż w miarę rom będzie stabilny. 

Nie. Po prostu w pewnym momencie znudzą im się testy i ROM pełen błędów udostępnią wszystkim :) Zazwyczaj tak to wygląda.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, zlotnik napisał:

Ja od pół roku mam 12.0.6 i nie dostaje żadnych aktualizacji czy to jest normalne ? Telefon z oficjalnej polskiej dystrybucji 

Normalne bo masz EEA a nie global. To dwie różne wersje. EEA w Polsce się zatrzymała na tej co masz. Możesz sobie wgrać ręcznie 12.2.8. bezpośrednio z menu telefonu przez aktualizator wskazując ręcznie plik z romem.

Ewentualnie zmień region na Szwajcarię i sprawdź czy nie złapie z automatu.

Edytowane przez Aligator71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niezłe jaja flagowy telefon i nie dostaje aktualizacji przez OTA chyba to mój ostatni xiaomi to jakiś śmieszny żart 

ręcznie raczej nie w gram bo nie widzę takiej opcji, pamiętam że w starych xiaomi tak się dało 

Edytowane przez zlotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce już bardziej zawalać wątku ale tak mi 10 eea, wiem jaki mam telefon. Szczerze nie widzę żadnych zmian w tej aktualizacji, jedynie większe ikony na pasku powiadomień co akurat mi się nie podoba. 

Edit:// czytnik linii papilarnych sprawia wrażenie jakby szybciej działał po tym update, jednak sama animacja odblokowania u mnie trochę się buguje.
Nigdy nie aplikowałem do betatestów miui więc zdziwiłbym się gdybym przypadkiem się w nich znalazł :D
Edit 2:// Proszę, macie linki :)
Mi 10 EEA Stable V12.5.1.0

OTA Apply for V12.2.8.0
https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RJBEUXM/miui-blockota-umi_eea_global-V12.2.8.0.RJBEUXM-V12.5.1.0.RJBEUXM-c54e61d36d-11.0.zip

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.1.0.RJBEUXM/miui_UMIEEAGlobal_V12.5.1.0.RJBEUXM_1b6d0a0f29_11.0.zip
źródło: https://t.me/s/miui11_updates

Screenshot_2021-06-08-15-19-00-940_com.android.settings.jpg

Edytowane przez leos
Dorzucone linki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pkonrad Z jakiego powodu w takim razie mi chwyciło aktualizacje ? Czy mogę być w beta programie nie wiedząc o tym, czy udało mi się wstrzelić w moment zanim aktualizacja została zmieniona na mi pilot ? (na telegramie miui11 updates nie jest ona oznaczona jako mi pilot, a widzę że niektóre są, więc chyba to oznaczają). 

W każdym razie przepraszam za zamieszanie zainteresowanych :)

Edytowane przez leos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=38880]pkonrad[/mention] Z jakiego powodu w takim razie mi chwyciło aktualizacje ? Czy mogę być w beta programie nie wiedząc o tym, czy udało mi się wstrzelić w moment zanim aktualizacja została zmieniona na mi pilot ? (na telegramie miui11 updates nie jest ona oznaczona jako mi pilot, a widzę że niektóre są, więc chyba to oznaczają). 
W każdym razie przepraszam za zamieszanie zainteresowanych
Aktualizacje dla Mi Pilot są też udostępniane dla losowo wybranych urządzeń, które nie rejestrowały się w programie. Miałeś szczęście lub pecha ;)
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...