Skocz do zawartości

MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, kaeres napisał:

Ew. który jest najnowszy

Ty masz najnowszą. Były dwie nowsze, obydwie wycofali. Jakieś powody ku temu były. Nawet jakbyś bardzo chciał, to wycofanej wersji nie pozwoli zainstalować.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się nie doczekać, Pobierz i zainstaluj 12.2.4.0 i po problemie, aczkolwiek ta wersja nie została wypuszczona na Polskę i parę innych krajów, nie wiem w czym problem, zapewne polskie prawo jest skomplikowane, Ale nie ma się co przejmować.

Ogólnie to Xiaomi odwala kichę, nie wypuścili oficjalnie A11 dla Mi10, a co próbują wypuścić to jakoś nie jest rozpowszechniane globalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się nie doczekać, Pobierz i zainstaluj 12.2.4.0 i po problemie, aczkolwiek ta wersja nie została wypuszczona na Polskę i parę innych krajów, nie wiem w czym problem, zapewne polskie prawo jest skomplikowane, Ale nie ma się co przejmować.
Ogólnie to Xiaomi odwala kichę, nie wypuścili oficjalnie A11 dla Mi10, a co próbują wypuścić to jakoś nie jest rozpowszechniane globalnie. 
Gdy to próbuję to taki monit mam...5ac9147a7be0a2468c79274a9f4d76a2.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kaeres napisał:

Gdy to próbuję to taki monit mam...

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Ja tak właśnie zainstalowałem bez problemu. Spróbuj w ustawieniach zaznaczyć "otrzymuj wczesne aktualizacje". Ale może faktycznie jest tylko jakieś okienko czasowe na aktualizację, chociaż wydaje mi się, że dosyć późno zainstalowałem...

Edytowane przez zoltan78
Usunięcie screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi strasznie się pieści z EEA. Mam dwa Mi10, jeden global, drugi EEA. Na globalu wszystkie aktualizacje są od strzała, nigdy nie trzeba zmieniać regionów albo instalować ręcznie przez aktualizator. Widzę, że odpowiednika na globalu (12.2.5.0) nie wycofali. Nie wiem w czym rzecz ale morał taki że lepiej celować w globale z chińskich sklepów (wysyłka z Europy) niż telefony z polskiej dystrybucji, gwarancja i tak jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wojtkl napisał:

Ja tak właśnie zainstalowałem bez problemu. Spróbuj w ustawieniach zaznaczyć "otrzymuj wczesne aktualizacje". Ale może faktycznie jest tylko jakieś okienko czasowe na aktualizację, chociaż wydaje mi się, że dosyć późno zainstalowałem...

A czytałeś co jest napisane kilka postów wyżej?

21 godzin temu, FromWP napisał:

Pisałem że nie zainstalujesz wycofanej wersji. Szkoda czasu. Ci co mają, dostali przez ota, albo instalowali zaraz po wydaniu przed wycofaniem. 

@wojtkl po wycofaniu ROMu przez Xiaomi nie zainstalujesz go przez systemowy updater, zaznaczenie opcji otrzymuj wczesne aktualizacje też nic nie da, bo rom został wycofany, zapewne z powodu licznych błędów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2021 o 10:14, Bartos napisał:

Dual SIM oraz Google Pay w wersji indyjskiej (wymaga zainstalowania naszego jeśli ktoś korzysta z Pay), reszta to samo. 

W jaki sposób instalowałeś wersję indyjską? Dual sim by mi się przydał, a z braku TWRP nie chce się 2gi raz bujać ze stabilną wersją Miui Polska... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ściągasz wersje fastboot i instalujesz przez miflash, albo bootujesz custom recovery i instalujesz paczką zip.

W obu przypadkach musisz mieć odblokowany bootloader 

 

Mi 10 UMI     MIUI 12 Beta India Stable MIUI V12.2.6.0.RJBINXM

recovery

https://bigota.d.miui.com/V12.2.6.0.RJBINXM/miui_UMIINGlobal_V12.2.6.0.RJBINXM_dc278e5426_11.0.zip

OTA z wersji 12.2,5,0

https://bigota.d.miui.com/V12.2.6.0.RJBINXM/miui-blockota-umi_in_global-V12.2.5.0.RJBINXM-V12.2.6.0.RJBINXM-7b698eb679-11.0.zip

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2021 o 22:29, Kertukos napisał:

W jaki sposób instalowałeś wersję indyjską? Dual sim by mi się przydał, a z braku TWRP nie chce się 2gi raz bujać ze stabilną wersją Miui Polska...

Działające TWRP już wyszło, także śmiało :) Sam na EU wracam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dalej z telefonem, jak np. będzie rootowany to trzeba zostawić odblokowany,, jak nie zamierzasz dłubać w sofcie to można zablokować.
Z odblokowanymi będą problemy np z płatnościami.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po OTA jest niewidoczna, sprawdzałem na wszystkich regionach.
Ręczna instalacja ze wskazanej ścieżki przebiega bez problemów.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...