Skocz do zawartości

MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem malutki bug na najnowszym EEA dla mi10. Nie działa zaplanowane włączanie i wyłączanie 'ekran zawsze włączony'. Tzn świeci nawet poza ustalonymi godzinami. Ktoś ma pomysł jak to naprawić, czy to faktycznie bug i kwestia aktualizacji?

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, daniel.wu napisał:
Zauważyłem malutki bug na najnowszym EEA dla mi10. Nie działa zaplanowane włączanie i wyłączanie 'ekran zawsze włączony'. Tzn świeci nawet poza ustalonymi godzinami. Ktoś ma pomysł jak to naprawić, czy to faktycznie bug i kwestia aktualizacji?


Spróbuj wrzucić recznie najnowszą wersję aplikacji systemowej MIUI Always-on display RELEASE-2.6.580-10271815

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-release-2-6-580-10271815-release/miui-always-on-display-release-2-6-580-10271815-android-apk-download/download/

Mozesz tez wgrać najnowszy MIUI System Launcher ALPHA-4.21.0.2440-10281956

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-21-0-2440-10281956-release/miui-system-launcher-alpha-4-21-0-2440-10281956-android-apk-download/download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za linki. Faktycznie tak jak@brawo napisał, wgranie najnowszej wersji always on display nie pozwala na zmianę ikony, a ponadto nadal zegar świeci poza wyznaczonymi godzinami. Ale to drobnostka, bo w nocy i tak jak jest ciemno, to się wygasza.

Natomiast wgranie najnowszego launchera ewidentnie przyspieszyło karte google discover, dlatego dzięki!

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy znajdzie się tu ochotnik na przetestowanie na romie global, czy zadziała sposób, na który właśnie wpadłem, mianowicie zainstalowanie launchera z xiaomi.eu z opcją podwójnego kliknięcia do zablokowania? Potrzebny będzie do tego rom global, magisk i moduł app systemizer. Mogę wystawić gotową apke launchera, albo poinstruować jak ją przerobić po ekstrakcji z 12.0.8 Xiaomi.eu.
Działa to podwójne kliknięcie do zablokowania i odblokowania na globalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus eea to brak reklam lub znikome. No ale unia ma swoje prawa. Aplikacje xiomi są złe bo nie zapewniają bezpieczeństwa, a od google są dobre. 
Mam 2 sztuki Poco F2 Pro, jeden EEA a drugi Global. Jeśli chodzi o reklamy to bez znaczenia, na jednym i drugim nic się nie wyświetla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zainstalujesz to się nie przekonasz. 

Możesz też mieć problem do powrotu na androida 10. Niektórzy mieli po chińskich wersjach problem z cofnięciem do androida 10 przez miflash, ale poradzili sobie prze adb. 

Tutaj wcale tak nie musi być. To wersja dla testerów 

Edytowane przez Bartos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej zgłaszane błędy przez testerów:  (tekst z forum Mi)

Cytat

Cóż, do tej pory widziałem, że sterowniki OpenGL / Vulkan psują niektóre gry (na przykład Grid Autosport), jeśli pojawi się wiadomość z systemem powiadomień MIUI, przedstawia to pewne niedopasowanie, wcześniej sparowane słuchawki douszne / urządzenia słuchawkowe Bluetooth mogą nie działać, dopóki nie sparujesz ich ponownie i przełączanie się między 90 Hz a 60 Hz w aplikacjach takich jak YouTube i Netflix nie działa dobrze (przełączyłem się na 60 i wróciłem do 90 i teraz działa). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska zainstalowałem miui Indonezja global przez mi flash ale nie blokowałem bootloadera bo boję się że ucegle telefon. Niestety straciłem certyfikat play protect myślicie ze to może być przez brak blokady na bootloaderze?

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...