Skocz do zawartości

MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu pojawiła się OTA na np regionie niemcy, włochy. Potem jej nie było do dziś. Była kilka dni wycofana z OTA. Jest to normalne w xiaomi. W poco było to samo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, homarkrab napisał:

Parę dni temu pojawiła się OTA na np regionie niemcy, włochy. Potem jej nie było do dziś. Była kilka dni wycofana z OTA. Jest to normalne w xiaomi. W poco było to samo.

Czyli nic nie naprawili ... Szkoda... Bo błędów jest bardzo dużo, i gdybym wiedział to zostałbym na 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy telefon od Xiaomi który kupiłem z Polskiej dystrybucji i nie bawiłem się w żadne customy, wszystko oficjalne. Na wcześniejszych telefonach (Mi4, Mi5, Mix 2S to się bawiłem we wgrywanie TWRP i custom romów i zawsze nawet jak ucegliłem to się udawało odratować. A tu wszystko oficjalne i cegła się zrobiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy telefon od Xiaomi który kupiłem z Polskiej dystrybucji i nie bawiłem się w żadne customy, wszystko oficjalne. Na wcześniejszych telefonach (Mi4, Mi5, Mix 2S to się bawiłem we wgrywanie TWRP i custom romów i zawsze nawet jak ucegliłem to się udawało odratować. A tu wszystko oficjalne i cegła się zrobiła
Skoro odpala fastboot to nie taka znów cegła. Nie możesz zwyczajnie odblokować BL?

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo żeby odblokować BL to trzeba w opcjach programistycznych zaznaczyć Odblokowywanie OEM, a żeby dostać się do opcji programistycznych to trzeba odpalić system  
Fakt, z góry założyłem, że takie rzeczy to były już poczynione ;P

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym świetnie wiem, tylko spróbuj sam siebie zrozumieć o co pytasz i co piszesz, Ps. ponownie gorąco zalecam abyś skorzystał np. z wikipedii, ale tym razem sprawdź co oznacza -odkręcanie kota ogonem. Mam cichą nadzieję że już dokształciłeś się co oznacza siać ferment.
I kolejna porada, nie używaj słów których nie rozumiesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2020 o 11:06, szakal88 napisał:

żeby odblokować BL to trzeba w opcjach programistycznych zaznaczyć Odblokowywanie OEM

To akurat chyba nie ma znaczenia (ma w telefonach nie wymagających zgody producenta na odblokowanie BL), ale trzeba dodać konto w zakładce Stan odblokowania Mi, czego też  nie zrobisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adammo napisał:

Jak będzie wyglądała kwestia gestów w przyszłych update'ach? Jestem już po aktualizacji i jestem niesamowicie wkurzony brakiem gestów w innych launcherach. Planują coś z tym zrobić?

To wina launcherów, nie MIUI.

 

@BartosNapisałem dokładnie co masz zrobić i w jakich aplikacjach, ale ich nie używasz :D Bardzo często też uruchamianie jednej aplikacji przez inną (np. kliknięcie w link w Gmail) nie działa - tak samo nie mogę w nim dodać załącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.12.2020 o 12:30, Antyhaker napisał:

To wina launcherów, nie MIUI.

 

@BartosNapisałem dokładnie co masz zrobić i w jakich aplikacjach, ale ich nie używasz :D Bardzo często też uruchamianie jednej aplikacji przez inną (np. kliknięcie w link w Gmail) nie działa - tak samo nie mogę w nim dodać załącznika.

Nie jest to wina launcherów, napisałem bezpośrednio do twórców Novy i odpisali, że nie mogą nic zrobić i jest to podyktowane decyzjami google/producenta telefonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...