Skocz do zawartości

MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie jest dualem. EEA i global są single sim. Chińczyk pisze, że jest dual. Swoją drogą ciekawe czy będa cyrki i jakie różnice między globalem i EEA. Czy będzie tak jak w MI9. Bo Globala już idzie wyhaczyć w granicach 2700zł z kuponem.

22 godziny temu, serghio9 napisał:

To co zrobić w przypadku gdy ma się wersję China Dual SIM i chce się mieć język polski?

Tylko xiaomi.eu bądź miui polska będzie wchodziło w grę z miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi 10 Global EEA

http://bigota.d.miui.com/V11.0.12.0.QJBEUXM/miui_UMIEEAGlobal_V11.0.12.0.QJBEUXM_88a2514f92_10.0.zip
System
Zaktualizowano Pakiet Bezpieczeństwa Android do kwietnia 2020 r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu.
Aparat
Zoptymalizowano: Tryb portretowy nie działał poprawnie przy słabym oświetleniu

Mi 10 Pro EEA
http://bigota.d.miui.com/V11.0.10.0.QJAEUXM/miui_CMIEEAGlobal_V11.0.10.0.QJAEUXM_1011655dba_10.0.zip
System
Zaktualizowano Pakiet Bezpieczeństwa Android do kwietnia 2020 r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu.

Edytowane przez Orjon
dodany link dla pro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czołem! Średnio jestem wtajemniczony w temacie i może ktoś trochę naświetli mi jak to jest z tym ROMem EEA? Mam Dual'a Mi 10 Pro kupionego z Chińskiego rynku i po instalacji V11.0.7.0.QJAEUXM telefon widzi tylko jeden SIM i nic więcej. Co jest powodem i czy na ROMach EEA jest w ogóle możliwość korzystania z dual sima? Dodam tylko, ze ROMy EU śmigają jako dual simy bez problemu. Za pomoc z góry serdeczne dzięki!

Edytowane przez TreChaL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie Global miui 12 dla Mi 10? 

 

Aha, żeby nie było, nie chce nic twrp'owac, bootloader'owac czy robić inne wynalazki. Po prostu "sprawdź dostępność aktualizacji" klick i już? 

Screenshot_2020-07-20-18-57-50-005_com.android.settings.jpg

Na przyszłość sprawdzaj, gdzie piszesz. Post przeniesiony do właściwego wątku /Orjon

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, supahfly napisał:

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie Global miui 12 dla Mi 10? 

Własnie pojawił się Global Stable ROM (nie EEA)

Mi 10 - MIUI V12.0.1.0.QJBMIXM

Recovery
https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJBMIXM/miui_UMIGlobal_V12.0.1.0.QJBMIXM_127910e56e_10.0.zip

OTA
https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJBMIXM/miui-blockota-umi_global-V11.0.5.0.QJBMIXM-V12.0.1.0.QJBMIXM-1424cec67c-10.0.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo @Orjon zapomniał dopisać, że to do zwykłej 10tki (nie PRO). Żonie Cypr od strzała poszedł. Oprócz nachalnych zmian tapet wszędzie nie zrobił nic głupiego i póki co (od wieczora) nie krzyczała na mnie, że poleciłem jej badziewny telefon więc chyba nie znalazła jeszcze bugów 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to. Globalna apka Motywy nie ma dynamicznych tapet czy motywów AoD. Dopóki tego nie będzie miała, powrotu na tą wersję nie będzie. Globalną można wgrać modułem w Magisku, jest gdzieś na forum xiaomi.eu, ale tylko tak, bo niczego w twrp bezpośrednio w /system na POCO F2 Pro przecież nie podmienicie (dynamiczne partycje, system tylko read-only).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Albo ja pierwszy dostałem, albo mało ludzi ma Mi 10 Pro.

Dzisiaj rano przyszła aktualizacja OTA do MiUi 12.

W MIUI 12 jest szuflada!!!

W 11 się naszukałem i nie znalazłem nigdzie, a tu taka niespodzianka 

Nigdy nie ustawiałem jakichś tapet, zawsze raczej czarne bo amoledy, a tu Mars jest naprawdę super. Gdzieś widziałem Saturna, tylko nie wiem jak pobrać, chyba jakaś aktualizacja będzie.

Pobawię się to napiszę co i jak.

Spoiler

810e6ca992760ca2a56324b018eda784.jpg

 

Edytowane przez rob_ert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Xiaomi Mi 10 Pro - ROMy globalne (stabilne i rozwojowe)
  • mrosi odblokował(a) ten temat
12 godzin temu, rob_ert napisał:

W MIUI 12 jest szuflada!!!

W MIUI 11 od dawna była.

12 godzin temu, rob_ert napisał:

Gdzieś widziałem Saturna, tylko nie wiem jak pobrać, chyba jakaś aktualizacja będzie.

https://miuipolska.pl/forum/topic/50819-instalacja-super-tapet-superwallpaper-na-flagowcach-od-xiaomi/?do=findComment&comment=573335

Wszystko jest na forum, wystarczy poszukać, a nie od razu pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:

W MIUI 11 od dawna była.

W stockowym romie? Ile ja się naszukałem i wydaje mi się, że nie było. Może była później jakaś aktualizacja? Nawet w necie znalazłem, że szuflada wraca od MiUi 12.

4 godziny temu, don_kamillo napisał:

Saturn jest z Mi 10 Ultra, Xiaomi.eu dodało go do swojego ROMu.

a to z ultra, pewnie nam zaktualizują ew ściągnę z apkmirror.

Na razie nacieszę się marsem, potem ziemią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...