Skocz do zawartości

MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdury piszecie. Nauczcie się obsługiwać telefony ;)  Te że coś gdzieś kuleje to prawda, ale bez przesady z tym, że ona nic nie wniosła i jest gorzej. Naprawdę wierzycie, że ludzie siedzą po milion godzi, za miliony dolarów i piszą coś, aby to było gorsze od wcześniejszej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafcio082 napisał:

Wczoraj na Mi 10 pojawiła się aktualizacja oprogramowania stabilna 12.0.3.

W informacjach była optymalizacja systemu i redukcja lagów systemu. Paczka coś koło 450MB. Telefon Global, region Polska.

Dziwne bo ja dopiero po przełączeniu regionu na Szwajcarię mam aktualizacje ale do wersji 12.0.2 ... Jakim cudem masz wyższa wersję i w dodatku na Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Orjon napisał:

W Mi 10 od MIUI 12 Xiaomi przeniosło się (w zwykłym Globalu, na razie chyba EEA nie jest objęte tą zmianą) na aktualizator od Google i aktualizacje idą z serwerów Google. Stąd brak tego menu.

Może dlatego Xiaomi przy Mi 10 bez Pro przy zapisach do testowania softów na Android 11 wołali o podanie nr IMEI urządzenia.


Mi 10 Pro - MIUI V12.0.2.0.QJAEUXM - EEA Stable ROM

Recovery
https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QJAEUXM/miui_CMIEEAGlobal_V12.0.2.0.QJAEUXM_6310c179de_10.0.zip

OTA
https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QJAEUXM/miui-blockota-cmi_eea_global-V12.0.1.0.QJAEUXM-V12.0.2.0.QJAEUXM-d701a55d50-10.0.zip

Poprawki z sierpnia 2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim,

 

Dzis rano dostalem informacje o dostepnej aktualizacji w mojej Mi 10- wlaczylem aktualizacje i proces sie ukonczyl po czym gdy telefon sie uruchomil - ekran miga, nie mam mozliwosci wejsca w home screen ani zadnej mozliwosci interakcji z telefonem poza wylaczeniem go. Telefon mam od kilku dni- nie zdazylem jeszcze wlaczyc opcji developerskich i odblokowac bootloadera wiec nie wiem jak teraz to naprawic.

Przesylam link z video ktore pokazuje co wyprawia moj telefon.

https://youtu.be/MienlUQcqWA

Bylbym wdzieczny za wszelka pomoc!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dot. szuflady w MIUI 11

Dnia 21.08.2020 o 09:42, pkonrad napisał:

W MIUI 11 od dawna była.

Jednak w 2ch kupionych przeze mnie nie było w MIUI11 szuflady.

Dzisiaj w końcu żona dała stary tel żeby uruchomić i przerzucić dane na nowego Mi 10 Pro i specjalnie sprawdziłem czy nie przeoczyłem tej szuflady.

Spoiler

2020-09-12.png

Może Ty miałeś szufladę ale na innym ROMie :0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pkonrad

na moim Mi 10 Pro i na takim samym wyjętym dzisiaj z pudełka, nie było dodatkowych aktualizacji. Tzn może było, zaktualizowałem wsio, po kolei i szuflady jak nie było tak nie było. Dopiero po aktualizacji do MIUI12. Wcześniej mogłem to przeoczyć, ale dzisiaj specjalnie to sprawdziłem. Stąd podejrzewam, że to ROM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...